دنیای پوشیدنی و مد و فشن

چند ترکیب لباس راحت مناسب برای سفر و استایل شیک روزمره

شیک پوش شدن همیشه به بهای از دست رفتن راحتی و آسایش شما نیست. با لباس راحت هم می‌توان شیک پوش شد به شرطی که از لباس‌های مناسبی استفاده کنید و هنر ترکیب کردن این لباس‌ها را به خوبی بدانید. اما چطور می‌توان به این سطح از شیک پوشی رسید؟ اگر به لباس‌های سلبریتی‌ها نگاه کنید خواهید دید که آن‌ها در موقعیت‌هایی مثل سفر و پیاده روی و … لباس راحت اما شیکی به تن دارند پس الگو گرفتن از آن‌ها می‌تواند بهترین روش برای شیک پوشی با لباس راحت باشد. در این مقاله از بپوش‌رو چند ترکیب لباس راحت را که برای سفر و استایل روزمره مناسب هستند و از شیک پوشی شما نمی‌کاهند به شما معرفی خواهیم کرد.­

بافتنی + شلوار جین + کفش عروسکی پنجه باریک

چند ترکیب لباس راحت مناسب برای سفر و استایل شیک روزمره

وقتی صحبت از لباس راحت می‌شود بافتنی اولین چیزی است که به ذهن متبادر می‌شود. لباس بافتنی استفاده‌های زیادی دارد به خصوص در فصل سرما اما مهم‌ترین کاربرد آن زمانی است که می‌خواهید راحت باشید. یک ژاکت بافتنی بلند، مانتو بافتنی جلوباز یا جلوبسته و هر لباس کشباف ضخیم دیگری می‌تواند استایل راحتی شما را در سفر بسازد. این لباس را روی لباس‌های اصلی و همراه با شلوار جین بپوشید و تیپ شیک و زیبای خود را بسازید. برای کفش هم می‌توانید از یک کفش تخت پنجه باریک استفاده کنید که در عین راحتی پاهای شما را کشیده نشان دهد.

ژاکت موتورسواری + شلوار جین تنگ + کفش لژدار

چند ترکیب لباس راحت مناسب برای سفر و استایل شیک روزمره

تیپ اسپورت و موتورسواری جزو تیپ‌هایی است که مورد علاقه بسیاری از خانم‌ها است. ژاکت موتورسواری چرم یا کتان می‌تواند شما را به این تیپ برساند بدون آن که از راحتی یا زیبایی استایل شما کم کند. شما می‌توانید یک ژاکت چرم یا کتان رو روی لباس‌های روزمره مثل مانتو بپوشید و یا از مانتویی با استایل موتورسواری استفاده کنید. برای کامل کردن این ترکیب هم توصیه می‌شود از یک شلوار جین تنگ در رنگ تیره با یک کفش راحت استفاده کنید. برای این که کفش شما در عین راحتی، زیبا و سطح بالا باشد استفاده از کفش لژدار را به شما توصیه می‌کنیم.

بارانی + مانتو پیراهنی + کفش کالج

چند ترکیب لباس راحت مناسب برای سفر و استایل شیک روزمره

در روزهایی که هوا خنک و غیرقابل پیش بینی است (به خصوص روزهای بهاری و پاییزی) یک بارانی می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد. این لباس نه تنها بسیار راحت و تطبیق پذیر است بلکه استایلی کلاسیک دارد و در هر موقعیتی می‌توان از آن استفاده کرد. بارانی شما اگر جلوباز باشد می‌توانید آن را روی یک مانتوی پیراهنی بلند بپوشید. البته دقت کنید که قد مانتو از قد بارانی شما بلندتر نباشد. برای این که استایل راحت شما، راحت‌تر باشد از یک کفش کالج که کفشی نیمه رسمی است استفاده کنید. این ترکیب می‌تواند یک ترکیب رسمی و نیمه رسمی برای استفاده روزمره باشد.

