دنیای پوشیدنی و مد و فشن

شیک ترین و جدیدترین مدلهای لباس که امسال پرطرفدار خواهند بود

یکی از نشانه‌های خانم‌های شیک پوش این است که آن‌ها با شروع هر سال و هر فصل به دنبال جدیدترین مدلهای لباس هستند. آن‌ها لزوما دنباله روی بی‌چون و چرای مدل‌های جدید نیستند اما آشنا شدن با ترندها و جدیدترین مدلهای لباس را ضروری می‌دانند چون این کار می‌تواند بهترین راهنما برای انتخاب بهترین لباس باشد. شما هم می‌توانید جزو خانم‌های شیک پوش باشید و لازمه این کار دنبال کردن اخبار مد و آشنا شدن با جدیدترین سبک‌ها و مدل‌های لباس است. در این مقاله از بپوش‌رو شیک‌ترین و جدیدترین مدلهای لباس را که در سال جدید مد روز و محبوب خواهند بود به شما معرفی خواهیم کرد تا با استفاده از این لباس‌ها، استایل خود را به روز نگه دارید.

بلوزهای رمانتیک یقه دلبری

هیچ کمد لباس زنانه‌ای بدون چند عدد بلوز مجلسی کامل نخواهد بود. این بلوز مجلسی در موقعیت‌های مختلفی کاربرد دارد از مهمانی‌های بزرگ و کوچک گرفته تا شرایط دیگری که شاید قابل پیش بینی نباشند. بلوزهای مجلسی جزو لباس‌هایی هستند که ترندها در آن‌ها بیش از هر لباس دیگری منعکس می‌شود مثلا اگر در فصلی مدل خاصی از آستین مد روز باشد قبل از هر چیزی می‌توان این مدل را در بلوزهای مجلسی آن فصل دید. در حال حاضر بلوزهای مجلسی مدل رمانتیک با یقه دلبری مد روز هستند، یقه این بلوزها حالت مربعی و در عین حال نرمی دارند که به زیبایی آن‌ها افزوده است. این فرم یقه با هر فرم اندام و مدل مویی سازگاری دارد پس اگر به دنبال یک بلوز مجلسی مدل جدید و زیبا هستید این بلوزها را به شما توصیه می‌کنیم.

شیک ترین و جدیدترین مدلهای لباس که امسال پرطرفدار خواهند بود

کت و ژاکت سفید

آیا به دنبال یک کت و ژاکت شیک برای کامل کردن استایل بهاری خود هستید؟ آیا از کت مشکی و تکراری خود خسته شده‌اید اما رنگ‌های روشن نیز به مذاق شما خوش نمی‌آیند؟ در این شرایط کت و ژاکت سفید را به شما توصیه می‌کنیم، رنگ سفید به اندازه رنگ مشکی رسمی و تطبیق پذیر است و با هر لباسی هماهنگ می‌شود اما تکراری و کسل کننده نیست و جلف و انگشت نما هم به نظر نمی‌رسد. با انتخاب چنین کتی استایل شما همزمان هم شیک و سطح بالا خواهد بود و هم موقر و جذاب به نظر خواهد رسید. البته چنین کتی زود کثیف می‌شود پس حتما آن را از جنس و کیفیت عالی تهیه کنید.

شیک ترین و جدیدترین مدلهای لباس که امسال پرطرفدار خواهند بود

کتانی‌های مد روز

با شروع بهار وقت آن می‌رسد که از بوت‌های محبوبتان خداحافظی کنید و سراغ کفش‌هایی بروید که برای هوای معتدل مناسب‌تر هستند. کفش‌های کتانی را همیشه می‌توان پوشید اما بیشتر خانم‌ها تصور می‌کنند کفش کتانی برای پیاده روی و ورزش طراحی شده است و در استایل شیک و سطح بالا جایی ندارد. شاید در گذشته این گفته مصداق داشت اما با ظهور مدل‌های جدید و سطح بالای کفش کتانی شما می‌توانید از این کفش‌ها در هر موقعیتی و همراه با لباس‌های شیک و رسمی خود نیز استفاده کنید. مثلا اگر لباس‌هایی که انتخاب کرده‌اید نسبتا رسمی است با پوشیدن کفش کتانی می‌توانید تعادل و جذابیت بیشتری به استایل خود بدهید و یا برعکس، پس کتانی‌های مدل جدید را فراموش نکنید.

شیک ترین و جدیدترین مدلهای لباس که امسال پرطرفدار خواهند بود

شلوار جین مدل جدید

اصولا شلوار جین هرگز از مد نمی‌افتد و از دهه‌ها پیش که این لباس در زمره لباس‌های کلاسیک و ماندگار زنانه در آمد هرگز جایگاه آن کمرنگ نشده است. این شلوار را می‌توان همراه با لباس‌های روزمره، رسمی، راحتی و … پوشید و استایلی کامل به وجود آورد. تنها چیزی که در مورد شلوار جین تغییر می‌کند جزئیات آن است مثلا در یک دوره شلوارهای تنگ محبوب‌تر هستند، در دوره‌ای دیگر شلوارهای فاق کوتاه، یک دوره شلوارهای زاپ دار پرطرفدار می‌شوند و زمانی دیگر شلوارهای گلدوزی شده. در حال حاضر شلوارهای جین لبه دوزی نشده و خام جزو جدیدترین مدلهای لباس به شمار می‌روند و شما می‌توانید در فصل بهار امسال از آن‌ها استفاده کنید.

شیک ترین و جدیدترین مدلهای لباس که امسال پرطرفدار خواهند بود

ژاکت جین اورسایز

کمتر کسی را می‌توان یافت که یک ژاکت جین در کمد لباس‌های او وجود نداشت باشد، این لباس اگرچه جزو جدیدترین مدلهای لباس نیست اما محبوبیت آن در طول سال‌ها، چندین برابر شده است و می‌توان آن را جزو مدل‌های کلاسیک لباس به شمار آورد. این لباس بهترین انتخاب برای فصل بهار است و شما می‌توانید آن را روی مانتو و همراه با لباس‌های راحتی و اسپورت خود به تن کنید. البته این روزها مدل اورسایز ژاکت جین طرفداران بیشتری دارد و مدل‌های کوتاه و تنگ محبوبیت خود را از دست داده‌اند. پس اگر به فکر تهیه یک ژاکت جین جدید هستید مدل اورسایز در رنگ‌های نسبتا روشن بهترین گزینه خواهد بود.

شیک ترین و جدیدترین مدلهای لباس که امسال پرطرفدار خواهند بود

بافتنی‌های بدون دکمه

لباس‌های بافتنی جایگاه خاصی در استایل روزمره ما دارند و فصل بهار نیز بهترین زمان برای پوشیدن این لباس‌ها است. بافتنی‌های نسبتا کوتاه و بدون دکمه جزو جدیدترین مدلهای لباس هستند که در بهار امسال بسیار محبوب خواهند بود. این لباس‌ها را می‌توان روی مانتوی روزمره و لباس‌های رسمی پوشید و استایلی کامل به وجود آورد، به این ترتیب بدون دکمه بودن و جلو باز بودن این بافتنی‌ها نیز مشکلی به وجود نخواهد آورد. بافتنی اگرچه یک لباس راحتی به شمار می‌رود اما می‌توان از ان در استایل رسمی هم استفاده کرد.

شیک ترین و جدیدترین مدلهای لباس که امسال پرطرفدار خواهند بود

مانتو کتان اسپورت

مانتوی اسپورت کتان جزو جدیدترین مدلهای لباس است که احتمالا همین الان هم در کمد شما وجود دارد پس با شروع فصل جدید بهتر است از این لباس در استایل خود استفاده کنید. مانتوهای کتان می‌توانند دارای کلاه یا بدون کلاه باشند که نوع کلاهدار آن برای روزهای نسبتا خنک و بارانی انتخابی مناسب است. همراه با این مانتوها می‌توانید از انواع شال و روسری اسپورت، شلوار جین در رنگ‌های دلخواه و کفش کتانی یا پوتین استفاده کنید. در انتخاب این مانتوها به قد آن دقت کنید تا پوشش کاملی برای شما داشته باشد و بتوان از آن به عنوان یک مانتوی مستقل بهاری و پاییزی استفاده کرد.

شیک ترین و جدیدترین مدلهای لباس که امسال پرطرفدار خواهند بود

بارانی زنانه

بارانی جزو لباس‌های کلاسیک زنانه است که قدمت آن با قدمت فشن مدرن برابری می‌کند. این لباس اصالتی انگلیسی دارد و ابتدا به عنوان لباس مردانه به کار می‌رفته است اما به تدریج راه خود را به دنیای فشن زنانه هم باز کرده و به یکی از اجزای جدایی ناپذیر استایل کلاسیک زنانه تبدیل شده است. اگر جای این لباس در کمد شما خالی است وقت آن رسیده که یک بارانی جدید برای خودتان تهیه کنید و با استفاده از آن استایل بهاری خود را کامل کنید. این بارانی را از جنس و کیفیت بالا و در رنگ ساده و تطبیق پذیر انتخاب کنید تا سال‌ها برای شما قابل استفاده باشد و در ترکیب آن با دیگر لباس‌ها  و اکسسوری‌های خود دچار مشکل نشوید.

شیک ترین و جدیدترین مدلهای لباس که امسال پرطرفدار خواهند بود

کاپشن نازک بهاری

این مدل خاص از کاپشن‌های نازک بهاری که به کاپشن بمبر یا خلبانی هم معروف هستند جزو تطبیق پذیرترین مدل‌های لباس به شمار می‌روند. این مدل از کاپشن‌ها نسبت به کاپشن‌های معمول، نازک‌تر بوده و برای روزهای خنک بهاری انتخابی ایده آل هستند. شما می‌توانید این کاپشن‌ها را روی مانتو و لباس‌های روزمره خود بپوشید و از استایل جذاب خود لذت ببرید. توصیه می‌کنیم به جای انتخاب مدل‌های ساده و رنگ‌های تیره و تکراری، سراغ کاپشن‌هایی در رنگ‌های روشن مثل صورتی، بنفش و … مدل‌های ساتن، طرح‌دار و گلدوزی شده جدید بروید و به زیبایی و جذابیت استایل خود بیفزایید.

منبع The Every Girl
مطالب مرتبط
به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.