مدل‌های جدید کیف و کفش برای تابستان امسال را بشناسید

کیف و کفش همیشه جزو مهم‌ترین بخش‌های استایل خانم‌ها بوده است. در واقع وقتی صحبت از این دو اکسسوری می‌شود استایل و فشن اهمیت بیشتری پیدا می‌کند چون کیف و کفش بخش قابل تطبیق در تیپ شما هستند و شما با تغییر دادن این دو مورد به سادگی می‌توانید استایلی نو و جذاب بسازید. بر همین اساس ترندها نیز در انتخاب کیف و کفش نقشی اساسی دارند و همه ساله مدل‌های بسیار متنوعی از این اکسسوری‌ها متناسب با فصل معرفی می‌شود. در این مقاله از بپوش رو پنج مدل کفش زنانه را که برای تابستان امسال مد روز و محبوب خواهند بود به همراه سه مدل کیف کلاسیک زنانه به شما معرفی خواهیم کرد تا کیف و کفش تابستانی خود را در زیباترین شکل ممکن انتخاب کنید.

ست کردن کیف و کفش

یکی از مواردی که این روزها در دنیای مد مطرح است بحث ست کردن کیف و کفش است. بسیاری از خانم‌های علاقمند به مد و فشن دوست دارند کیف و کفش خود را ست انتخاب کنند اما مساله این است که آیا این کار ضروری است؟ آیا ست بودن کیف با کفش جزو ملزومات شیک پوشی به شمار می‌رود؟ پاسخ کارشناسان به این سوال، منفی است. هیچ ضرورتی برای ست بودن و همرنگ بودن کیف با کفش وجود ندارد. در واقع اگر کیف و کفش خود را کاملا ست انتخاب کنید این ذهنیت را در دیگران به وجود می‌آورید که برای این کار تلاش زیادی کرده‌اید و تلاش زیاد در دنیای مد، با شیک پوشی مغایرت دارد.

مدل‌های جدید کیف و کفش برای تابستان امسال را بشناسید

البته این به معنای آن نیست که ست کردن کیف و کفش شما را بدتیپ خواهد کرد بلکه این کار ضرورتی ندارد، چیزی که اهمیت دارد هماهنگ بودن است و این هماهنگی بدون همرنگ بودن و هم جنس بودن نیز امکان پذیر است. اگر شناخت درستی از ترکیب رنگ داشته باشید می‌توانید با رنگ‌های متفاوت نیز ترکیب کفش و کیف خود را جذاب انتخاب کنید. به خاطر داشته باشید که رنگ‌های خنثی همیشه بهترین انتخاب هستند چون بالاترین هماهنگی را با همه رنگ‌های دیگر دارند پس اگر کیف یا کفش شما در رنگی خنثی مثل مشکی، کرم، سفید و حتی بیرنگ باشد مشکلی در ست کردن آن نخواهید داشت.

پنج کفشی که برای تابستان امسال به آن نیاز دارید

کفش‌ها اگر مهم‌ترین جزء استایل شما نباشند قطعا جزو مهم‌ترین‌ها دسته بندی می‌شوند. پوشیدن یک جفت کفش زیبا و هماهنگ، تضمین کننده زیبایی استایل شما است اما در کنار آن راحتی نیز اهمیت فوق العاده‌ای دارد. پاها به عنوان قلب دوم شما، باید در کفش‌ها احساس راحتی داشته باشند و فشار اضافی تحمل نکنند به همین دلیل کفش‌های شما باید متناسب با موقعیت و فصل انتخاب شود. در فصل تابستان باید کفشی بپوشید که پاها در آن خنک و راحت باشند و بتوان در موقعیت‌های مخصوص این فصل به راحتی فعالیت کرد. در ادامه پنج نمونه از کفش‌هایی را که برای تابستان امسال محبوب خواهند بود به شما معرفی خواهیم کرد.

کفش‌های کتانی: وقتی به دنبال یک جفت کفش راحت هستید اولین چیزی که به ذهنتان می‌رسد کفش کتانی است. اگر قصد پیاده روی طولانی دارید همیشه کفش کتانی بهترین گزینه است اما برخلافه آن چه که تصور می‌شود این کفش‌ها با استایل خانمانه و سطح بالا مغایرتی ندارند. در واقع با مدل‌های جدید و زیبایی که از کفش‌های کتانی زنانه معرفی شده است پوشیدن آن‌ها به زیبایی و ظرافت استایل شما خواهد افزود.

مدل‌های جدید کیف و کفش برای تابستان امسال را بشناسید

صندل‌های بندی: صندل‌های بندی یکی از زیباترین انواع صندل تابستانی است که امسال جزو مدل‌های محبوب به شمار می‌رود. این صندل‌ها بیشتر جنبه مجلسی دارند اما در شرایطی می‌توان از آن‌ها برای موقعیت‌های غیررسمی هم استفاده کرد. مزیت اصلی این مدل از صندل‌ها تطبیق پذیری اندازه آن‌ها است یعنی اگر کفی صندل برای شما اندازه باشد می‌توانید با تنظیم کردن بندها، آن را کاملا برای پاهای خود اندازه کنید و یک صندل راحت و خنک داشته باشید.

مدل‌های جدید کیف و کفش برای تابستان امسال را بشناسید

صندل‌های اسپورت: وقتی صحبت از صندل می‌شود بیشتر اوقات ذهن ما به سمت صندل‌های مجلسی و پاشنه بلند متبادر می‌شود اما صندل‌ها مدل‌های متنوعی دارند و صندل‌های اسپورت نیز یکی از آن‌ها هستند که در حال حاضر محبوب و پرطرفدار شده‌اند. صندل اسپورت همان طور که از نامش پیداست کاملا راحت است و زمانی که به دنبال استایلی راحت و بی‌دغدغه هستید ولی پوشیدن کفش کتانی باعث تعریق و گرم شدن شما می‌شود این صندل‌ها بهترین گزینه خواهند بود. فراموش نکنید چیزی که راحتی را برای شما فراهم کند قطعا ارزش خرید را دارد.

مدل‌های جدید کیف و کفش برای تابستان امسال را بشناسید

صندل پنجه مربعی: کفش‌های پنجه مربعی در دهه 80 بسیار پرطرفدار شدند اما کمی بعد محبوبیت خود را از دست دادند. اما دنیای مد یک دنیای سیال و در حال تغییر است و در حال حاضر صندل‌هایی که پنجه مربعی دارند جزو مدل‌های محبوب و پرطرفدار برای تابستان امسال به شمار می‌روند. این صندل‌ها نسبت به مدل‌های دهه 80 مدرن‌تر و به روزتر شده‌اند و شما می‌توانید آن‌ها را بسته به مدل و ارتفاع پاشنه برای مهمانی و حتی پیاده روی هم بپوشید و استایل تابستانی زیبای خود را بسازید.

مدل‌های جدید کیف و کفش برای تابستان امسال را بشناسید

صندل‌های شیشه‌ای: از حدود سه سال قبل بود که کفش‌های شیشه‌ای و شفاف به دنیای مد معرفی شدند، این کفش‌ها در تمام قسمت‌ها یا بخشی از آن حالت شفاف و نامرئی دارند و قسمت داخلی آن‌ها دیده می‌شود. اما امسال صندل‌های شفاف و شیشه‌ای جای کفش‌های شفاف را گرفته‌اند و شما می‌توانید در تابستان پیش رو، از این مدل صندل‌ها استفاده کنید. این صندل‌ها حالتی رویایی و جذاب به استایل شما می‌دهند و چون بیرنگ هستند در ست کردن آن‌ها با لباس‌ها و اکسسوری‌های خود مشکلی نخواهید داشت.

مدل‌های جدید کیف و کفش برای تابستان امسال را بشناسید

سه مدل کیف کلاسیک زنانه که هرگز از مد نمی‌افتند

اگرچه استفاده از کیف‌های مد روز در استایل، می‌تواند به مدرن شدن و به روز شدن تیپ شما کمک کند اما خانم‌های شیک پوش از این نکته آگاه هستند که کیف کلاسیک همیشه انتخاب مناسب‌تری است. کیف یک اکسسوری مستقل از فصل است و شما می‌توانید کیف‌های خود را در هر فصلی مورد استفاده قرار دهید. بنابراین اگر یک کیف کلاسیک و مستقل از ترند داشته باشید برای یک عمر می‌توانید آن را به کار ببرید. در طول یک قرنی که از عمر دنیای مد می‌گذرد مدل‌های بیشماری از کیف‌های زنانه معرفی شده و پس از مدتی به فراموشی سپرده شده اند.

مدل‌های جدید کیف و کفش برای تابستان امسال را بشناسید

اما در این میان مدل‌هایی وجود دارند که هرگز قدیمی نشده و به کیف‌های کلاسیک زنانه تبدیل شده‌اند. واضح است که طراحان و تولیدکنندگان این کیف‌ها، برندهای مهم و مطرح جهانی هستند بنابراین نمی‌توان انتظار داشت یک کیف کلاسیک و اصیل زنانه قیمت بالایی نداشته باشد. اما سبک و مدل طراحی این کیف‌ها به الگوهایی در صنعت مد تبدیل شده است که توسط بسیاری از برندها مورد استفاده قرار می‌گیرد. پس اگر قدرت خرید کیف‌هیا اصل از برندهای معرفی شده را ندارید نگران نباشید، چون سبک و مدل کیف است که کلاسیک و بی‌زمان بودن آن را تعیین می‌کند.

کیف فندی مدل پیکابو: این مدل کیف از برند فندی در سال 2009 معرفی شد. کیف پیکابو یک کیف بسیار جادار و در عین حال جمع و جور است که در سایزبندی‌های مختلفی عرضه می‌شود. نام این کیف به فضای بزرگ داخلی آن اشاره دارد که غافلگیر کننده است به خصوص زمانی که در کیف را کاملا باز می‌کنید. فرم کیف پیکابو شبیه به یک ذوزنقه است که استایلی جذاب و محبوب دارد و سلبریتی‌های معتددی از جمله مگان مارکل، ملکه رانیا، سلین دیون و ریانا از آن استفاده می‌کنند قیمت این کیف 4500 دلار است.

مدل‌های جدید کیف و کفش برای تابستان امسال را بشناسید

کیف دردار شانل: شانل یکی از معروف‌ترین برندها در دنیای مد و فشن است و کیف‌هایی که توسط این برند طراحی شده‌اند شهرتی جهانی دارند. یکی از معروف‌ترین مدل‌های کیف شانل، کف دردار است که در دهه 1980 توسط کارل لگرفلد طراحی شد و به یکی از نمادهای این برند تبدیل شد. شکل این کیف از مدل کلاسیک کیف شانل که در دهه 1950 طراحی شده بود الهام گرفته شده اما مدرن‌تر و کاربردی‌تر است.  این کیف از جنس چرم، مخمل یا پارچه‌های مختلف دیگر تهیه می‌شود و دارای یک بند زنجیری طلایی ترکیب شده با چرم یا پارچه است. قیمت اصلی این کیف از برند شانل پنج هزار دلار است.

مدل‌های جدید کیف و کفش برای تابستان امسال را بشناسید

کیف دوشی ایو سن لوران: ایو سن لوران یکی از طراحان مهم و موثر در تاریخ مد به شمار می‌رود که کیف دوشی برند خود را در سال 1961 طراحی کرد. این کیف یکی از شناخته شده‌ترین کیف‌های زنانه در صنعت مد به شمار می‌رود که روی آن از لوگوی برند ایو سن لوران استفاده شده است. این کیف هم مانند کیف شانل یک کیف دوشی با بند زنجیری است و لوگوی آن توسط طراح گرافیک قرن بیستم، کاساندر طراحی شده است. کاساندر طراحی لوگوی دیور را نیز در دهه 1960 بر عهده داشت. قیمت این کیف 3800 دلار است.

مدل‌های جدید کیف و کفش برای تابستان امسال را بشناسید

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها