دنیای پوشیدنی و مد و فشن

5 موردی که زنان در اولین ملاقات با مردان به آن توجه می‌کنند

درست است که اکثریت مردان می‌خواهند ظاهری خوب و معقول داشته باشند اما چند نفر از شما می‌خواهید با این کار زنان را جذب خود کنید؟ این موضوع چیزی نیست که بخواهید در مورد آن خجالت بکشید زیرا که زنان نیز این کار را بالعکس برای شما انجام می‌دهند. در مطلب ذیل در مورد پنج چیزی که زنان در اولین ملاقات با آقایان به دنبال آن هستند آورده شده است. با بپوش رو همراه باشید.

آیا شما به عنوان یک مردم تعجب می‌کنید که یک زن به دنبال جذب مردان باشد؟ این پاسخ اگرچه بسیار سخت است اما در حال حاضر طبق آمار این روند رو به افزایش است. اما برای پاسخ سطحی به این سوال بهتر است بگوییم که همانطور که زنان برای جلب توجه مردان دست به کارهایی می‌زنند، مردان نیز متقابلا همین کار را می‌کنند. حال بهتر است بدانیم که دقیقا زنان در اولین ملاقات با مردان به چه چیزی بیش از اندازه دقت می‌کنند.

برای یافتن جواب این سوال بهتر است در مورد اولین چیزی که هر مرد به آن توجه می‌کند، فکر کنید. آیا به غیر از این است که اولین و مهم‌ترین چیز در نگاه اول نوع لباس و بهداشت شخصی افراد است؟ این پاسخ معمولا در اولین ملاقات‌ها برای همه زنان یکسان است و تنها جزئیات آن با یکدیگر تفاوت‌هایی دارد. زنان بیشتر از مردان به جزئیات دقت می‌کنند و حتی به کفش و ادکلن نیز توجه کرده و این دقیقا برای مردان نیز با کمی تفاوت صدق می‎کند. در ادامه پنج چیزی که یک زن در اولین ملاقات در یک مرد می‌بیند بیان شده است.

کفش

اولین چیزی که در نگاه یک زن در مورد یک مرد به چشم می‌آید، چیست؟ کفش او.

آیا حدس می‌زنید که این مورد یکی از زمینه‌های کلیدی است که باید برای مردان مورد توجه قرار بگیرد؟ موارد مختلف بسیاری وجود دارد که که زنان به شما نمی‌گویند و بنابراین ما در این مطلب می‌خواهیم این کار را انجام دهیم.

اکثر زنان به یک مرد از پایین به بالا نگاه می‌کنند. کفش‌هایی که یک مرد می‌پوشد یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین مواردی است که در نظر آنان به چشم می‌آید. اگر می‌خواهید یک نتیجه خوب از اولین ملاقات خود با یک خانم به دست آورید، پیشنهاد می‌کنیم از یک جفت کفش خوب و ایده آل شروع کنید.

کفش‌ها طیف گسترده و متنوعی دارند که به طور معمول بسته به نوع لباس افراد تفاوت دارند. این موضوع اهمیت زیادی دارد زیرا می‌تواند افراد را تحت تاثیر قرار دهد. برای یک سبک غیر رسمی شما هرگز نمی‌توانید کفش‌های رسمی را به جای اسپرت استفاده کنید. کفش اسپرت یکی از طرح‌های کلاسیک و متنوع است که در برند‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر به ظاهر طراحی شده خود مطمئن هستید بهتر است از سبک کفش‌های سفید استفاده کنید. البته در این مورد کفش‌های مشکی نیز به خوبی با دیگر لباس‌ها ترکیب می‌شوند. به این ترتیب شما نباید نگران ترکیب رنگ‌ها باشید و بهتر است رنگ‌های خنثی و ساده را برای کفش به جهت ترکیب با سبک‌های مختلف امتحان کنید.

بهترین کفش‌ها برای یک لباس کلاسیک، آکسفورد است و این بسته به نوع پیراهن و ترکیب لباس نیز تفاوت دارد. به عنوان مثال استفاده پیراهن راه راه یا آکسفورد ساده و حتی لباس‌هایی با الگوی مختلف می‌تواند در این امر اثر گذار باشد. در صورت انتخاب کفش مشکی و قهوه‌ای، می‌تواند برای سبک کلاسیک و مدرن مردان ایده‌ی موثر‌تری باشد.

عطر و ادکلن

همه مردان ادعا می‌کنند که نیازی به استفاده از عطر و ادکلن ندارند و با این مقوله‌ی مهم چندان تغییری در جذابیت آن‌ها پدید نمی‌آید. ما به این مردان می‌گوییم که تصور آن‌ها کاملا اشتباه است. اگرچه عطر و ادکلن و حتی استفاده از انواع لوازم بهداشتی بعد از اصلاح کردن صورت با چشم غیر قابل مشاهده است اما قطعا مهم است. اکثر زنان تنها مردانی را جذاب می‌دانند که به موارد بهداشتی و عطر و بوی بدن خود حساس هستند و دانستن این موضوع یک علم است.

پیش از هر چیز بهتر است در مورد چیز‌هایی که زنان دوست دارند اندکی فکر کنید. در واقع باید فهمید که چطور می‌توان یک خانم را جذب خود کرد که البته مقوله‌ای بسیار مهم و مفصلی خواهد بود. شما مجبور نیستید که بیش از اندازه هزینه کنید بلکه باید به جای بهانه آوردن دلیل جذابیت سایرین را بشناسید.

برند‌های تجاری بسیاری وجود دارد که همه آن‌ها عطر و ادکلن با رایحه مختلف دارند و می‌توان از بین آن‌ها انتخاب نمود. اگر شما نمی‌دانید که چه روشی برای شروع را امتحان کنید بهتر است موارد ساده را بیازمایید. این کار علاوه بر حفظ تعادل می‌تواند شما را جذاب‌تر نماید.

طرز برخورد

اغلب مردان با توجه به نحوه سلام کردن و احترام به دیگران توسط زنان قضاوت می‌شوند. صادقانه بگوییم که منظور از طرز برخورد به معنی این نیست که در همان ابتدا طرف مقابلتان را در آغوش بگیرید یا ببوسید و یا با وی دست دهید. بلکه مهم‌ترین چیز این است که شما باید با اعتماد به نفس برخورد کنید. در اعتقادات‌تان شجاع باشید و برای سخن گفتن کمی مکث کنید. این بسیار ناخوشایند و شرم آور است که همواره یک دست خود را روی دست دیگرتان قرار دهید و همینطور لمس طرف مقابل تنها باید در زمان مناسب باشد و این کار در ابتدای برخورد کاملا نامناسب و اشتباه است.

Close-up image of business people shaking hands

اکثریت قریب به اتفاق زنان از این که با آن‌ها با احترام برخورد شود، قدردانی می‌کنند. هنگامی که شما این کار را انجام می‌دهید باید دقیقا بدانید که چه کاری مناسب‌تر است و به همین دلیل تصمیم بگیرید که چگونه برخورد کنید. هیچ چیز بدتر از آن نیست که شما ندانید بعد از برخوردتان چه اتفاقی می‌افتد. بنابراین حساب شده رفتار کنید و از رفتار جنجالی بی‌مورد بپرهیزید.

با این حال اگر می‌خواهید برخورد شما در نظر خانم‌ها جذاب به نظر آید، احترام بگذارید و حتی در کوچک‌ترین موارد نیز نظر وی را بپرسید. این کار به جذب بیشتر آن‌ها منجر می‌شود و نشان می‌دهد که شما احترام زیادی برای وی و نظراتش قائلید.

به دیگران نیز احترام بگذارید زیرا زنان بسیار دقیق و تیزبینانه در این مواد رفتار می‌کنند. با این کار احترام شما را به خود نمایشی نمی‌پندارند و بیش از پیش می‌توانید روی آن‌ها تاثیر بگذارید.

دست

این موضوع شاید به نظر کمی عجیب و غریب باشد اما یک زن همواره در مورد دست‌های یک مرد قضاوت می‌کند. بنابراین بهتر است به این مورد نیز دقت کنید زیرا در این صورت شانس شما در برقراری ارتباط و جلب توجه ایشان افزایش می‌یابد. ما در مورد مبحث کلیشه‌ای اندازه دست‌تان صحبت نمی‌کنیم که اغلب در میان عوام رواج دارد. زیرا که دستان بزرگتر یا کوچکتر در نظر زنان چندان اهمیتی ندارد بلکه موارد دیگری در مشاهده دست مهم است که به آن خواهیم پرداخت.

بسیاری از زنان احساس می‌کنند که مردان باید به همان اندازه که به ظاهر صورت خود اهمیت می‌دهند، به دست‌های خود نیز توجه کنند. این موضوع یکی دیگر از مواردی است که زنان به دنبال آن هستند. آنچه زنان در دست مردان می‌بینند، این است که آن‌ها باید ناخن کوتاه و تمیز و پاک داشته باشند. دست‌های کثیف مخصوصا زمانی که مردان ناخن‌های بلندی دارند، بیشتر نمایان خواهد شد. اغلب زنان عقیده دارند که ناخن بلند برای مردان نه تنها به زیبایی و جذابیت آن‌ها چیزی اضافه نمی‌کند، بلکه این موارد را در آن‌ها به شدت کاهش خواهد داد.

با این شرایط دست‌های تمیز و با ناخن‌های کوتاه می‌تواند یکی از مواردی باشد که در جلب توجه زنان موثر است و مردان نباید از آن غافل شوند.

لباس و سبک

در نهایت لباس شما یکی از موضوعات بزرگ و مهم در نشان دادن شخصیت شما به حساب می‌آید. بدیهی است که لباس شما به کاری که در طول آن روز انجام می‌دهید بستگی دارد، اما باید سعی کنید تا سبک خود را در هر شرایطی حفظ کنید. برای این منظور لباسی مناسب است که بتوان ترکیب رنگ هماهنگی را در آن یافت و این لباس لزوما نیازی به خاص بودن ندارد. در این کار باید دقت کرد که یک سبک در حد انتظار و معقول را پدید آورد که زیبا نیز به نظر برسد.

اگر شما در دسته افرادی هستید که همیشه فکر می‌کنید که زنان هیچگاه متوجه شما نمی‌شوند، شاید به این دلیل است که لباس پوشیدن شما چندان جذاب به نظر نمی‌آید.

شاید بهتر باشد این مقوله از دید زنان نیز بررسی شود و بنابراین بهتر است که در کمد لباس خود به دنبال لباس‌های مختلفی بگردید که ترکیب آن‌ها فوق العاده جذاب خواهد بود. استفاده از یک تی‌شرت خاکستری ساده با یک ژاکت جین کلاسیک می‌تواند یکی از موارد جذاب در سبک کلاسیک باشد که هر فردی را مجذوب خود می‌کند. برای ترکیب لباس‌های خود تنها کافیست تا اطمینان حاصل کنید که شما مورد احترام و توجه زنان قرار گرفتید.

اما این موضوع به معنی آن نیست که خارج از عرف رفتار کنید زیرا زنان به افراد دارای سبک و استایل حتی با ساده‌ترین لباس‌ها بیشتر جذب می‌شوند تا افرادی که تنها برای جلب توجه به دنبال استفاده از لباس‌ها با رنگ‌های مختلف هستند.

نکته آخر

باید به این موضوع نیز دقت کرد که برعکس مردان، زنان بسیار عمیق به جزئیات نگاه می‌کنند و لذا باید در ابتدا، برداشت‌های اول آن‌ها را مثبت نمود. اگر با این موارد موفق شوید، شما برنده خواهید بود و این به نفع شماست.

از انتخاب کفش مناسب برای هماهنگ شدن با لباس مناسب گرفته تا ناخن‌های دست شما برای زنان اهمیت دارد. این راهنما با پنج مرحله روتین، شاید نتواند تمامی زنان را جذب کند اما درباره‌ی اکثریت آن‌ها صدق خواهد کرد. اگر در مورد آنچه زنان در مورد شما فکر می‌کنند، نگران هستید، این مراحل را دنبال کنید تا نگرانی از شما دور شود.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع theidleman.com
مطالب مرتبط

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.