کاپشن نازک + تیشرت + شلوار جین تنگ

چند ترکیب لباس راحت مناسب برای سفر و استایل شیک روزمره

کاپشن نازک یا بادگیر جزو لباس‌هایی است که همه خانم‌ها به آن احتیاج دارند. شما می‌توانید از این لباس در شرایط مختلف استفاده کنید به خصوص زمانی که می‌خواهید راحت و بی‌دغدغه باشید. این کاپشن‌ها در طرح‌ها و رنگ‌های زیبا و متنوعی موجود هستند که هر استایلی را زیباتر می‌کنند بدون آن که از راحتی آن بکاهند پس می‌توانید به عنوان یک لباس راحت و شیک به آن نگاه کنید و آن را روی لباس‌های روزمره همراه با شلوار جین تنگ و کفش کتانی یا هر کفش راحتی که دوست دارید بپوشید. استفاده از اکسسوری‌های سطح بالا مثل عینک آفتابی را نیز فراموش نکنید.

سرهمی + تیشرت + کفش کتانی

چند ترکیب لباس راحت مناسب برای سفر و استایل شیک روزمره

اگر اهل مد و فشن از نوع راحت آن بوده باشید حتما سرهمی‌ها جایگاه خاصی در کمد لباس‌های شما دارند. سرهمی‌های جین را می‌توان یکی از اجزای ضروری استایل راحتی و روزمره برشمرد، این لباس‌ها ابتدا به عنوان لباس کار طراحی شده‌ بودند اما راحتی و زیبایی آن‌ها باعث شد که به دنیای مد زنانه هم راه پیدا کنند. این سرهمی‌ها را به روش‌های مختلف می‌توان پوشید مثلا می‌توان آن را روی تیشرت یا بلوز و همراه مانتو پوشید یا روی آن از ژاکت و کت مناسب استفاده کرد. بهترین کفشی که می‌توانید با سرهمی جین ست کنید کفش کتانی است.

مانتوی بهاری + شلوار جین + دمپایی

چند ترکیب لباس راحت مناسب برای سفر و استایل شیک روزمره

لباس‌های ساده و روزمره شما هم می‌توانند بخشی از استایل راحتی شما باشند. مثلا شما می‌توانید مانتوی بهاری جدیدی را که تهیه کرده‌اید همراه با لباس‌های معمول خود به تن کنید و از راحتی و زیبایی استایل خود لذت ببرید همان طور که اما استون در این تصویر از یک مانتوی بلند جلوباز همراه با تیشرت و شلوار جین استفاده کرده است و استایلی کلاسیک و ساده برای خود به وجود آورده است. اما نکته مهم و کلیدی این استایل دمپایی است. واضح است که هیچ کفشی به اندازه دمپایی راحت نیست و با وجود مدل‌های جدید و شیک دمپایی هیچ عذری برای استفاده نکردن از آن پذیرفته نیست.

ژاکت و شلوار راحتی

چند ترکیب لباس راحت مناسب برای سفر و استایل شیک روزمره

ترکسوت Track Suit به ترکیب بلوز و شلوار ورزشی و راحتی گفته می‌شود که حضور آن در دنیای مد با فراز و نشیب زیادی روبرو بوده است. به طور مثال در دهه 2000 پوشیدن این ترکیب بسیار مد روز و شیک محسوب می‌شد اما پس از آن به دست فراموشی سپرده شد. حالا ستارگان دنیای مد از جمله کندال جنر بارها با ترکسوت که یک لباس راحت است در میان مردم ظاهر می‌شوند و این نشان می‌‌دهد که شما هم می‌توانید در موقعیت‌های مناسب از این لباس استفاده کنید. البته در کنار چنین ترکیبی بهتر است از اکسسوری‌های سطح بالا استفاده کنید تا تعادل لازم در استایل شما به وجود آید.

شلوار گشاد + تیشرت

چند ترکیب لباس راحت مناسب برای سفر و استایل شیک روزمره

ویکتوریا بکهام یکی از الگوهای شیک پوشی عصر حاضر است و او علاوه بر لباس‌های زیبایی که طراحی می‌کند در ترکیب کردن لباس‌ها و ساختن استایل راحت و جذاب نیز تبحر خاصی دارد. او هم در طراحی لباس و هم در انتخاب لباس به راحت بودن آن‌ها توجه خاصی دارد و همیشه بهترین و جذاب‌ترین ترکیب‌های راحت را انتخاب می‌کند. یک نمونه از این ترکیب‌ها ترکیب تیشرت با شلوار گشاد است که شما هم می‌توانید آن را امتحان کنید. تیشرت‌هایی که نوشته و طرح گرافیکی دارند برای این منظور بهترین انتخاب هستند.

منبع Who What Wear
مطالب مرتبط
به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.