دنیای پوشیدنی و مد و فشن

چی بپوشیم تا زنان را جذب خود کنیم؟

اعتماد به نفس برای مردان یک رویه‌ی بسیار عالی به شمار می‌رود که کمک می‌کند تا بهتر بتوانند زنان را جذب خود کنند. اما یک کمد لباس خوب و عاداتی برای جلب توجه نیز به طور قطع در این جذب اثر گذارند.

این در حالیست که بسیاری از بزرگان همواره به مردم آموزش می‌دهند که افراد را با پوشش آن‌ها قضاوت نکنید. اگرچه برداشت‌های شخصی مهم است اما بسیاری از خانم‌ها به ظواهر یک مرد اهمیت زیادی می‌دهند.

مردان همیشه از خود می‌پرسند که بپوش‌رو تا زنان را جذب خود کنیم؟ طی مطالعه ای از زنان خواسته شده است تا موارد پر اهمیت در تیپ و ظاهر مردان را بازگو نمایند که در ادامه این موارد بیان شده است. اگرچه گاهی استایل و سبک افراد یکسان است اما جزئیات باعث ایجاد این تفاوت‌ها می‌شوند و لذا بهتر است بیشتر در این مورد بدانیم. با بپوش‌رو همراه باشید.

پیرایش صحیح

مهم نیست که چه لباسی پوشیده‌اید، برای زنان مهم‌ترین چیز آن است که چطور از خود مراقبت می‌کنید. این مراقبت شامل موی شما، موی صورت، موی بدن، بوی بدن و پاکیزگی کلی است. در حالی که سلایق یک زن برای انتخاب مردان جذاب متفاوت است اما این موارد اشتراکاتی است که در میان آن‌ها وجود دارد.

بنابراین نیازی به فکر کردن در این باره نیست و بهتر است کمی در این باره تلاش نمود. زنان عاشق مردی می‌شوند که بداند چگونه از خود مراقبت کنید و ظاهر معقول و مناسبی داشته باشد. تمیز بوده، پوست براق و هر آن چیزی که در مبانی نگه داری و بهداشت وجود دارد یک روال معمول برای مراقبت از بدن است و برای عده‌ای از زنان اهمیت زیادی دارد.

انتخاب کفش

یکی از اولین چیز‍هایی که زنان در سبک‌های مردان به آن توجه می‌کنند، ویژگی‌های کفش آن‌ها می‌باشد. این انتخاب برای برخی یک عادت غلط محسوب می‌شود و لذا سرمایه گذاری در کفش‌های باکیفیت و کلاسیک می‌تواند افراد را در جذابیت بیشتر یاری نماید.

در این خصوص باید اطمینان حاصل کنید که سبک‌های مناسب فصل و مناسبت خاص را پیدا کرده‌اید. به طور مثال در یک روز که کفش ورزشی بپوشید که قصد دارید ورزش کنید و یا پیاده روی زیادی داشته باشید. و یا در مراسمات رسمی بهتر است انتخاب کفش متناسب با آن مراسم باشد تا جذابیت بیشتری به سبک و استایل خود اضافه کرده باشید.

تی‌شرت سفید و جین

این ترکیب بسیار مناسب است و ترکیبی کلاسیک به شمار می‌رود. تهیه و ترکیب آن راحت و با قیمتی مناسب و کاملا ساده بوده و در هر کمد لباس مردی وجود دارد. تی‌شرت سفید بدن مردان را در بهترین نور ممکن نشان می‌دهد و نباید بیش از حد گشاد یا بیش از حد تنگ باشد. در انتخاب این لباس باید اطمینان حاصل کرد که آستین شما خیلی تنگ نباشد و بهتر است کاملا اندازه بدن انتخاب شود.

برای شلوار جین نیز توصیه بر آن است که یک جین تنگ و ضخیم انتخاب شود و به اندازه کافی بلند باشد تا روی کفش افراد را بپوشاند. سبک شما در این انتخاب تعیین کننده است و لذا تنوع شلوار جین موجب ایجاد سبک‌های مختلفی می‌شود که هر مرد قادر به انتخاب آن است.

کت و شلوار

بسته به شغل، شما می‌توانید یک کت و شلوار را تقریبا هر روز در همه جا بپوشید. در واقع کت و شلوار برای جایی مناسب است که بتوان از دیگران متمایز بود و زنان زمانی متوجه تغییرات لباس شما می‌شوند، که ساختار لباس شما تغییر کند. بهتر است برای انتخاب کت و شلوار طیف‌های رنگی مختلفی را انتخاب کند تا این تفاوت‌ها بارز‌تر شوند.

کت و شلواری که انتخاب می‌کنید باید خصوصیات متفاوتی داشته باشد. به عنوان مثال کت شما باید به اندازه سر شانه‌های شما باشد و آستین تا قبل از مچ دست را بپوشاند. طول مناسب شلوار در بهتر کردن سبک افراد اثرگذار است. در هر حال اگر لباس شما دارای این ویژگی‌ها نیست بهتر است با قیمت مناسب توسط یک خیاط آن را به حالت ایده آل برسانید. قبل از آن نیز دانستن این ویژگی‌ها برای صحبت با خیاط ضروری خواهد بود.

آستین بلند

آستین بلند یکی از قابل توجه‌ترین موارد برای خانم‍هاست. این موضوع جالب است که بدانید افرادی که جدی و مردانه رفتار می‌کنند، اغلب از لباس با آستین بلند استفاده کرده و آن را به بالا تا می‌زنند.

این سبک را همیشه در ذهن داشته باشید تا زمانی که برای خرید یک پیراهن به بازار می‌روید بتوانید لباسی مناسب و درخور انتخاب نمایید. امروزه دکمه‌ای روی آستین قرار گرفته است که می‌توان با آن آستین لباس را به بالا تا زد و به خوبی آن را محکم نمود.

شلوار پارچه‌ای

یکی دیگر از اجزای لباس که چند منظوره است و به راحتی در تمامی کمد‌های لباس افراد دیده می‌شود، شلوار پارچه‌ای می‌باشد. زنان مردان با شلوار‌های پارچه‌ای مثل کت و شلوار را بیشتر می‌پسندند. داشتن این مدل از شلوار که مناسب و اندازه بدن فرد باشد برای همه مردان ضروری است و تنها باید هنگام انتخاب آن رنگ‌های خنثی را انتخاب نمود.

تی‌شرت

یکی از فاکتور‌های جذابیت مردان انتخاب یک تی‌شرت مناسب است. در واقع تی‌شرت به عنوان یک لباس روزمره و اسپرت شناخته می‌شود و باید برای آخر هفته در کمد لباس مردان وجود داشته باشد. استفاده از رنگ‌های خنثی مثل سفید، خاکستری و آبی در تی‌شرت موجب هماهنگ شدن آن با هر شلواری می‌شود و لذا اغلب رنگ خنثی بیشتر پسندیده خواهد شد.

بنابراین جدا از هر انتخابی به نظر می‌رسد پوشیدن یک تی‌شرت علاوه بر راحتی می‌تواند بر جذابیت مردان بیافزاید.

ژاکت یقه هفت

یک ژاکت یقه هفته علاوه بر آنکه اعتماد به نفس افراد را تقویت می‌کند باعث تعادل در رفتار و آرامش نیز می‌شود و این یک انتخاب امن برای اغلب موارد خواهد بود. این لباس درست زمانی که هوا رو به سردی می‌رود باعث گرم کردن بدن شما می‌شود.

به خاطر تطبیق پذیری بهتر است رنگ‌هایی مانند خاکستری، آبی و زیتونی و سبز را در این ژاکت انتخاب کنید. همچنین سعی کنید یک دکمه از پیراهن خود را باز بگذارید تا گردن شما به نمایش در آید. لایه بندی لباس‌ها متناسب با سلیقه‌ی افراد است و لذا بهتر است در این رابطه نیز اطلاعاتی بدست آورید.

لوازم اکسسوری

لوازم جانبی یا اکسسوری مربوط به سبک هر مرد می‌شود و یک سرمایه گذاری ویژه است. اگر به تازگی می‌خواهید از اکسسوری استفاده کنید، پیشنهاد ما یک ساعت نیمه اسپرت است. همه ما می‌دانیم که عملکرد ساعت اساسا منسوخ شده اما به نظر می‌رسد هنوز هم محبوبیت فوق العاده‌ای برای مردان دارد و آن‌ها را جذاب می‌کند.

مراقب باشید که در انتخاب خود افراط نکنید. جواهرات بیش از حد و اکسسوری‌های بسیار زیاد در دستان شما می‌تواند به جذابیت شما آسیب بزند و لذا در این انتخاب باید دقیق بود.

بهتر است خودتان را به حداکثر دو یا سه اکسسوری در یک زمان محدود کنید. این موارد شامل ساعت، حلقه، دستبند، کراوات، مربع جیبی رنگارنگ، روسری و دکمه سر آستین می‌باشد.

جوراب

یکی از مهم‌ترین موضوعات بحث در جذابیت مردان، مچ پای آن‌ها می‌باشد که در طول چند سال گذشته محبوبیت قابل توجهی داشته است. این یک انتخاب زیرکانه و جسورانه خواهد بود و بسیاری از زنان اعتقاد دارند که به نمایش گذاشتن مچ پا برای مردان بسیار جذاب خواهد بود و اغلب خانم‌ها به دنبال نگاه کردن به آن هستند.

علی رغم آنچه تصور می‌شود نشان دادن مچ پا به معنای راه رفتن در سواحل نیست بلکه در همه جا می‌توان این رویه را به کار گرفت. در واقع اگرچه جوراب می‌تواند از عرق پا و بوی تند و تیز کفش جلوگیری کند اما برخی بر این باورند که سن افراد را بالاتر نشان خواهد داد.

شما می‌توانید برای این کار از شلوار‌های براق استفاده کنید که کمی کوتاه‌تر از معمول هستند و اغلب بین یک تا دو سانتی متر از مچ پا را نشان می دهند. در این حالت نباید از شلوار‌های بیش از حد کوتاه یا بلند استفاده کرد.

اغلب مردانی که برای جذابیت بیشتر و جلب توجه تلاش می‌کنند، می‌بایست دقت بالاتری در انتخاب لباس و سبک و استایل خود داشته باشند و مواردی که بیان شد نیز می‌تواند در این امر به آن‌ها یاری رساند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع www.ties.com
مطالب مرتبط

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.