معرفی بهترین کیف‌ پول‌های مردانه در سال ۲۰۲۲

معرفی بهترین کیف‌ پول‌های مردانه در سال ۲۰۲۲

همان‌طور که می‌دانید آقایان مانند خانم‌ها همیشه همراه خود کیف حمل نمی‌کنند. دلیل آن هم می‌تواند این باشد که آقایان به لوازم ضروری متنوعی نیاز ندارند. آنها اغلب پول، کارت اعتباری و یا سوئیچ را با خود حمل می‌کنند که تمام این‌ها در یک کیف پول جا می‌شود. به همین دلیل اغلب آقایان ترجیح می‌دهند به جای کیف‌های دوشی یا دستی از کیف پول استفاده کنند. همان‌طور که می‌دانید کیف پول‌های مردانه انواع متفاوتی دارند. برخی از آنها با استفاده از پوست حیوانات و چرم طبیعی ساخته می‌شوند. برخی دیگر نیز ممکن است با چرم مصنوعی اما با کیفیت ساخته شده باشند. البته تنها کیف پول‌های چرمی نیستند که طرف‌داران بسیاری دارند. بلکه برخی از کیف پول‌های مردانه در جنس‌هایی مانند برزنت، مخمل یا حتی پارچه تولید می‌شوند. این کیف پول‌ها نیز مورد توجه بسیاری از آقایان قرار می‌گیرند. برای‌آنکه همواره به روز باشید و بتوانید استایل مناسب و رو به مدی را به نمایش بگذارید لازم است به تمامی اجزای استایل خود دقت کنید که این مورد شامل توجه به کیف پول نیز می‌شود. در ادامه مقاله قصد داریم بهترین کیف پول‌های مردانه در سال ۲۰۲۲ را برایتان معرفی کنیم.

ویژگی‌های یک کیف پول ایده‌آل

معرفی بهترین کیف‌ پول‌های مردانه در سال ۲۰۲۲

به طور کلی لازم است بدانید که یک کیف پول ایده‌آل باید بتواند تمامی وسایل لازم و ضروری شما را در خود جای دهد. همان‌طور که می‌دانید کیف پول از تعدادی جیب کوچک تشکیل می‌شود. جیب‌های موجود در کیف پول باید بتواند وسایل ضروری را به خوبی در خود نگهداری کند. یعنی کیف باید مانع از افتادن وسایل ضروری مانند پول یا کارت اعتباری شود. بسیاری از کیف پول‌ها در بالای جیب‌های کوچک خود حاوی زیپ‌های ریزی هستند.

بسته شدن این زیپ‌ها خیال شما را در ارتباط با امنیت وسایلی که در کیف نگهداری می‌کنید راحت می‌کند. بسته به نیاز افراد گوناگون ممکن است نوع خاصی از کیف پول برای آنها ایده‌آل باشد. به طور مثال فردی که همواره سوئیچ خودرو یا کلید درب منزل خود را حمل می‌کند و می‌خواهد جایی در کیف پول به کلید یا سوئیچ اختصاص یابد برخی از کیف پول‌های دارای حلقه‌های آویزی برای قرار دادن کلید یا سوئیچ را انتخاب می‌کند.

معرفی بهترین کیف‌ پول‌های مردانه در سال ۲۰۲۲

مورد دومی که در ارتباط با یک کیف پول مردانه ایده‌آل باید بدانید ظاهر زیبای این کیف پول‌ها است. در واقع کیفی که به عنوان کیف پول مورد استفاده قرار می‌دهید علاوه بر کارایی باید ظاهر قابل قبولی داشته باشد. اگر از کفش‌های چرم استفاده می‌کنید می‌توانید کیف پول خود را با آن ست کنید. کیف پول‌ها در طرح‌های متنوعی وجود دارند. کیف پول‌های مردانه ممکن است از چندین لایه تشکیل شده باشد.

همچنین ممکن است چند قسمت برای جاگیری وسایل متفاوت در کیف پول‌ها تعبیه شده باشد. به طور مثال قسمتی مختص به قرارگیری کارت‌های اعتباری و قسمت دیگری مختص به قرارگیری پول است. اگر می‌خواهید کارت‌های ضروری مانند کارت معافیت، پایان خدمت و یا حتی کارت ملی خود را در کیف پول جای دهید باید حتماً قسمت‌های مختص به قرارگیری کارت در کیفتان وجود داشته باشد.

معرفی بهترین کیف‌ پول‌های مردانه در سال ۲۰۲۲

مورد بعدی که در ارتباط با کیف پول ایده‌آل باید مد نظر قرار دهید متریال مورد استفاده برای تهیه کیف پول است. متریالی که برای تهیه این کیف مورد استفاده قرار می‌گیرد باید با کیفیت و مرغوب باشد. کیف‌های بی کیفیت بعد از مدتی پوسته‌پوسته شده و ظاهر پاره‌ای پیدا می‌کنند. اما کیف‌های مرغوب برای مدت زمان طولانی حتی چندین سال قابل استفاده هستند. حتماً برخی از کیف پول‌ها را دیده‌اید که برای ۱۵ سال استفاده شدند و همچنان بدون آسیب باقی ماندند. لازم است بدانید برندهای مشهور نیر کیف پول‌های مردانه خاصی را از متریال با کیفیتی مانند پوست تمساح طراحی و تولید می‌کنند.

ابعاد کیف پول از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. بسته به نوع کیف مورد استفاده خود می‌توانید کیف پول را در ابعاد متفاوت تهیه کنید. برخی از آنها به اندازه یک کف دست هستند و به راحتی تا می‌شوند. می‌توانید آنها را داخل جیب شلوار خود قرار دهید. برخی از کیف پول‌ها نیز به کیف‌های دستی مشهور هستند. این کیف‌ها معمولاً داخل جیب جا نمی‌شوند. باید آنها را در دست بگیرید. گاهی اوقات بندهای مخصوص به مچ دست نیز روی این کیف‌ها تعبیه می‌شود. می‌توانید این بندها را روی مچ دست خود قرار داده و کیف را در دست بگیرید. در ادامه مقاله چند مدل از مشهورترین کیف پول‌های مردانه را برایتان معرفی می‌کنیم.

پرطرف‌دارترین کیف پول‌های مردانه در سال ۲۰۲۲

Herschel Charlie Wallet

معرفی بهترین کیف‌ پول‌های مردانه در سال ۲۰۲۲

کیف پول را می‌توانید به نوعی جاکارتی نیز به حساب بیاورید. اندازه این کیف پول فوق‌العاده باریک است تا جایی که می‌توانید آن را در جیب جلو پیرهن و جیب کت و شلوار خود به راحتی قرار دهید. این کیف پول را به راحتی می‌توانید در کیف دستی یا حتی قسمتی از کوله پشتی خود جای دهید. سه جیب متفاوت برای قرارگیری کارت یا پول‌های سکه‌ای در این کیف پول وجود دارد. همچنین طیف‌های متفاوت رنگ نیز برای آن طراحی می‌شود. آقایان با توجه به نوع استایل و سلیقه خود می‌توانند رنگ خاصی از این کیف پول را خریداری کنند.

Coach Slim Billfold Wallet In Signature Leather

معرفی بهترین کیف‌ پول‌های مردانه در سال ۲۰۲۲

این کیف پول یک راه عالی برای روی مد بودن آقایان است. همچنین شش اسلات برای قرارگیری کارت‌های اعتباری در این کیف جا گرفته است. این کیف آن‌قدر باریک است که به راحتی می‌توانید آن را در جیب‌های خود جای دهید. این محصولات همواره تک رنگ بوده و با رنگ مشکی ارائه می‌شوند. همچنین اگر به روی آن نگاه کنید متوجه تزیین آن با نماد سی می‌شوید.

  Crew Double-sided Cardhold

معرفی بهترین کیف‌ پول‌های مردانه در سال ۲۰۲۲

در نگاه اول با توجه به این کیف پول متوجه شباهت بسیاری آن به جا کارتی‌ها می‌شوید. تقریباً می‌توان گفت ابعاد این کیف پول اندازه یک کف دست است. کیف پول قهوه‌ای از چرم ایتالیایی ساخته شده است و جمعا شش عدد اسلات برای قرارگیری کارت و یک جیب بزرگ‌تر در بالای آن قرار گرفته است که می‌توانید کارت اعتباری و یا پول نقد خود را در داخل جیب بزرگ قرار دهید. شاید با خود فکر کنید از آنجایی که این کیف پول از چرم ایتالیایی ساخته شده است پس قیمت بالایی دارد. در حالی که این گونه نیست. این کیف پول در عین داشتن کیفیت بالا قیمت مقرون به صرفه‌ای دارد.

. Tommy Hilfiger Men’s Leather Walle

معرفی بهترین کیف‌ پول‌های مردانه در سال ۲۰۲۲

همان‌طور که می‌بینید این کیف پول مردانه برند است و در ۳۲ طرح و رنگ متفاوت طراحی و تولید می‌شود. می‌توانید این سی و دو طرح را در فروشگاه اینترنتی آمازون بیابید. در ارتباط باجیب‌های این کیف پول مردانه نیز می‌توانیم بگوییم که چهار کارت در آن جای می‌گیرد. همچنین دارای دو جیب مخفی و یک جیب منقول است. تمامی اجزای این کیف صددرصد از چرم خالص ساخته شده‌اند. همچنین می‌توانید روی ماندگاری آن برای چندین سال حساب باز کنید.

Top Grain Leather Wallet for Men

معرفی بهترین کیف‌ پول‌های مردانه در سال ۲۰۲۲

از ویژگی‌های بارز این کیف پول می‌توانیم به استحکام بسیار زیاد آن اشاره کنیم. این کیف پول بسیار ضخیم و محکم است. از جمله کیف پول‌هایی که مقاومت خوبی در برابر آزمون زمان از خود نشان می‌دهند این مدل از کیف پول‌های مردانه است. اگر تمایلی ندارید بعد از خرید از این کیف پول استفاده کنید می‌توانید آن را نگهداری کرده و چند سال بعد دوباره آن را مورد استفاده قرار دهید.

Polo Ralph Lauren Allover Pony Leather Billfold Wallet

معرفی بهترین کیف‌ پول‌های مردانه در سال ۲۰۲۲

این کیف پول مردانه سبک کلاسیک فوق‌العاده‌ای را به نمایش می‌گذارد. طرح‌های روی آن، این کیف پول را از سایر کیف پول‌های مردانه متمایز می‌کند. همچنین هشت جای کارت برای قرار دادن کارت‌های مهم و اعتباری داخل این کیف پول قرار گرفته است. در ارتباط با رنگ آمیزی می‌توانیم بگوییم که در دو رنگ مشکی و قهوه‌ای عرضه می‌شود. بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی این کیف پول را برای فروش ارائه می‌کنند.

The Ridge Carbon Fiber 3K

معرفی بهترین کیف‌ پول‌های مردانه در سال ۲۰۲۲

با این کیف پول فلزی هاردکور می‌توانید از پول‌ها و کارت‌های اعتباری خود به صورت حداکثری محافظت کنید. ایمنی بالایی در نگهداری از وسایل در این سبک کیف پول وجود دارد. همچنین طراحی آن نیز بسیار خلاقانه صورت گرفته است. می‌توانید آن را در استایل‌های اسپرت هنگام کوهنوردی یا ورزش با خود به همراه ببرید. این کیف پول فوق‌العاده مقاوم است. همچنین از فیبر کربن مسدودکننده ساخته شده است. می‌توانید تمام روش‌ها را امتحان کنید. این کیف پول تحت هیچ شرایطی نمی‌شکند و آسیب نمی‌بیند. این کیف پول می‌تواند ۱۲ عدد کارت و پول نقد را در خود جای دهد. می‌توانید به آن به عنوان یک کیف پول مادام‌العمر نگاه کنید.

Paper Junkie 2-Pack Stainless Steel Metal RFID Credit Card Holder

معرفی بهترین کیف‌ پول‌های مردانه در سال ۲۰۲۲

برخلاف نامی که برای این کیف پول انتخاب کردند این کیف پول بسیار قوی‌تر از کاغذ است. این کیف پول قدرتمند و مقاوم از فولاد ضد زنگ ساخته شده است. شش کارت متفاوت را می‌توانید به صورت هم‌زمان در این کیف پول جای دهید. اگر رنگ خیره کننده رز گلد آن شما را مجذوب کرده است، پیشنهاد می‌کنیم حتماً یکی از آنها را خریداری کنید؛ چرا که محافظ خوبی برای کارت‌های اعتباری شما خواهد بود. همچنین اندازه آن نیز متناسب قرارگیری در جیب شلوار یا جیب کت است.

Trayvax Original 2.0 Metal Wallet

معرفی بهترین کیف‌ پول‌های مردانه در سال ۲۰۲۲

نگاه به قیافه مظلوم این کیف پول نکنید! این کیف می‌تواند ۱۵ کارت اعتباری و ۲۰ اسکناس را در خودش جای دهد. همچنین استحکام آن فوق‌العاده بالا بوده و از فولاد ضد زنگ ساخته شده است. اگر به دنبال یک کیف پول خاص با جلوه‌های ویژه می‌گردید این مورد را انتخاب کنید. البته ظاهراً این کیف پول متناسب با استایل‌های اسپرت است. می‌توانید آن را داخل کوله پشتی و کیف دستی خود نیز قرار دهید. در طراحی این کیف پول پنجره جالبی تعبیه شده است تا بتوانید کارت موجود در آن را از روی کیف پول تشخیص دهید.

Smart LB Anti-Lost Wallet with Alarm, Bluetooth, Position Record

معرفی بهترین کیف‌ پول‌های مردانه در سال ۲۰۲۲

اگر تابه‌حال نمی‌دانستید کیف پول‌ها نیز هوشمند شدند لازم است حتماً این کیف پول را ببینید. این کیف پول مردانه به زنگ هشدار، بلوتوث و جی‌پی‌اس مجهز است. اگر از گم شدن یا به سرقت رفتن وسایل ضروری خود مانند کارت اعتباری هراس دارید، حتماً این مدل از کیف پول‌ها را امتحان کنید. با استفاده از جی‌پی‌اس این کیف پول به گوشی شما متصل می‌شود. در صورت به سرقت رفتن کیف پول به سرعت می‌توانید آن را مکان یابی کنید.

همچنین از طریق بلوتوث کیف پول می‌توانید زنگ هشدار را روی آن تنظیم کرده تا در صورت به سرقت رفتن، زنگ آن مانند دزدگیر به صدا در بیاید. همان‌طور که می‌بینید این کیف پول نسبت به کیف پول‌های ساده و کیف پول‌های گران‌قیمت و چرمی از مزیت‌های قابل توجهی برخوردار است. البته ویژگی‌های آن از نگاه کردن به ظاهر کیف پول نیز مشخص است و همین عامل احتمال به سرقت رفتن آن را کاهش می‌دهد.

Hawanik Slim Minimalist Front Pocket Wallet with Built-in Case Holder for AirTag

معرفی بهترین کیف‌ پول‌های مردانه در سال ۲۰۲۲

این کیف پول را با AirTag خود ترکیب کنید تا هرگز آن را گم نکنید. این کیف پول در آمازون فروخته می‌شود و برای استفاده با Apple AirTags ساخته شده است. این کیف پول زیبا در مجموعه‌ای از رنگ‌ها عرضه می‌شود. می‌توانید آن را در کیف خود جای دهید. بیشتر از ۳ عدد کارت اعتباری را می‌توانید در این کیف پول جای دهید. همچنین چندین اسکناس نیز در آن جای می‌گیرد. استفاده از این کیف پول در استایل‌های کلاسیک مناسب به نظر می‌رسد.

YSL Monogram Pebbled Leather Bifold Wallet

معرفی بهترین کیف‌ پول‌های مردانه در سال ۲۰۲۲

این کیف پول مردانه از چرم اصلی ساخته شده است. همچنین لوگوی نمادی روی آن به چشم می‌خورد. طراحی فوق‌العاده آن کیف پول را محبوب عده بسیاری از آقایان کرده است. می‌توانید آن را حتی در جیب کت و شلوار خود قرار دهید. جیب‌های موجود در آن به اندازه کافی است. در طراحی این کیف پول تلاش شده است که از ظاهر پرزرق‌وبرق فاصله بگیرند. اگر به داخل کیف پول مردانه نگاه کنید متوجه وجود چند اسلات برای کارت‌های اعتباری محل قرارگیری پول نقد و اسلات به خصوصی برای کارت شناسایی می‌شوید.

Gucci GG Marmont Leather Bi-fold Wallet

معرفی بهترین کیف‌ پول‌های مردانه در سال ۲۰۲۲

اگر به دنبال کیف پول‌های برند هستید، این کیف پول بسیار فوق‌العاده به نظر می‌رسد. داشتن کیف پول برای دوستداران برند گوچی بسیار ضروری است. این کیف پول مشکی دوتایی از تناسب و ظاهر خاصی برخوردار است. این کیف پول مردانه تقریباً باریک و کلاسیک است. همچنین لوگوی دوتایی جی نیز در روی آن به نمایش درآمده است. با مشاهده این لوگو کاملاً متوجه خواهید شد که این کیف پول به خانواده گوچی‌ها تعلق دارد.

Swanky Badger Personalized Trifold Wallet

معرفی بهترین کیف‌ پول‌های مردانه در سال ۲۰۲۲

برای مرد رؤیاهایتان صاحب قلبتان و مرد شیک پوش زندگی شما این کیف پول بهترین هدیه است. اگر می‌خواهید به عشقتان حرف‌هایی بزنید که آن حرف‌ها را همواره مقابل چشمان خود ببیند و یا یک عبارت عاشقانه را همواره به او یادآور شوید، پیشنهاد می‌کنیم این کیف پول را انتخاب کنید. این کیف خاص قابلیت افزودن تعدادی کلمه را دارد. نام، مونوگرام و یا یک پیام کامل می‌تواند در این کیف پول نقش ببندد. این کیف پول در دو رنگ قهوه‌ای و مشکی طراحی و تولید می‌شود. انتخاب آن برای ایجاد لحظات رمانتیک بسیار ایده‌آل به نظر می‌رسد. همچنین اگر این کیف پول را به شریک زندگی خود هدیه دهید، قطعاً آن را شگفت زده خواهید کرد. هنگام خرید اینترنتی کیف پول و سفارش آن می‌توانید بعد از انتخاب رنگ، پیام مورد نظر خود را تایپ کنید تا شریکتان آن را در کیف پول خود ببیند.

Montblanc Meisterstück Wallet 12cc

معرفی بهترین کیف‌ پول‌های مردانه در سال ۲۰۲۲

این کیف پول لوکس طراحی یک برند را با متفکر بودن هدیه شخصی ترکیب می‌کند. این کیف پول برند نسبت به کیف پول‌های دیگر قیمت فوق‌العاده بالایی دارد و علت آن هم استفاده از چرم گاوی اصل است. احتمالاً این را از رنگ خاص و مشکی آن متوجه شده‌اید. هنگام سفارش این کیف پول مردانه می‌توانید به صورت رایگان آن را شخصی سازی کنید. برای شخصی سازی می‌توانید از حداکثر سه حرف برای مونو گرام استفاده نمایید. همچنین حرف‌ها در رنگ‌ها و فونت‌های متنوع ارائه می‌شود. هنگام سفارش کیف پول می‌توانید مونوگرام شخصی خود را نیز سفارش دهید.

The best RFID-blocking leather wallet

معرفی بهترین کیف‌ پول‌های مردانه در سال ۲۰۲۲

صرف نظر از اینکه چه نوع کیف پولی را ترجیح می‌دهید، انتخاب کیفی که دارای فناوری مسدودکننده RFID است، همیشه ایده خوبی به نظر می‌رسد. RFID که مخفف شناسایی فرکانس رادیویی است، به اطلاعات مرتبط با کارت‌های اعتباری شما اشاره دارد. شاید با خود فکر کنید که این کیف پول امنیت ندارد و کار را برای سارقان فناوری آسان می‌کند! آنها با دزدیدن ساده کیف پول شما می‌توانند به اطلاعات کارت‌های اعتباری شما دست پیدا کنند و سپس اطلاعات هویتی شما آشکار شود. اما این طرز فکرتان کاملاً اشتباه است. کیفی که دارای فناوری مسدود کننده RFID است، داروی ایمنی بالایی است و می‌تواند تمامی اطلاعات هویتی شما را محفوظ نگه دارد.

البته همان‌طور که در قبل نیز برایتان معرفی کردیم انواع دیگری از این کیف پول‌ها موجود هستند که مانند کیف پول‌های الکترونیکی فناوری مسدودکننده دارند. اما این کیف پول نسبت به کیف پول‌های دیگر مردانه از امنیت فوق‌العاده بالایی برخوردار است. همچنین از ظاهر آن نیز احتمالاً فهمیده‌اید که از چرم قالبی ساخته شده است. چرم اصل، ظاهر فوق‌العاده جذابی را برای این کیف پول عسلی رنگ به نمایش می‌گذارد.

برای مهروموم بیشتر پول و کارت‌های اعتباری‌تان یک گیره مغناطیسی در این کیف پول تعبیه شده است. اگرچه فناوری مسدودکننده به اندازه کافی به این کیف پول ایمنی می‌دهد. اما وجود گیره مغناطیسی و چرم قالبی نیز به ایمنی آن می‌افزاید. این دو عامل، احساس نفوذناپذیری بیشتری را برای این کیف پول مهیا می‌کنند. با استفاده از این کالا دیگر لازم نیست نگران افتادن تصادفی وسایل داخل کیف پول خود باشید.

بهترین کیف پول‌ها برای ۶ تا ۸ کارت و چندین اسکناس تا شده وجود دارد. اگر مرتب تعداد زیادی اسکناس را با خود حمل می‌کنید ممکن است این کیف پول خیلی انتخاب ایده‌آلی برای شما نباشد. در این حالت شما باید از کیف پول‌هایی که جای بیشتری برای اسکناس دارند استفاده کنید.

The best money clip

معرفی بهترین کیف‌ پول‌های مردانه در سال ۲۰۲۲

همان‌طور که می‌دانید روند مد به سمت ساده شدن و کم حجم شدن پیش می‌رود. این گیره‌های پول و کارت اعتباری جدیدتر از کیف پول هستند و جای بسیار کمتری را در جیب یا کیفتان اشغال می‌کنند. برخی از این گیره‌ها بعد از پنج الی شش ماه آسیب می‌بینند و برخی دیگر به صورت مادام‌العمر قابل استفاده هستند. این گیره که به شما معرفی می‌کنیم جزو دسته دوم است. این گیره بیشتر از یک فلز دارد و قابلیت تا شدن مکانیزمی آن فوق‌العاده است.

کار با این گیره‌ها بسیار ساده است و در زمان کوتاهی انجام می‌شود. برای اضافه کردن یا برداشتن چیزی از داخل گیره می‌توانید اهرم را کمی به سمت عقب بکشید. سپس گیره حالتی شبیه گیره لباس به خود می‌گیرد. هنگامی که کار تمام شد اهرم را به سمت پایین بچرخانید تا بسته شود. استفاده از این گیره فوق‌العاده راحت است.

این گیره شاید کمی حجیم‌تر از انواع دیگر به نظر برسد. اما آلومینیوم سبک وزنی که در آن به کار رفته شده است حجم زیاد را جبران می‌کند. مکانیزم فنر از فولاد ضد زنگ با ماشین‌کاری دقیق ساخته شده است و برای افزایش دوام، آن را گرم می‌کند. داخل گیره را دستگیره‌های لاستیکی نئوپرن پوشانده است. با این چفت و بست عملاً هیچ احتمالی وجود ندارد که چیزی از گیره بیفتد. همان‌طور که می‌بینید این گیره ایمنی بسیار بالایی را برای وسایل داخل آن فراهم خواهد کرد.

What else we considered

معرفی بهترین کیف‌ پول‌های مردانه در سال ۲۰۲۲

این کیف پول مردانه به خاطر چراغ قوه‌های جلو، چراغ‌های ال‌ای‌دی و به طور کلی نور قدرتمند آن شناخته شده است. همان‌طور که می‌دانید بسیاری از اوقات آقایان در شب مجبور می‌شوند که پول خود را بیرون آورده و خرید انجام دهند. در این تاریکی هوا احتیاج است که چراغی روشن باشد. کیف چراغ‌دار این نیاز را برطرف می‌کند. به همین دلیل طرف‌داران بسیاری دارد. شاید در ابتدا فکر کنید که این کیف پول جایگزین مناسبی برای گوشی‌های هوشمند و چراغ‌دار به حساب می‌آید! اما لازم است بدانید که باتری، بخش عظیمی از این کیف پول را می‌پوشاند و ممکن است جای کافی برای قرار دادن کارت‌های اعتباری و اسکناس وجود نداشته باشد. به دنبال کیف پول‌های ظریف و کم حجم بگردید. این مدل از کیف پول را انتخاب نکنید؛ چرا که بعد از قرار دادن کارت‌های اعتباری و اسکناس، این کیف پول حجم بسیار زیادی پیدا می‌کند.

سخن آخر

در این مقاله سعی کردیم به صورت جامع و کامل کیف پول‌های مردانه مشهور و پرطرف‌دار را برایتان معرفی کنیم. حال دیگر کیف پول‌های ساده چرمی و یا حتی کیف پول‌های حاوی تکنولوژی‌هایی مانند جی‌پی‌اس را می‌شناسید. احتمالاً بعد از مشاهده این کیف پول‌ها در انتخاب خود مصمم شوید و بدانید که کدام از این کیف پول‌ها به درد شما می‌خورد. برای خرید این کیف پول‌ها می‌توانید به صورت اینترنتی به بازارهای آنلاین مراجعه کنید و خرید خود را انجام دهید.

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها