دنیای پوشیدنی و مد و فشن

پنج لباس ساده‌ای که امل کلونی همیشه از آن‌ها استفاده می‌کند

در حال حاضر همه امل کلونی را می‌شناسند اما او پیش از آن که با جرج کلونی ستاره محبوب سینما ازدواج کند یک چهره شناخته شده جهانی بود. امل علم الدین یک وکیل و کارشناس حقوق بین الملل بود که پرونده‌های مهمی مثل ژولیان آسانژ و یولیا تیموشنکو را در کارنامه کاری خود داشت اما پس از ازدواج با جرج کلونی به یک ستاره در مراسم فرش قرمز و عکس‌های پاپاراتزی تبدیل شد. امل کلونی استایلی زیبا و جذاب دارد که می‌تواند الگویی عالی برای خانم‌های عاشق تیپ رسمی و سطح بالا باشد. لباس‌هایی وجود دارند که در استایل امل جایگاه خاصی دارند و او همیشه از آن‌ها استفاده می‌کند. در این مقاله از بپوش‌رو شما را با امل کلونی ستاره حاضر دنیای حقوق بین الملل، مد و زیبایی آشنا خواهیم کرد و به شما خواهیم گفت که او از چه لباس‌هایی در استایل خود استفاده می‌کند.

امل کلونی کیست؟

امل علم الدین در سوم فوریه ۱۹۷۸ در بیروت به دنیا آمده و اکنون 41 سال دارد، خانواده او در سال ۱۹۸۰ در دوران جنگ داخلی لبنان از این کشور مهاجر کرده و به انگلستان نقل مکان کردند و حدود یازده سال بعد با آرام شدن اوضاع مجددا به وطن خود بازگشتند. اما در این زمان امل تحصیلات خود را در کشور انگلستان ادامه داد و در سال ۲۰۰۰ در رشته حقوق از دانشگاه سنت هیو آکسفورد فارغ التحصیل شد. پس از آن او به آمریکا رفت و در رشته حقوق در دانشگاه نیویورک تحصیلات خود را کامل کرد.

امل علم الدین به عنوان یک وکیل حقوق بین الملل در کشورهای آمریکا و انگلستان به کار خود ادامه داد و در کنار آن به کار تدریس نیز پرداخت. امل در سال ۲۰۱۴ با جرج کلونی ستاره سینمای آمریکا ازدواج کرد و نام خود را به امل کلونی تغییر داد، این اتفاق او را به یک چهره محبوب جهانی تبدیل کرد و رسانه‌های مختلف امل کلونی را زیر نظر گرفتند و به تحلیل استایل و ظاهر وی پرداختند. امل کلونی استایلی ساده اما سطح بالا دارد که با اندام لاغر و باریک او کاملا تطبیق دارد. این زوج دارای دو فرزند دوقلو به نام‌های الا و الکساندر هستند.

لباس‌هایی که امل کلونی همیشه به تن دارد

بدون تردید امل کلونی یک ستاره مد است، استایل جذاب او در سال‌های اخیر توجه همه را جلب کرده و الگوی شیک پوشی بسیاری افراد بوده است. اما آیا شما هم می‌توانید مانند او لباس بپوشید؟ خوشبختانه تیپ‌های امل کلونی پیچیدگی خاصی ندارند و قابل کپی کردن هستند. هرچند اندام لاغر و متناسب و چهره و موهای زیبای او نیز در جذابیت وی بی‌تاثیر نبوده است اما او از لباس‌های خاصی در استایل خود استفاده می‌کند که احتمالا شما همین الان هم آن‌ها را در کمد لباس‌های خود دارید. این پنج لباس که استایل امل را می‌سازند موارد زیر هستند:

کفش پاشنه بلند کلاسیک

کفش‌های پاشنه بلند انواع مختلفی دارند، از صندل پاشنه دار گرفته تا بوت پاشنه بلند و حتی کتانی‌های پاشنه بلند (که هرگز استفاده از آن‌ها را توصیه نمی‌کنیم). اما کفش پاشنه بلند زنانه کلاسیک که با عنوان Pump هم شناخته می‌شود ویژگی‌های خاصی دارد و همین ویژگی‌ها است که آن را از سایر مدل‌ها متمایز می‌کند. یک پامپ پاشنه‌هایی باریک و ظریف دارد که ارتفاع آن از 7 سانتی‌متر تا 11 سانتی‌متر متغیر است. پنجه این کفش نسبتا باریک است و حالتی کشیده و ظریف به پاها می‌دهد. این کفش‌ها رنگبندی بسیار متنوعی دارند و می‌توانند از جنس چرم، جیر، پارچه یا مواد مصنوعی باشند که بدون جوراب یا با جوراب نازک زنانه پوشیده می‌شوند. این کفش‌ها برای موقعیت‌های رسمی و جدی بهترین گزینه هستند.

پنج لباس ساده‌ای که امل کلونی همیشه از آن‌ها استفاده می‌کند

اگر می‌خواهید مانند امل کلونی پامپ را به یکی از اجزای اصلی استایل خود تبدیل کنید به خاطر داشته باشید که کیفیت در این کفش‌ها اهمیتی حیاتی دارد. کفش پاشنه بلندی که استاندارد نباشد به پاهای شما آسیب جدی وارد خواهد کرد و حتی استفاده موقت هم از آن صدمات جبران ناپذیری خواهد داشت. این نکته را هم فراموش نکنید که راه رفتن با کفش پاشنه بلند نوعی مهارت است که با تمرین و تکرار به دست می‌آید و نمی‌توان یک شبه آن را کسب کرد. اما هر چقدر هم که ماهر باشید و به پوشیدن این کفش‌ها عادت داشته باشی نباید مدت طولانی با آن‌ها راه بروید. اگر در انتخاب رنگ کفش پاشنه بلند مردد هستید مشکی یا رنگ پا دو گزینه تطبیق پذیر و ایده آل هستند.

پنج لباس ساده‌ای که امل کلونی همیشه از آن‌ها استفاده می‌کند

پیراهن راسته

پیراهن راسته زنانه به پیراهنی گفته می‌شود که فرمی یکدست دارد و فرم اضافی خاصی را به بدن تحمیل نمی‌کند. کمر این پیراهن‌ها باریک نیست و دامن آن‌ها نیز گشاد یا تنگ نمی‌شود. بنابراین چنین پیراهنی فرم طبیعی بدن را دنبال می‌کند و حالتی ساده و موقر به اندام می‌دهد. از آن‌جای که امل کلونی اندام بسیار ظریف و باریکی دارد پیراهن‌های زنانه راسته به خوبی روی آن می‌نشینند و زیبایی و ظرافت اندام او را به نمایش می‌گذارند بدون آن که از وقار و متانت وی کاسته شود.

پنج لباس ساده‌ای که امل کلونی همیشه از آن‌ها استفاده می‌کند

او این لباس‌ها را برای موقعیت‌های رسمی مثل حضور در سازمان ملل و صحن دادگاه می‌پوشد و استایل زنانه خود را در عین جدیت و تحکم، حفظ می‌کند. خوشبختانه این پیراهن‌ها علاوه بر طرح و رنگ بی‌شمار، تنوع مدل بالایی هم دارند و اگر شما مانند امل کلونی ظریف و لاغر نیستید باز هم می‌توانید یک مدل مناسب اندام خودتان پیدا کنید و در موقعیت مناسب از آن استفاده کنید و استایل رسمی و زنانه خود را بسازید.

پنج لباس ساده‌ای که امل کلونی همیشه از آن‌ها استفاده می‌کند

کیف فرم دار

هر خانم شیک پوشی به خوبی می‌داند که کیف یک عنصر مهم استایل زنانه است و هیچ استایلی بدون یک کیف کامل نخواهد بود. اما کیف‌ها انواع بی‌شماری دارند و هر استایلی کیف خاص خود را می‌طلبد. اگر شما هم مانند امل کلونی به استایل رسمی و ساده و سطح بالا علاقمند هستید باید کیفی انتخاب کنید که با این استایل تناسب داشته باشد. ساختار کیف نشان دهنده استایل آن است مثلا کیفی که دارای ساختار فرم‌دار و محکم است برای استایل ساده و منظم و رسمی مناسب است. در مقابل کیفی که شل و بدون فرم باشد برای همراه شدن با لباس‌های کمی راحت و نیمه رسمی مناسب است.

پنج لباس ساده‌ای که امل کلونی همیشه از آن‌ها استفاده می‌کند

کیف‌های دارای فرم و ساختار یکی از اجزای مهم استایل امل کلونی هستند و او تقریبا همیشه از چنین کیف‌هایی در ابعاد بزرگ و متوسط استفاده می‌کند که نشان دهنده سبک زندگی پرمشغله و جدی او است. شما هم می‌توانید به تناسب سبک زندگی و سلیقه خود یک کیف دارای فرم و ساختار با استایل رسمی و کلاسیک را برای خودتان انتخاب کنید و تیپ روزمره، رسمی و استایل محیط کار خود را با آن کامل کنید.

پنج لباس ساده‌ای که امل کلونی همیشه از آن‌ها استفاده می‌کند

دامن میدی

اگرچه امل کلونی در بیشتر مواقع پیراهن‌های راسته می‌پوشد و بارها نیز با کت و شلوار رسمی زنانه دیده شده است اما دامن‌ها هم جایگاه خاصی در استایل سطح بالای او دارند و همین مساله باعث شده است که استایل او خانمانه بودن و ظرافت خود را از دست ندهد. دامن محبوب امل، دامن میدی است که بلندتر از زیر زانو است و تا میانه ساق پا می‌رسد. او به خوبی می‌داند که پوشیدن دامن‌های کوتاه و بالای زانو برای شخصیت و موقعیت زندگی او مناسب نیست و به همین دلیل از دامن‌های میدی همراه با بلوز ساده و سطح بالا استفاده می‌کند. شما هم اگر به این سبک و مدل علاقه دارید می‌توانید دامن‌های میدی ساده یا طرح‌دار را همراه با بلوز مناسب، مورد استفاده قرار دهید.

پنج لباس ساده‌ای که امل کلونی همیشه از آن‌ها استفاده می‌کند

عینک آفتابی بزرگ

عینک آفتابی همیشه برگ برنده شیک پوشی است و امل کلونی هم مثل هر خانم خوش لباس دیگری از این نکته آگاه است. اما عینک‌های آفتابی از نظر فرم و اندازه تنوع زیادی دارند و اگر مدل مناسبی انتخاب نکنید تاثیر این اکسسوری در استایل شما واضح نخواهد بود. امل صورت ظریف و کشیده‌ای دارد اما ترجیح می‌دهد از عینک‌هایی استفاده کند که بزرگ هستند و نیمی از صورت را می‌پوشانند. مدل‌های گربه‌ای، گرد و مربعی مدل مورد علاقه امل است که بدون توجه به ترندها از آن‌ها استفاده می‌کند و بخش اعظمی از جذابیت استایل خود را مدیون این عینک‌ها است. پس اگر شما هم به مدل خاصی از عینک‌ها علاقه دارید و می‌دانید که این مدل بیش از هر مدل دیگری مناسب شما است بدون توجه به ترندهای گذرا آن را به بخشی از استایل خود تبدیل کنید.

پنج لباس ساده‌ای که امل کلونی همیشه از آن‌ها استفاده می‌کند پنج لباس ساده‌ای که امل کلونی همیشه از آن‌ها استفاده می‌کند

منبع Who What Wear
مطالب مرتبط
به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.