رنگ های ترند پاییز 2022

رنگ های ترند پاییز 2022 8

رنگ های ترند پاییز امسال روی صحنه‌های ران وی برندهای مطرح دنیا مشخص شده است. اما تا زمانی که آن‌ها را روی سنگ فرش خیابان‌ها نبینیم، نمی‌توانیم مطمئن باشیم که این رنگ‌ها توسط دنیای مد و علاقه‌مندان به آن مورد تایید و استقبال قرار خواهند گرفت. با بررسی استایل‌های خیابانی خالقان مد در این فصل، به وضوح مشخص است که این پاییز برخلاف سال‌های گذشته باید شاهد حضور رنگ‌های زیبای روشن در تنوع رنگ های ترند پاییز باشیم. از نارنجی و لیمویی جذاب گرفته تا قهوه‌ای و طیف‌های خاکستری کلاسیک پاییزی همگی در فصل جدید حضور دارند. اگر سلیقه مینیمال دارید ترند پاییز 2022 اینجاست تا رنگ و شور تازه‌ای را مهمان کمد لباس امسالتان کند.

آبی اقیانوسی

قطعاً یکی از رنگ های ترند پاییز امسال، آبی اقیانوسی روشن بوده که به دفعات روی صحنه فشن شو برندهای مختلف دیده شده است. حالا این رنگ توانسته راه خود را به استایل‌ خیابانی نیز پیدا کند. ترکیب یک تاپ آبی روشن با یک شلوار بوت کات به رنگ آبی اقیانوسی تیره دقیقاً همان چیزی است که می‌تواند با یک جفت کفش پاشنه بلند آبی جذابیت استایل شما را برای این فصل دو چندان کند.

رنگ های ترند پاییز 2022 1

نارنجی جیغ

داشتن یک ست لباس نارنجی می‌تواند علاوه بر پیروی از رنگ های ترند پاییز امسال، برایتان حس و حال غروب تابستان را تداعی کند. داشتن یک شلوار جین یا اکسسوری نارنجی‌رنگ خالق استایل پرشور و هیجانی پاییزی خواهد بود که سنبل جسارت و انرژی بالا است.

رنگ های ترند پاییز 2022 2

سبز لیمویی

Pantone این رنگ را با نام Lime Punch تعریف کرده و حالا این رنگ سبز لیمویی به عنوان یکی دیگر از رنگ های ترند پاییز 2022 شناخته می‌شود. سبز لیمویی را این فصل در قالب کت، بوت و پیراهن‌های جذاب در هفته مد کپنهاگ مشاهده کردیم. انتظار می‌رود خالقان استایل خیابانی نیویورکی نیز از این رنگ در هفته مد آینده الهام بگیرند.

رنگ های ترند پاییز 2022 3

صورتی باربی

تابستان امسال به دلیل منتشر شدن فیلم Barbie و البته کلکسیون پاییز 2022 برند والنتینو شاهد پرطرفدار شدن مجدد باربی‌ها در دنیای مد و زیبایی بودیم. در کلکسیون پاییزه این برند معروف، 40 استایل از 81 استایل نمایش داده شده از رنگ صورتی روشن مونوکرومیک استفاده شده بود.

حالا این جنبش علاقه به رنگ صورتی همچنان ادامه دارد و انتظار حضور این رنگ در رده رنگ های ترند پاییز امسال نیز می‌رود. داشتن یک جفت کتانی یا شلوار چرم به رنگ صورتی باربی می‌تواند استایل شما را در فصل پاییز، به روز و خیره‌کننده نگه دارد.

رنگ های ترند پاییز 2022 4

بژ وانیل لاته

اگر شما جزو افرادی هستید که به پوشیدن رنگ‌های روشن علاقه دارید اما طیف خنثی را بیشتر ترجیح می‌دهید، رنگ بژ وانیل لاته جزو رنگ های ترند پاییز 2022 است که به احتمال زیاد در کمد لباستان جایگاه ویژه‌ای پیدا می‌کند. ماه گذشته شاهد استایل خیابانی جذابی با این رنگ بودیم و انتظار می‌رود استفاده از این رنگ تا پاییز امسال نیز ادامه پیدا کند.

ترکیب یک کت و شلوار بژ رنگ همراه یک تاپ بافت با همین رنگ، الهام بخش یک استایل خاص و جذاب پاییزه خواهد بود.

رنگ های ترند پاییز 2022 7

رنگ قهوه‌ای پایه ثابت پاییز

قهوه‌ای، رنگ پایه و کلاسیک است که امسال هم مانند سال‌های گذشته جزو رنگ های ترند پاییز دیده می‌شود. اگر طرفدار استایل کروماتیک و تک رنگ هستید می‌توانید برای مهیج کردن استایل خود لباس و شلوار قهوه‌ای را با اکسسوری یا کیف با رنگ‌های خنثی، در کنار هم ترکیب کنید.

رنگ های ترند پاییز 2022 6

زرد کم‌رنگ

زرد کم‌رنگ از گذشته تا به حال برای اکثر ما یادآور برگ‌های زرد شده پاییزی بوده است. از آنجایی که امسال این رنگ جزو رنگ های ترند پاییز به حساب می‌آید می‌توانید این حس و حال را در استایل و کمد لباس پاییزه خود هم ایجاد کنید. در تصویر زیر ایده یک پیراهن زرد کم رنگ با بافت موهر به همین رنگ را مشاهده می‌کنید که توسط یکی از خالقان استایل خیابانی در هفته مد کپنهاگ ساخته شده است؛ می‌توانید از جزئیات آن الهام بگیرید.

رنگ های ترند پاییز 2022 8

طوسی تیره

اگر طرفدار رنگ و استایل مینیمال هستید، طوسی تیره یکی دیگر از رنگ های ترند پاییز امسال است که می‌توانید برای کمد لباستان انتخاب کنید و همچنان ظاهر به روز و در عین حال ساده داشته باشید.

رنگ های ترند پاییز 2022 9

کرم مایل به سفید (آف وایت)

رنگ آف وایت از آن دسته از رنگ‌هایی است که همیشه مد بوده و محدود به فصل خاصی نمی‌شود. اما آف وایت با تناژ مایل به کرم‌تر از همیشه امسال به عنوان یکی از رنگ های ترند پاییز شناخته می‌شود. اگر دوست ندارید استایل یک دست و خسته کننده با آف وایت داشته باشید می‌توانید این رنگ را با استفاده از اکسسوری یا کیف‌های رنگ دیگر ست کنید.

رنگ های ترند پاییز 2022 5

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *