دنیای پوشیدنی و مد و فشن

6 اکسسوری که هر مردی باید داشته باشد

لوازم اکسسوری بهترین دوست مردان هستند و می‌توانند یک سبک ایده آل را برای مردان به وجود آورند. در این مقاله قصد داریم تا اطلاعات دقیقی درباره‌ی هر چیزی که یک مرد باید در کمد لباس خود داشته باشد، توضیح دهیم. در واقع با این شناخت مردان می‌توانند بهترین اکسسوری را که برای آن‌ها ضروری است با دقت بیشتری خریداری نمایند.

اکسسوری مردانه

مسلما وقتی که در مورد لوازم اکسسوری برای مردان صحبت می‌شود، در می‌یابیم که آن‌ها به اندازه زنان حق انتخاب ندارند. با این وجود برای مردان تعداد زیادی گزینه‌ها و سبک‌های خارج از عرف وجود دارد که هر کدام می‌تواند مورد پسندشان قرار گیرد. ابتدا بهتر است شما به موارد در دسترس توجه بیشتری کنید زیرا اکسسوری مردانه پیش از هرچیز یک محصول فوق العاده و کاربردی است حتی اگر تعداد محدودی از گزینه‌ها پیش روی مردان باشد. با موارد بسیار محدود نیز می‌توان بهترین سبک و استایل را ایجاد کرد پس زیاد هم نگران نباشید. بهتر است از اکسسوری برای برجسته کردن و اضافه کردن جزئیات به سبک خود استفاده کنید و این موارد را در لباس‌های روزمره خود به کار برید.

در این مطلب 6 اکسسوری بیان شده است که احساس می‌شود هر مردی باید آن را داشته باشد از کیف پول گرفته تا ساعت مچی و حتی عینک آفتابی.

با بپوش رو همراه باشید تا این موارد را به همراه یکدیگر بررسی نماییم.

کیف پول مردانه

کیف پول مردانه از جمله مهم‌ترین مواردیست که هر مردی باید با خود به همراه داشته باشد. شلخته بودن و استفاده از جیب برای نگه داری کارت‌های اعتباری یا پول نقد برای یک مرد چندان جالب به نظر نمی‌رسد و لذا می‌توان تنها با یک کیف پول از این مشخصه دوری کرد. کیف پول‌ها انواع مختلفی دارند که بهترین آن‌ها از نظر مردان کیف پول کلاسیک است. شما ابتدا باید مشخص نمایید که به دنبال کیفی برای نگه داری کارت‌های اعتباری خود هستید و یا سرمایه گذاری در کیف پول همه کاره را ترجیح می‌دهید. همچنین اندازه کیف پول نیز می‌تواند ویژگی مهم در این انتخاب باشد. مردانی که علاقه مند به استفاده از کیف پول مردانه هستند و تمایل دارند تا آن را در جیب خود قرار دهند نباید از این شاخصه غافل بمانند.

هر آن چیزی که چشم شما را جذب می‌کند مناسب نیست و بهتر است راهنمای خرید کیف پول مردانه را مطالعه نمایید تا بتوانید بهترین کیف پول از نظر کارشناسان طراحی و مد را تهیه کنید.

مارک‌های مختلفی در بازار به تولید اکسسوری چون کیف پول می‌پردازند و لذا باید بررسی کرد که چه چیز کیف پول برای مردان اهمیت دارد. برخی قرار گرفتن کیف پول را در جیب شلوار مردانه خود ترجیح می‌دهند و برخی دیگر می‌خواهند با آن تمامی موارد مورد نیاز خود را حمل کنند. اگرچه بزرگ نمودن کیف پول آسان است اما آیا کاربرد آن برای حمل و جا به جایی محدود نمی‌شود؟ کیف پولی که شما برای دفتر کار خود انتخاب می‌کنید می‌بایست ویژگی‌های متفاوت‌تری نسبت به کیف پول مورد نیاز برای تفریح شما داشته باشد و همین انتخاب را برای مردان محدود می‌کند.

با این حال کیف پول، اکسسوری ضروری است که همه آقایان می‌بایست از آن استفاده کنند تا علاوه بر کمک به نگه داری پول و کارت‌های شناسایی و اعتباری بتواند بر استایل و سبک آن‌ها جزئیات بیشتری را بیافزاد و آن‌ها را منحصر به فرد نماید.

کیف مردانه

در کنار کیف پول، داشتن یک کیف مناسب برای حمل و جا به جایی اقلام مهم و ضروری نیز برای مردان الزامی است. امروزه هیچ کس نمی‌تواند از شارژ تلفن خود غافل شود به همین دلیل می‌بایست کیفی برای قرار دادن موبایل و شارژر خود به همراه داشته باشید. همچنین در روزی که قرار است به باشگاه روید یا به ورزش مورد علاقه‌ی خود بپردازید می‌توانید کفش‌های ورزشی خود را درون کیف قرار دهید. کیف‌های مردانه انواع مختلفی دارند و هر کس برحسب نیاز خود می‌تواند از میان آن‌ها انتخاب کند.

آیا شما از فن آوری اینترنت و استفاده از لپ‌تاپ در همه جا نیاز دارید؟ اگر شما فردی هستید که نمی‌توانید از لپ‌تاپ خود جدا شوید، بهتر است به انتخاب یک کیف مناسب برای این کار بپردازید. ممکن است با انتخاب کوله پشتی بخواهید از موارد متعددی محافظت کنید، با این حال برای نگه داری اقلام ضروری خود استفاده از کیف مردانه ضروری است.

برخی از کیف‌ها فضای بیشتری علاوه بر نگه داری لب تاب دارند که به شما اجازه می‌دهند تا سایر وسایل ضروری خود را در آنجا قرار دهید و برای کار‌های روزانه شما نیز مفید هستند.

با اینکه برند‌های مختلف دارای مجموعه‌ای متنوع از کیف هستند اما متناسب با نیاز هر فرد، باید یک کیف کاربردی انتخاب شود. استفاده از کیف‌های کتابی برای رفتن به دفتر کار ترجیحا بهتر است زیرا می‌توان علاوه بر لپ‌تاپ، پوشه‌ها و اسناد مهم را نیز در آن جای داد. معمولا این مدل از کیف‌ها دارای قسمت‌های مختلفی هستند که کاربرد آن‌ها بسته به نیاز هر فرد متفاوت است.

گاه لازم است وسایل ناهار و سایر تجهیزات ورزشی خود را نیز در طول روز با خود حمل کنید و لذا استفاده از کوله پشتی انتخابی مناسب است. در واقع با این کوله پوشتی مناسب می‌توان یک روز پر از هیجان را سپری کرد بدون آنکه نگران جا گذاشتن برخی از وسایل خود باشید.

دانشگاه، مدرسه و حتی محل کار و تفریح هر کدام یک کیف مجزا می‌طلبد که افراد می‌توانند متناسب با آن، این نیاز را برطرف کنند.

کمربند مردانه

معمولا کمربند‌های مردانه بدون توجه به فصل و زمان انتخاب می‌شوند و بهتر است هر مرد چند مورد از کمربند‌های مختلف را در کمد لباس خود داشته باشد. کمربند بافته شده برای ماه‌های گرم مناسب است زیرا آن‌ها برای سبک‌های روزمره مناسب بوده و می‌توان آن را به هر وسیله‌ای اضافه کرد و از طرفی برای سبک‌های رسمی نیز مناسب خواهند بود.

اگر به سبک‌های کلاسیک‌تر تمایل دارید پیشنهاد می‌شود تا از یک کمربند صاف و چرم استفاده کنید. این مورد برای مراسم رسمی مناسب خواهد بود. یک قانون اصلی وجود دارد و آن این است که شما همیشه باید کمربند خود را با رنگ کفش خود تطبیق دهید و این فرصت طلایی برای کلاسیک بودن سبک شما خواهد بود. به عنوان مثال اگر تمایل دارید تا یک کمربند قهوه‌ای بپوشید، بهتر است کفش‌های قهوه‌ای را نیز انتخاب کنید. این مورد برای کمربند سیاه و کفش سیاه نیز صدق می‌کند. مسلما پوشیدن این دو، مطابق با یکدیگر کار ساده‌ای است و برای کمربند‌های رنگی که برخی از مردان استفاده می‌کنند توصیه می‌شود رنگ سایر لباس‌ها همچون شلوار و یا پیراهن را با آن ست نمود.

برند اندرسون بیش از 50 سال است که کمربند‌های بی‌نظیری را می‌سازد و این به معنی آن است که مهارت در طراحی و تولید کمربند در این محصولات به وضوح دیده می‌شود. کمربند‌هایی که برای هر روز یا آخر هفته شما مناسب است می‌بایست سیاه یا قهوه‌ای باشد. در واقع با این انتخاب شما اطمینان حاصل خواهید کرد که با هر رنگ شلواری ست می‌شود. هر چند استفاده از کمربند کلاسیک برای لباس‌های شما در دفتر کار و موارد رسمی مناسب است اما کمربند‌های بافته شده نیز می‌توانند برای سبک‌های سنتی‌تر ایده آل باشند.

عینک آفتابی مردانه

عینک آفتابی یکی از لوازم جانبی ضروری برای مردان به شمار می‌رود. از لحاظ علمی اثبات شده است که عینک آفتابی می‌تواند سبک مردان را به حداقل 60 درصد و حداکثر 100 درصد ارتقا دهد. هر چند که منابع غیر علمی و ستارگان هالیوود نیز به این نکته اذعان داشته‌اند. رابرت داونی جار و براد پیت هر دو مطلب مشابهی را در این مورد بیان کرده‌اند که در نوع خود نشان دهنده‌ی تاثیر عینک آفتابی برای مردان خواهد بود. بنابراین نمی‌توان از این اکسسوری مهم غافل ماند زیرا می‌تواند به بهترین نحو سبک افراد را بهبود ببخشد.

در حالی که ما نمی‌توانیم قول دهیم تا شما با استفاده از یک عینک آفتابی همانند یک ستاره هالیوود شوید اما این اطمینان را می‌دهیم تا با انتخاب یک عینک آفتابی کلاسیک بتوانید سبکی منحصر به فرد را برای خود ایجاد کنید. مارک‌هایی همچون ریبون و پلیس از برند‌های معروفی هستند که در بازار وجود دارند.

همه افراد می‌دانند که انتخاب یک عینک آفتابی با ظاهری اشتباه برای شما می‌تواند به جای ارتقا، موجب افول سبک شما شود. به همین دلیل انتخاب عینک آفتابی از میان مجموعه‌ای عظیم و درخور، با تمام اندازه‌ها کاری بس شایسته و مهم است که موجب افزایش کیفیت ظاهر شما خواهد شد.

در واقع شما با پیدا کردن یک عینک آفتابی مناسب و در خور خود می‌توانید یک سبک ایده آل را ایجاد کنید. عینک آفتابی خلبانی، با رنگ‌های مختلف و کلاسیک ایده آل‌ترین انتخاب‌ برای مردان به شمار می‌روند.

ساعت مردانه

آیا شما از آن دسته از مردانی هستید که همیشه دیر به سر کار خود می‌رسید؟ اگر چنین است، احتمالا وعده داده‌اید که با استفاده از کوک کردن ساعت خود بتوانید دیگر در این موقعیت قرار نگیرید و اگر شما استفاده از ساعت مچی را ضروری می‌دانید بهتر است این اکسسوری را با دقت انتخاب کنید. ساعت‌های مچی انواع مختلفی دارند که انواع دیجیتال آن برای سبک کلاسیک مردانه بیشتر استفاده می‌شوند.

کاسیو به عنوان یکی از رهبران بازار ساعت مچی تقریبا هفتاد سال است که ساعت‌های استثنائی را ارئه می‌دهد. ساعت‌های الکترونیکی دیجیتال یکی از گزینه‌های قابل اطمینان کلاسیک است که با نام این برند تجاری کلاسیک در اختیار شما قرار می‌گیرد.

با این حال اگر بسیاری از شما می‌توانید روی ساعت‌های با کیفیت سرمایه گذاری بیشتری بکنید، بهتر است خوب ببینید که دیگر برند‌ها چه کلکسیونی را در اختیار شما می‌گذارند. شرکت‌های سوئدی، سوئیسی و لارسون و جنیفر هر کدام برند‌های تجاری دارند که ساعت‌های کلاسیک و تماشایی را عرضه می‌کنند. اگرچه این ساعت‌ها گران هستند اما اعتماد به آن‌ها می‌تواند باعث ایجاد تفاوت و جذابیت سبک شما گردد.

لارسون و جنیفر نیز از برند‌های معروفی هستند که در سبک‌های گوناگون و حتی قیمت‌های مختلف، قطعا ساعتی مناسب و شایسته را در اختیار شما قرار می‌دهند.

بحث انتخاب ساعت اگرچه بحثی مفصل است اما بهتر است توجه کنید که انتخاب ساعت به سبک و استایل شما نیز بر می‌گردد. بنابراین پیش از هر انتخابی بهتر است به این نکته دقت کنید که ساعت را برای چه مراسم و رویدادی استفاده می‌کنید. ساعتی که در یک مهمانی استفاده می‌شود مسلما تفاوت زیادی با ساعت سر کار شما و حتی جلسات رسمی دارد. در واقع انتخاب درست زمانی میسر است که شما پیش از هر چیز به سبک، استایل، موقعیت و زمان استفاده از آن توجه کنید و در این صورت می‌توانید، موفق گردید.

اگر اکسسوری‌ها را به ترتیب اولویت قرار دهیم، بی شک داشتن یک ساعت اولویت اول هر مردی خواهد بود. با وجود آنکه مردان چندان انتخاب متنوعی برای اکسسوری ندارند اما می‌توانند با یک ساعت ایده آل به جذابیت خود بیافزایند و حتی تفاوت بارزی را میان خود و دیگران ایجاد نمایند.

کلاه

استفاده از کلاه یک روش عالی برای معرفی رنگ و بافت به سبک افراد می‌باشد. البته موارد متعددی در این زمینه وجود دارد اما آنچه اهمیت دارد توافق در این رابطه است که همیشه سبک‌های کلاسیک برای استفاده از کلاه بهتر عمل می‌کنند. البته باید نوع مراسم و مکان برگزاری آن را نیز در نظر داشت. در واقع کلاهی که در زمستان استفاده می‌شود با کلاهی که در تابستان و فصل‌های گرم سال انتخاب می‌شود تفاوت‌های زیادی با یکدیگر دارند.

استفاده از کلاه در زمستان یک ضرورت به حساب می‌آید. طراحی ساده و کلاسیک کلاه باعث می‌شود تا افراد با سبک‌های مختلف بتوانند از آن استفاده کنند. کلاه بنی یکی از انتخاب‌های عالی است که با الگوی ساده و رنگی خنثی گزینه‌ای مناسب برای استایل‌های مختلف مردان می‌باشد.

بسیاری از شما احتمالا فکر می‌کنید که کلاه بنی برای سبک‌های غیر رسمی بوده و از طرفی خسته کننده است اما باید بیان کرد که این کلاه قابل اطمینان‌ترین سبک حال حاضر برای مردان است. استفاده از کلاه مدرن، براق و شیک می‌تواند در انواع ظاهر و رنگ‌های مختلف کار کند و بنابراین اکسسوری جذاب و ضروری برای کمد لباس شماست.

راهنمای کلی بهترین اکسسوری مردانه

کیف پول: داشتن کیف پول کلاسیک برای هر مکان و هر فردی کاربرد دارد و بهترین انتخاب برای مردان خواهد بود.

کیف: باید در ابتدا فکر کنید که کیف را برای چه چیزی می‌خواهید استفاده کنید و سپس بر اساس نیاز خود انتخاب کنید.

کمربند: ابتدا باید لباس‌های مناسب را با یکدیگر ست کنید و در نهایت از کمربند مناسب و مطابق با دیگر رنگ‌های لباس خود استفاده نمایید. نکته مهم در این مورد آن است که همیشه باید رنگ کفش‌های شما با رنگ کمربندتان یکی باشد.

عینک آفتابی: ابتدا به چهره خود نگاه کنید و سپس چندین عینک را تست کنید. بعد از آن بهترین عینک آفتابی را قادر خواهید بود امتحان کنید.

ساعت: استفاده از ساعت مچی و سرمایه گذاری در آن می‌تواند بخش مهمی از نیاز افراد را تامین کند و از طرفی این اکسسوری ایده آل را می‌توان در همه‌ی سبک‌ها استفاده کرد.

کلاه: کلاه‌ها براساس شکل سر شما باید استفاده شوند. بنابراین اگر می‌خواهید بفهمید که کدام کلاه برای شما مناسب است ابتدا آن را روی سر خود امتحان کنید. با امتحان چند کلاه دقیقا خواهید فهمید که باید روی چه چیزی سرمایه گذاری کنید.

نکته آخر

لوازم اکسسوری یکی از روش‌های عالی برای معرفی رنگ، جزئیات و بافت لباس شماست. مهم نیست که تغییرات سبک شما چگونه است، شما همیشه می‌توانید چیزی را برای افزودن به سبک خود پیدا کنید. برای تکمیل سبک خود از یک عینک آفتابی و یک کلاه استفاده کنید. سبک‌های کلاسیک و رنگ‌های خنثی معمولا انعطاف پذیری بیشتری در این مورد دارند. رنگ‌های متنوعی را انتخاب کنید که متناسب با لباس‌های شما در کمدتان باشند. مهم نیست که چه چیزی را انتخاب می‌کنید بلکه مهم این است که اکسسوری مردانه را با دقت به سبک خود استفاده کنید. با این رویکرد بهتر خواهید توانست از میان انواع اکسسوری و لباس‌های خود، یک سبک ایده آل ایجاد نمایید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع theidleman.com
مطالب مرتبط

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.