چند دلیل برای پوشیدن دستبند مردانه

پوشیدن دستبند مردانه

برای بسیاری از آقایان استفاده از دستبند مردانه غیرعادی است، اما اگر نگاهی به تاریخ کشورهای مختلف بندازید، خواهید دیدکه جنگجویان و پادشاهان از فرهنگ های مختلف بازوبندهایی را بر مچ دست خود می بستند. واقعیت این است که مردان  از قرن های گذشته از دستبند استفاده می کردند. همچنین بسیاری از مردان ثروتمند برای نشان دادن قدرت و موقعیت خود دستبند می پوشیدند. دستبندها با گذشت زمان از طلسم خوش شانسی به نماد اکسسوری های مدرن برای مردان تبدیل شدند. دستبندها را می توان مانند ساعت ها به صورت روزانه پوشید و انواع مختلفی از مواد برای انتخاب دستبند وجود دارد که شامل فولاد ضد زنگ، طلا، پلاتین، نقره، چرم، مس، برنج و کنف هستند. دستبند یک اکسسوری همه کاره است که شخصیت شما را نشان می دهد و رنگ لباس شما را به نمایش می گذارد. در این مقاله پنج نکته ذکر شده است که چرا یک مرد ممکن است به فکر بستن یک قطعه فلزی براق، نایلون یا چرم بر روی مچ دست خود باشد.

چند دلیل برای پوشیدن دستبند مردانه

 شروع کننده مکالمه

لوازم جانبی نشانه های بصری شخصیت شما هستند. اکسسوری های جالب همیشه جلب توجه می کنند. پوشیدن دستبند می تواند شروع کننده خوبی برای مکالمه باشد. در دنیایی که همه یکدست به نظر می رسند، پوشیدن یک اکسسوری چشم نواز شما را متمایز می کند و جذاب تر به نظر می رسید. همچنین قدردانی خود را از تاریخ هنر و مصنوعات دست ساز زیبا به اشتراک می گذارید.

پوشیدن دستبند مردانه

دستبند مردانه یک نماد فرهنگی

فرهنگ ها اغلب دستبندها را با ثروت و موقعیت مرتبط می دانند و ارتباطی فوری که موقعیت شما را در جامعه مشخص می کند. در بسیاری از کشورهای شرق جهان، پوشیدن دستبند می تواند به معنای ثروتمند بودن شما باشد. اگرچه ما دیگر در غرب شکاف طبقاتی نداریم، اما در سایر نقاط جهان، دستبندها یک معیار خودکار در جامعه هستند. جوانان مدرن اغلب از دستبندهای سیلیکونی رنگارنگ یا لگوهای آویزان برای حمایت از اهداف اجتماعی و نشان دادن وفاداری به یک گروه استفاده می کنند و یک دستبند بخشی از هویت آنها می شود. حتی می تواند به عنوان یادگاری استفاده شود.

پوشیدن دستبند مردانه

از پوشیدن دستبند مردانه لذت می برید

شما ممکن است از جمله مردان شیک پوشی باشید که فکر می‌کنند دستبندها برای مردان زیبا به نظر می‌رسند و پوشیدن آنها لذت بخش است. پوشیدن دستبند مردانه راهی عالی برای زیباتر نشان دادن استایل شما می تواند باشد. دستبند خود را می توانید با رنگی از  پیراهن، کراوات حتی تیشرت حود مطابقت دهید، حتی برای محیط های کاری و رسمی نیز مناسب است.

پوشیدن دستبند مردانه

چند نکته در مورد انتخاب دستبند مردانه

پوشیدن دستبند مردانه

  •  انتخاب مچ دست برای بستن دستبند مردانه: در حالی که هیچ قانونی در مورد اینکه کدام مچ، دستبند را ببندید وجود ندارد، اما بهتراست برای جلوگیری از خراشیدگی ساعت، آن را روی مچ دست مقابل ساعت خود قرار دهید.
  • اگر چند دستبند مردانه می‌پوشید، تعادل را رعایت کنید. کت و شلوارهای تیره یا لباس‌ها را با دستبندهای رنگ روشن‌تربپوشید.
  • یک دستبند سبک تر و روشن تر را با یک کاف فلزی مخلوط کنید. ترکیبی از دستبندهای مهره دار را با سرآستین های چرمی یا فلزی بپوشید.
  • لزومی ندارد که دستبند شما با ساعت شما مطابقت داشته باشد، یک ساعت حجیم تر در کنار دستبندهای بزرگتر، خوب به نظر می رسد. همچنین ساعت با صفحه های ظریف تر با دستبند ظریف هماهنگ تر است.
  • اطمینان حاصل کنید که دستبند شما مناسب موقعیت است.  اگر به یک گالری هنری می روید، پنج دستبند با یک ژاکت اسپرت و یک شلوار جین مناسب هستند. اما اگر به یک جلسه کاری می روید تنها  یک دستبند مردانه و ظریف متناسب با مچ دست حود بپوشید.
  • یک دستبند به برجسته کردن استایل شخصی شما کمک می کند. بسته به مناسبت، دستبندهای مناسب با استایل لباس‌هایتان بپوشید. اگر قبلا پوشیدن دستبند را امتحان نکردید، یک دستبند فلزی یا چرمی شما را به عنوان یک مرد فرهیخته متمایز می کند که از تجربه کردن استایل شخصی خود هراسی ندارد.
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها