دنیای پوشیدنی و مد و فشن

5 قطعه از جواهرات مردانه و نحوه پوشیدن آن

امروزه جواهرات دیگر به زنان محدود نمی‌شود. در حقیقت صنعت جواهرات مردانه بسیار گسترده شده است و مردان روز به روز در حال افزایش تمایل به تعداد جواهرات در دسترس خود هستند. این قطعات می‌تواند در سبک‌های گوناگون استفاده شود و اضافه کردن آن باعث ایجاد یک سبک منحصر به فرد و فوق العاده می‌شود. در این راهنما شما با بهترین قطعات جواهرات مردانه آشنا خواهید شد. نحوه پوشیدن این جواهرات نیز برای مردان نشان داده خواهد شد. با بپوش رو همراه باشید.

جواهرات و اشیا قیمتی برای مردان

بسیاری از مردان فکر می‌کنند که خود را با آخرین تغییرات مد مطابق ساخته‌اند و این در حالی است که ما می‌دانیم یکی از جنبه‌های لباس مردانه که موجب تغییر سبک و استایل افراد می‌شود، جواهرات مردانه می‌باشد. شما ممکن است لباس مناسب خود را کامل کرده باشید اما اگر نتوانید جواهرات مناسبی را برای لباس خود انتخاب کنید، در لحظه‌ی آخر و با این انتخاب به شدت سقوط می‌کنید زیرا که راه را اشتباه رفته‌اید. در این مطلب بسیاری از مواردی که ممکن است شما را به اشتباه بیاندازد آورده شده که راهنمایی برای انتخاب سبک مناسب شما خواهد بود.

جواهرات مردانه بسیار کم و ارزان‌تر از جواهرات زنانه هستند. اما زمانی که هر دو آن‌ها را به عنوان اکسسوری به استایل خود اضافه می‌کنیم، عنصری برای تغییر سبک محسوب می‌شود، حال آنکه مردان به شیوه‌ای بسیار ظریف و کم نظیر این کار را انجام می‌دهند. در این راهنما بهترین جواهرات برای تغییر سبک بیان شده است و شما می‌توانید در مورد چگونگی پوشیدن آن‌ها به صورت همزمان و یا جدا اطلاعات کسب کنید.

ساعت مردانه

ابتدا بهتر است با یک اکسسوری آسان شروع کنیم. ساعت یکی از مهم‌ترین لوازم اکسسوری مردان به شمار می‌رود. ساعت نه تنها بسیار کاربردی است بلکه حسی پیچیده را برای مردان به ارمغان می‌آورد. آیا شما تا به حال شنیده‌اید که مردان را با انتخاب کفش‌های آن‌ها قضاوت می‌کنند؟ این وضعیت برای ساعت مردان نیز مشابه است. هر چند که در این رویکرد پیشنهاد نمی‌کنیم تا به عنوان یک فرد ثروتمند از ساعتی گران قیمت همچون رولکس استفاده کنید، بلکه صرفا پیشنهاد می‌شود تا برای مرتب کردن استایل و لباس خود به ساعت‌ها توجه بیشتری نشان دهید.

همه ساعت‌هایی که در بازار وجود دارد، گران نیستند. بنابراین پیشنهاد می‌شود یکی از دو گزینه‌ی پیشنهادی را انتخاب کنید. این قطعه بی‌نظیر به عنوان جواهرات برای مردان ضروری است. حال می‌توانید ساعت‌های ارزان‌تر در سبک‌های مختلف را خریداری کنید تا با ظاهر متنوع شما منطبق گردد. یا ساعت کمی گران‌تر و بی‌نظیر را انتخاب کنید که در همه جا روی دست شما خودنمایی کند. این به شما و نحوه‌ی انتخاب‌تان بستگی دارد و هزینه‌ای که حاضرید بابت آن بپردازید.

گردنبند مردانه

اگرچه گردنبند ممکن است به عنوان یک اکسسوری برای زنان تلقی شود اما با تغییرات ساده مانند استفاده از سبک زنجیر و طول آن می‌توان به طور قابل توجهی آن‌ها را برای مردان مناسب کرد. اگر قصد دارید بعد از پوشیدن لباس خود از جواهرات مردانه همچون گردنبند استفاده کنید، زنجیر نقره برای مردان همواره انتخابی عاقلانه خواهد بود. این زنجیر می‌تواند به شما کمک کند تا از سبک جواهرات زنانه دور شوید و این بهترین انتخاب برای مردان خواهد بود.

بسیاری از زنجیر‌های با کیفیت بالا ، ضخامت‌های متنوع و طول‌های مختلف در بازار ارائه می‌شود که مردان می‌توانند انتخاب کنند. پیشنهاد می‌شود برای این سبک ابتدا یک تی شرت ساده انتخاب کنید تا گردنبند به عنوان بخشی از لباس ساده شما خودنمایی کند. این کار ابعاد دیگری را نیز به سبک شما اضافه خواهد کرد و از طرفی لمس آن نیز از زیر تی شرت ساده‌تر خواهد بود.

در حقیقت تا زمانی که در انتخاب گردنبند مردانه با ذکاوت عمل کنید، خواهید توانست سبکی ایده آل را به وجود آورید. هر چند که زنجیر طلایی نیز برای مردان مناسب است و با انتخاب یک گردنبند ظریف و ساده مردانه می‌توان به سبک مورد علاقه‌ی آن‌ها دست یافت.

دستبند مردانه

دستبند یکی از دیگر از اکسسوری‌ها و جواهرات مردانه به شمار می‌رود که با انتخاب آن می‌توان تفاوت قابل توجهی را در ظاهر یک لباس ایجاد کرد. امروزه بسیاری از جشنواره‌ها، فستیوال و گروه‌های خیریه دارای دستبند‌های مجزایی هستند که تا آرنج می‌توان از آن استفاده کرد. اما باید به این سوال پاسخ داد که چه دستبندی در حال حاضر و متناسب با سبک ما مناسب است؟

به عنوان یک قاعده کلی توصیه می‌شود از آنجا که دستبند روی مچ دست شما قرار می‌گیرد، رنگ آن را با ساعت خود ست کنید. در واقع این قاعده حتی در صورتی که دستبند را در کنار ساعت و روی یک دست نمی‌بندید نیز صدق می‌کند و همواره باید تلاش کنید تا از آن پیروی نمایید. تطبیق رنگ جواهرات شما سبکی ایده آل را ایجاد خواهد کرد و از تضاد زیاد در تیپ و استایل شما می‌کاهد و لذا این قاعده به درستی کار می‌کند. انتخاب جواهراتی همچون طلا و نقره کار چندان سخت و پیچیده‌ای نیست و بیشتر از هر چیز به سلیقه شما بستگی دارد و همچنین سبکی که در لباس پوشیدن خود دارید.

حلقه مردانه

انگشتر‌ها یکی از جواهرات مورد علاقه مردان هستند و اغلب مردان بیشتر از هر چیز به مارک و ویژگی‌های هر انگشتر تمرکز می‌کنند. تعداد حلقه‌هایی که استفاده می‌کنید به سبک شما بستگی دارد و اغلب مردان بر اساس آن ترجیح می‌دهند از یک یا چند انگشتر استفاده کنند. برخی از مردان دوست دارند تا در تمامی انگشت‌های خود از انگشتر استفاده کنند، در حالی که برخی دیگر تنها یک یا دو نشان از حلقه یا انگشتر را به دست می‌کنند. اگر شما به دنبال انگشتر جدیدی برای خود هستید، پیشنهاد می‌شود که در دو دست خود استفاده کنید، مگر آنکه قبلا حلقه عروسی خود را داشته باشید. قاعده رنگ انگشتر‌های شما، همانطور که برای دستبند‌ها استفاده می‌شود، نیز برای انگشتر صدق می‌کند. بنابراین سعی کنید رنگ انگشتر‌های خود را با سایر رنگ‌ها تطبیق دهید.

حلقه‌ها یک انتخاب شخصی هستند و بنابراین انتخاب آن‌ها برای مردان متفاوت است و ممکن است بسیار بیشتر از سایر اکسسوری‌ها طول بکشد. افراد سلایق منحصر به خود را دارند و بنابراین انتخاب انگشتر کاری سخت است. همچنین برخی از پوشیدن حلقه یکسان احساس خستگی می‌کنند و لذا ترجیح می‌دهند تا با چندین انتخاب از میان آن‌ها در هر سبک استفاده کنند و این تنوع را ایجاد نمایند. این که شما به دنبال طلا یا نقره هستید سبب می‌شود تا بتوانید یک حلقه مناسب برای هر لباس خود استفاده کنید و این به سبک و استایل شما وابسته است.

گوشواره مردانه

گوشواره مردانه در حال تبدیل شدن به یک صنعت محبوب است و اغلب خلاقیت‌های مختلفی در طراحی این گوشواره‌ها دیده می‌شود که مردان را جذب آن می‌کند. تاریخچه استفاده از گوشواره برای مردان چندان مشخص نیست اما همانطور که در میان ستاره‌های هالیوود مشاهده می‌شود، اغلب مردان ترجیح می‌دهند تا از گوشواره‌های خاص و متفاوتی برای خود استفاده کنند.

اگر می‌خواهید گوشواره بپوشید، ساده است و استفاده از آن در یک گوش بهتر به نظر می‌رسد، چرا که شما نمی‌خواهید همانند زنان به نظر آیید. تعداد زیادی از شکل‌ها و طرح‌های کوچک از گوشواره وجود دارد که باعث می‌شود مردان در این انتخاب، آزادانه عمل کنند.

اگر هنوز گوش خود را برای استفاده از گوشواره سوراخ نکرده‌اید، بهتر است به محل‌های بهداشتی بروید تا خطر ابتلا به عفونت برای شما کاهش یابد. همچنین از جواهرات با کیفیت بالا باید استفاده کنید تا حساسیتی برای پوست شما ایجاد نشود.

البته در انتخاب گوشواره شما باید زمان و جایی که قرار است در آن قرار بگیرید را بررسی کنید. اگر یک روز با کت و شلوار به دفتر خود می‌روید بهتر است کلا از گوشواره‌ها دست بکشید. اما اگر شما به دنبال تفریح در فضای باز و یا در تعطیلات آخر هفته هستید استفاده از یک جفت گوشواره به نظر منطقی و مناسب می‌رسد.

راهنمای کلی استفاده از جواهرات مردانه

ساعت: اطمینان حاصل کنید که سبک و لباس شما با ساعت‌تان سازگار است. اگر کت و شلوار دارید سعی نکنید حتما از یک ساعت مچی مدرن استفاده کنید، بلکه انتخاب ساعت مچی کلاسیک بهتر خواهد بود.

گردنبند: بهترین کار برای زمانی که مردان یک تی‌شرت ساده به تن دارند، استفاده از گردنبند ساده است و این تغییر کوچک به سرعت در ظاهر شما کاملا تجلی می‌یابد.

دستبند: اگر به دنبال دستبند مناسب برای خود هستید، ایده خوب این است که مطمئن شوید تا حد ممکن با سبک و سایر دستبند‌های شما مطابقت دارد. با تغییر رنگ‌ها می توان سبک‌های پیچیده‌تری را استفاده کرد که قاعده‌ی تطبیق رنگ آن با ساعت‌ها باید رعایت گردد.

حلقه: تعداد انگشتر‌هایی که می‌پوشید کاملا بستگی به سبک شما دارد. باید در این انتخاب از یک انگشتر نقره یا طلا استفاده کنید و البته این انتخاب جدای حلقه عروسی‌تان باید باشد.

گوشواره: اگر می‌خواهید گوشواره بپوشید بهتر است طراحی ساده و کیفیت بالا را انتخاب کنید. در صورتی که هر روز کت و شلوار می‌پوشید، استفاده از گوشواره ایده مناسبی نخواهد بود.

جواهرات مردانه چندان پیچیدگی خاصی ندارند و تنها باید برای هر سبک، درست انتخاب شود. نکته کلیدی که ما به دنبال آن هستیم این است شما بتوانید حداقل آن‌ها را در سطح معقولی استفاده کنید و رنگ‌ها را با یکدیگر مطابقت دهید. اگر توانایی ترکیب این جواهرات را با یکدیگر ندارید، حذف کلی آن‌ها ایده خوبی نخواهد بود. پیشنهاد می‌شود تا جواهرات با کیفیت خوب استفاده کنید حتی اگر پول کمی در اختیار دارید. تفاوت کیفیت خوب از بد کاملا واضح و مشخص است و این شاخص در حلقه به سرعت نمایان می‌شود.

بنابراین انتخاب جواهرات مردانه اگرچه به سبک و سلیقه شما بستگی دارد اما پیشنهاد می‌شود تا نکات بیان شده را در این مطلب مد‌ نظر قرار دهید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع theidleman.com
مطالب مرتبط

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.