چگونه جین های گشاد بپوشیم و آنها با با لباس خود ست کنیم؟

برای آن دسته از افرادی که دهه ی اخیر را به پوشیدن شلوار جین­های اسکینی یا همان جذب گذرانده و از این ترند خسته شد‌ه‌­اند، روی کار آمدن این استایل بسیار خوشحال کننده خواهد بود. شلوار های جین از آن دسته لباس­هایی هستند که حتما باید در کمد لباس­های خود داشته باشید اما به نظر می رسد زمان آن فرارسیده تا با شلوار جین­های جذب خداحافظی کنید. بعد از مدت­ها بلاخره این شلوارها از صنعت مد فاصله می­گیرند و سوالی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که چه مدلی قرار است جایگزین آن شود؟

همانطور که می دانید، صنعت مد همواره به دنبال خلق کردن مدهای کاملا متفاوت بوده است و مردم در طی این مدت تقریبا همه چیز را امتحان کرده‌­اند، از شلوار های راسته تا مدل بوی فرند و حتی شلوار های مام که برگرفته شده از استایل قدیمی می‌­باشند. جین­‌های گشاد جزء آن دسته از ترندهایی هستند که امسال بسیار مورد توجه استایلیست‌­ها و صاحبان برندهای نامی قرار گرفته است. باید صبر کرد و دید که آن­ها تصمیم دارند چه تغییرات اضافه­‌ای را در این جین­ها به وجود بیاورند.

از آن جایی که جین­ها هیچگاه ضد آب نبود‌ه­اند، این صنعت اخیرا سعی داشته تا جین­های جدیدی که رطوبت بدن را به خود جذب می‌کنند، تولید کند. برخلاف جین­های جنس­های زمخت، این شلوارها جذب و یا سنگین نیستند و به جای آن بسیار راحت، سبک و گشاد هستند به طوریکه قطعا از پوشیدن آن­ها احساس راحتی کامل خواهید داشت.

البته برای بسیاری از افرادی که برای سال­های متوالی به پوشدن جین­های اسکینی یا همان جذب عادت کرده بودند پوشیدن جین­های دمپا گشاد در ابتدا ممکن است کمی عجیب به نظر برسد. به ویژه اشخاص با قد کوتاه­تر ممکن است در ابتدا خیلی از این ترند استقبال نکنند.

حال که شلوارهای گشاد به یک ترند امروزی تبدیل شده‌­اند باید بدانیم که چگونه از آن­ها استفاده کنیم. یکی از جالب ترین و مهم­ترین شاخصه‌­های شلوار­های گشاد این است که شما می توانید تقریبا با هر لباسی که در جا لباسی خود دارید آن­ها را ست کنید و ترکیب‌­های بسیار جالبی و شیکی را برای استایل خود خلق کنید.

ما به شما پیشنهاد می کنیم هنگامی که از این شلوارها در استایل خود استفاده می کنید، کفش­ه‌ایی بپوشید که قد شما را بلندتر نشان می دهند. برای مثال کتانی­ه‌ای سفید بزرگ با شلوار­های گشاد ترکیب فوق­العاده ای را برای شما خلق می کند. استفاده از کفش­های تخت با این کفش­ها خیلی جالب به نظر نمی رسند. همچنین برای داشتن ست کمی خانمانه تر از ترکیب کفش­های پاشنه بلند با این نوع جین­ها استفاده کنید که هم مناسب استایل روزانه و هم شب باشد.

قانون کلی در مورد جین­های گشاد این است که در پوشیدن آن­ها خیلی محتاطانه عمل کنید، برای مثال هنگام استفاده از این جین­ها از تاپ­های جذب به عنوان ست انتخاب کنید. البته لازم نیست خیلی در انتخاب بلوز نگران باشید. پوشیدن بافت­های سایز بزرگ و یا تی‌شرت­های بلند نیز باعث می شود تا تجربه ی یک استایل مدرن را به همراه جین­‌های گشاد داشته باشید.

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها