معرفی پرطرف‌دارترین استایل‌های ساحلی

معرفی پرطرف‌دارترین استایل‌های ساحلی

آیا برای تفریح در ساحل برای روزهای تابستانی بی‌تاب شده‌اید؟ روزهای خوشی، انتظار شما را می‌کشد. وقت آن رسیده که برای اهداف متفاوت به ساحل بروید. برای هرکدام از این اهداف باید لباس خاصی را انتخاب کنید. به طور مثال لباسی که برای کنسرت‌های ساحلی یا میهمانی‌های کوکتل در ساحل مورد استفاده قرار می‌گیرد رسمی‌تر از لباس‌هایی است که برای شنا یا قدم زدن با دوستانتان در ساحل به کار می‌برید. لباس‌های گوناگونی را می‌توانید در روزهای گرم سال برای قدم زدن در ساحل خریداری کرده و استفاده نمایید. تمامی استایل‌های ساحلی از جذابیت خاصی برخوردار بوده و گرمای دلچسب تابستان را برای شما لذت بخش خواهند کرد. در ادامه مقاله قصد داریم استایل‌های پرطرف‌دار مردانه و زنانه را که جذابیت بسیاری دارند و در روزهای گرم سال در ساحل مورد استفاده قرار می‌گیرند برایتان معرفی کنیم. اگر شما هم سفری به مناطق ساحلی در پیش دارید، پیشنهاد می‌کنیم ادامه این مقاله را مطالعه کنید.

انواع لباس ساحلی زنانه

معرفی پرطرف‌دارترین استایل‌های ساحلی

لباس برای تعطیلات و تفریح در ساحل

گاهی اوقات تصمیم می‌گیرید برای یک بعد از ظهر و گذراندن چند ساعت خوش کنار ساحل به دریا بروید. معمولاً لباسی که برای تفریح و تعطیلات در ساحل مورد استفاده قرار می‌دهید از سادگی و راحتی خاصی برخوردار است. به طور مثال می‌توانید یک بالاتنه ساده مانند کراپ را همراه با یک شلوارک جین مورد استفاده قرار دهید. در این مورد استفاده از تاپ و شلوار نخی نیز مناسب به نظر می‌رسد. استفاده از کیف بوهو و کلاه آفتابی را فراموش نکنید. کلاه‌های آفتابی که زنان برای سواحل مورد استفاده قرار می‌دهند اغلب جزو کلاه‌های لبه دار حصیری به حساب می‌آیند.

لبه این کلاه‌ها دور تا دور سر را می‌پوشاند و می‌تواند سر را از تابش شدید نور خورشید محافظت کند. همراه با این استایل می‌توانید از دستبند، گردنبند و گوشواره‌های چوبی نیز استفاده کنید. پیشنهاد می‌کنیم هنگام تعطیلات در ساحل کفش‌های کتانی یا آل استار را مورد استفاده قرار دهید. هرچند که استفاده از صندل‌های تابستانی نیز بی اشکال به نظر می‌رسد. عینک آفتابی را فراموش نکنید. علاوه بر استفاده از کلاه برای پوشاندن سر در برابر تابش نور خورشید استفاده از عینک آفتابی نیز لازم و ضروری به نظر می‌رسد. این عینک برای چشمان شما محافظ خوبی است و آن‌ها را در برابر نگاه کردن به ماسه‌ها یا منعکس شدن نور خورشید از سطح دریا محافظت می‌کند.

لباس ساحلی بوهو

معرفی پرطرف‌دارترین استایل‌های ساحلی

سبک بوهو معمولاً از لباس‌های نخی، خنک و راحت تشکیل می‌شود. این سبک دارای لباس‌های متنوعی است که می‌توانید برخی از آنها را برای رفتن به ساحل انتخاب کنید. به طور مثال پوشیدن یک تاپ بوهو همراه با یک شلوار گشاد نخی یا دامن کوتاه می‌تواند شما را بسیار جذاب کند. برای هماهنگی بیشتر استایلتان پیشنهاد می‌کنیم از یک کلاه حصیری، دستبندهایی که از مهره ساخته شده‌اند و صندل تابستانی بهره بگیرید. اگر تصمیم گرفتید از مایو برای شنا کردن در آب دریا استفاده کنید، می‌توانید یک شال بلند و بزرگ با سبک بوهو را روی دوش خود بیندازید. هنگامی که در ساحل نشسته‌اید این شال شما را از تابش مستقیم نور خورشید محفوظ می‌دارد. یکی از استایل‌هایی که جزو خانواده بوهو قرار می‌گیرد شامل یک تاپ گشاد می‌شوند که بلندای آن تقریباً تا بالای زانو می‌رسد. این تاپ به خودی خود یک لباس کامل و راحت است. می‌توانید آن را همراه با یک صندل انگشتی و کلاه حصیری لبه دار که با استفاده از یک نوار دور تا دور آن تزیین شده است به کار ببرید.

لباس ساحلی تابستانی

یکی از فصل‌هایی که رفتن به ساحل در آن بسیار زیاد می‌شود فصل تابستان است. در این فصل می‌توانید استایل‌های متفاوتی را برای خنک شدن خود در ساحل به کار ببرید. از جمله آنها می‌توانیم به یک شورت پادار سفید رنگ و تاپ دوبنده گشاد اشاره کنیم. می‌توان یک صندل انگشتی را همراه با عینک آفتاب‌گیر و کلاه تنیس در کنار این استایل به کار برد. استفاده از دستبندهای مهره دار چوبی رنگارنگ نیز می‌تواند این استایل را زیباتر کند. جالب است بدانید که این استایل علاوه بر رفتن به ساحل برای ورزش‌هایی مانند دوچرخه سواری یا موتور سواری در ساحل نیز مناسب به نظر می‌رسد. با استفاده از این استایل می‌توانید یک روز تابستانی خود را کامل کنید. علاوه بر شورت‌های سفید رنگ پارچه‌ای، شورت‌های سفید رنگ جین نیز وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. پیشنهاد می‌کنیم از آنجایی که شورت‌های جین کمی تنگ به نظر می‌رسند برای راحتی بیش از اندازه شورت‌های کتان و نخی را به کار ببرید.

پیراهن ساحلی

معرفی پرطرف‌دارترین استایل‌های ساحلی

یکی از پیراهن‌هایی که استفاده از آن در فصل تابستان بسیار رایج می‌شود پیراهن ساحلی است. پیراهن‌های ساحلی همان‌طور که از نامشان پیداست مناسب‌ترین گزینه برای روزهای گرم تابستان و قدم زدن در ساحل هستند. این پیراهن‌ها در سبک‌ها و انواع متفاوت طراحی و تولید می‌شوند. اغلب آنها از پارچه‌های نازک مانند حریر، کتان یا نخ تشکیل می‌شوند تا بتوانند امکان عبور و مرور و هوا را به وجود آورده و تعریق را در روزهای گرم ساحلی کاهش دهند. برخی از این پیراهن‌ها مانند تاپ دارای دو بند هستند و از قسمت زیر سینه چین‌های بسیار زیادی می‌خورند. برخی دیگر نیز دارای آستین‌های کوتاه یا آستین‌حلقه‌ای هستند و در قسمت کمر فون می‌شوند وجه اشتراکی که در میان تمام پیراهن‌های ساحلی وجود دارد گشاد و راحت بودن آنها است. پیراهن‌های ساحلی رنگ‌های گوناگونی دارند. برخی از آنها در رنگ‌های آبرنگی و یا زمینه ساده با گل موجود هستند. همچنین لوگوی برندهای گوناگون نیز در برخی از پیراهن‌های ساحلی دیده می‌شود. از جمله این لوگوها می‌توانیم به برند گوچی اشاره کنیم. اگر تصمیم گرفتید هنگام قدم زدن در ساحل از پیراهن‌های ساحلی استفاده کنید، پیشنهاد می‌کنیم حتماً صندل‌های لا انگشتی تابستانی و صندل‌های تابستانی که دارای بندهای بلند هستند و به اصطلاح به آن‌ها صندل‌های گلادیاتور می‌گویند را مورد استفاده قرار دهید.

کلاه را فراموش نکنید. روزهای گرم تابستان می‌تواند پوست صورت شما را به صورت دیوانه کننده‌ای برنزه کند. حتماً در کنار این استایل از کلاه‌های حصیری لبه دار و یا کلاه‌های کابویی استفاده نمایید. برای بهتر شدن و کامل شدن پیراهن ساحلی می‌توانید از یک گردنبند بلند چوبی و ساعت غواصی نیز بهره بگیرید. اگر تصمیم به شنا در آب دریا را داشتید می‌توانید زیر پیراهن ساحلی، مایو خود را به تن کنید. این پیراهن آن‌قدر گشاد بوده که می‌تواند از مایو حفاظت کند. می‌توانید با خیال راحت آن را به کار ببرید و مطمئن باشید که هیچ‌کس متوجه نمی‌شود که زیر پیراهن ساحلی خود یک مایو برای شنا پوشیده‌اید! بدین ترتیب می‌توانید این لباس را برای قدم زدن در ساحل، شنا کردن، غذا خوردن در ساحل و خرید یک نوشیدنی خنک در روزهای گرم تابستان امتحان کنید.

لباس مناسب قرارهای دوستانه

معرفی پرطرف‌دارترین استایل‌های ساحلی

ممکن است تصمیم بگیرید هنگامی که به تعطیلات رفته‌اید یک قرار مهم و عاشقانه را در ساحل برگزار کنید! لباسی که برای این قرار عاشقانه انتخاب می‌نمایید باید کمی رسمی تر به نظر برسد. همچنین اکسسوری‌های مورد استفاده از جمله کیف، کفش و عینک آفتابی و کلاه نیز باید حالت رسمی تری داشته باشند. برای راهنمایی بیشتر می‌توانیم بگوییم که این لباس علاوه بر ساحل برای قرار دوستانه در کافه نیز مناسب به نظر می‌رسد. اگر خواستید یک لباس مناسب را برای قرارهای دوستانه انتخاب کنید به این نکته توجه کنید که لباس باید در مکان‌هایی مانند کافه نیز قابل استفاده باشد.

لباس لایه‌ای

معرفی پرطرف‌دارترین استایل‌های ساحلی

از لباس‌های لایه‌ای می‌توانید برای استایل‌های ساحلی نیز بهره بگیرید. اگر تصمیم گرفتید در روزهای بهاری که نسیم ملایمی گاهی اوقات در ساحل می‌وزد به دریا بروید، پیشنهاد می‌کنیم لباس‌های لایه‌ای را انتخاب کنید. در یک استایل لایه‌ای می‌توانید یک تاپ دوبنده را همراه با یک کت جین و شورت یا شلوارک کتان به کار ببرید. می‌توانید موهای خود را بافته و یا باز بگذارید تا موجی که نسیم روی موهایتان به وجود می‌آورد تطابق خاصی میان استایل شما و امواج دریا به نمایش بگذارد. در استایل‌های لایه‌ای می‌توانید از کیف و کفش‌های استایل‌های اسپرت نیز استفاده کنید. همچنین پوشیدن کفش‌های کتانی ساق دار نیز در این استایل مناسب به نظر می‌رسد. می‌توانید چندین رنگ دستبند از جنس‌های متفاوت سنگ، مهره و چوب را در کنار یکدیگر استفاده کنید تا استایلتان از حالت سادگی در بیاید. پیشنهاد می‌کنیم در این استایل لایه‌ای تاپ بندی را که از پارچه‌های گل‌دار تشکیل شده، انتخاب کنید. سعی کنید در این استایل رنگ آبی بیشتر از سایر رنگ‌ها دیده شود. پوشیدن لباس‌های آبی رنگ در کنار دریا زیبایی شما را دوچندان خواهد کرد.

لباس میهمانی ساحلی

معرفی پرطرف‌دارترین استایل‌های ساحلی

همان‌طور که می‌دانید گاهی اوقات برخی از میهمانی‌ها در ساحل برگزار می‌شوند. برخی از جشن‌های عروسی در ساعات پایانی شب به ساحل انتقال پیدا می‌کند. چرا در این مورد یک لباس ماکسی را انتخاب نکنید؟ بهترین انتخاب برای میهمانی‌های ساحلی لباس‌های ماکسی هستند. این لباس‌ها ظاهر رسمی تری نسبت به سایر لباس‌های ساحلی دارند. تاپ سفید و دامن گشاد پیله دار را انتخاب کنید. همراه با این استایل می‌توانید از یک صندل تابستانی تخت و یا حتی کفش‌های پاشنه بلند نیز استفاده نمایید. کیف دستی را فراموش نکنید. یک کیف دستی کوچک می‌تواند استایل شما را رسمی تر کند.

پیراهن‌های بلند و پوشیده

معرفی پرطرف‌دارترین استایل‌های ساحلی

 

معرفی پرطرف‌دارترین استایل‌های ساحلی

اگر نمی‌خواهید هنگام رفتن به ساحل برنزه شوید و تا حد امکان بدن خود را در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار ندهید پیشنهاد می‌کنیم پیراهن‌های بلند و پوشیده را انتخاب نمایید. این پیراهن‌ها ظاهر نیمه‌رسمی و زیبایی دارند. اغلب پایین آنها گشاد بوده تا در هنگام وزش باد بالا نرود. استفاده از یک کلاه حصیری این پیراهن‌ها را زیباتر می‌کند. در کنار آن پوشیدن صندل‌های لا انگشتی شما را جذاب‌تر خواهد کرد. پیراهن‌های بلند و پوشیده مناسب برای ساحل در جنس‌های گوناگونی در بازار موجود هستند. بسته به نوع فصل می‌توانید جنس خاصی از این پیراهن‌ها را انتخاب کنید. به طور مثال برخی از آنها از حریر و برخی دیگر از پارچه‌های ضخیم‌تر یا برخی از لینن ساخته می‌شوند.

تونیک و شلوار

اگر تصمیم گرفتید در کشوری اسلامی مانند کشور ما ایران به ساحل بروید و ساحل اختصاصی برای بانوان نبود، باید لباس‌های پوشیده را انتخاب کنید. در این مورد پوشیدن یک تونیک و شلوار نخی همراه با یک کلاه لبه‌دار بسیار راحت و زیبا به نظر می‌رسد. در ارتباط با شلوار پیشنهاد می‌کنیم حتماً دامن شلواری‌های نخی و گشاد را انتخاب کنید. می‌توانید تونیک‌های جلوباز را همراه با تاپ به کار ببرید. همچنین برخی از این تونیک‌های نخی دارای دکمه هستند و قد آنها تقریباً تا زیر خط باسن می‌رسد. استفاده از صندل‌های تابستانی و عینک آفتابی را نیز فراموش نکنید. اگر تصمیم گرفتید به جای کلاه از شال و روسری استفاده کنید، پیشنهاد می‌کنیم برای آنکه باد روسری شما را جابه‌جا نکند، آن را در مدل‌های متنوع بالای سر خود گره بزنید.

لباس‌های ساحلی مردانه

لباس قرارهای دوستانه

معرفی پرطرف‌دارترین استایل‌های ساحلی

اگر تصمیم گرفتید برای قرار دوستانه به ساحل بروید، پیشنهاد می‌کنیم یک تیشرت آستین کوتاه را همراه با شلوارک‌های جین امتحان کنید. در این مورد پوشیدن کفش‌های کالج یا پارچه‌ای نیز مناسب به نظر می‌رسد. کفش‌های قایقرانی نیز می‌تواند این استایل را کامل کند. پیشنهاد می‌کنیم از تیشرت‌های گل‌دار و رنگارنگ در این قرارها استفاده نکنید. تیشرت شما در این استایل باید یک رنگ خنثی داشته باشد تا با شلوار جین آبی رنگ، همخوانی پیدا کند. پوشیدن کلاه لبه دار تنیس را فراموش نکنید.

لباس ساحلی پرکاربرد

معرفی پرطرف‌دارترین استایل‌های ساحلی

یکی از لباس‌هایی که آقایان در ساحل مورد استفاده قرار می‌دهند پیراهن‌های گل‌دار با یقه آستین کوتاه به همراه شلوارک‌های جین است. این پیراهن‌ها ظاهر رسمی تری نسبت به تیشرت دارند. علاوه بر آن، ظاهر رسمی این پیراهن همراه با ظاهر اسپرت شلوارک جین ترکیب شده و استایل متعادلی را به وجود می‌آورد. این استایل متعادل برای رویدادهای متفاوت در ساحل بسیار مناسب به نظر می‌رسد. به طور مثال می‌توانید همراه با آن به قایق سواری بروید و یا با همین استایل یک مهمانی ساحلی را راه بیندازید.

لباس شنا و بازی‌های آبی

اگر می‌خواهید برای شنا و انجام بازی‌های آبی مانند جت اسکی یک لباس راحت را انتخاب کنید، پیشنهاد می‌کنیم از پیراهن‌های یقه ایستاده جلوباز و شورت‌های مایو استفاده کنید. از آنجایی که این لباس‌ها اغلب ضد آب هستند، هیچ نگرانی بابت خیس شدن آنها وجود ندارد. همچنین هرگاه خواستید به شنا بروید می‌توانید پیراهن خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن در آورده و با استفاده از شورت مایو شنا کنید. همراه با این استایل باید صندل‌های لا انگشتی مردانه را مورد استفاده قرار دهید. در این مورد استفاده از صندل‌های ابری و کفش‌های قایقرانی نیز مناسب به نظر می‌رسد.

لباس‌های ست

معرفی پرطرف‌دارترین استایل‌های ساحلی

از جمله لباس‌های راحتی که آقایان برای تفریحات ساحلی و تعطیلات در کنار ساحل مورد استفاده قرار می‌دهند لباس‌های ست هستند. این لباس‌ها از پیراهن‌های آستین کوتاه یا بلند ساحلی و شلوارک یا شورت‌های ست تشکیل می‌شوند. هر دو قسمت بالاتنه و پایین تنه در این لباس از یک نوع پارچه و یک رنگ به دست می‌آید. این لباس همراه با کلاه‌های حصیری و لبه‌دار مردانه، کلاه‌های هاوایی یا دمپایی‌های تابستانه فوق‌العاده است.

لباس برای میهمانی ساحلی

معرفی پرطرف‌دارترین استایل‌های ساحلی

اگر تصمیم گرفتید در مهمانی‌های ساحلی شرکت کنید، پیشنهاد می‌کنیم یک پیراهن آستین بلند نخی و شلوار کتان را انتخاب نمایید. می‌توانید چند عدد از دکمه‌های این پیراهن را در قسمت بالا باز نگه داشته و از یک گردنبند یا زنجیر استفاده کنید. کفش‌های کالج یا دمپایی‌های لا انگشتی را فراموش نکنید. این صندل‌ها استایل مهمانی شما را جذاب‌تر خواهند کرد. در کنار این استایل می‌توانید از ساعت‌های اسپرت نیز بهره بگیرید. اگر مهمانی شما روز و در معرض تابش نور خورشید بود، عینک آفتابی را فراموش نکنید.

سخن آخر

سعی کردیم پرطرف‌دارترین و جذاب‌ترین استایل‌های مناسب برای ساحل را در این مقاله برایتان را بیان کنیم. با مطالعه این مطالب و دیدن تصاویر، ایده‌های خاصی برای پوشیدن لباس ساحلی در ذهن شما نقش می‌بندد. به طور کلی ایده گرفتن می‌تواند شما را در انتخاب لباس‌های گوناگون به خصوص لباس ساحلی کمک کند. برای جمع بندی می‌توانیم بگوییم که در انتخاب لباس ساحلی خیلی حساسیت به خرج ندهید؛ چرا که ممکن است هنگام قدم زدن مقداری شن در کفش شما برود. یا امواج دریا بالا آمده و کفش‌هایتان را خیس کند. استفاده از جوراب را در استایل‌های ساحلی فراموش کنید. جوراب در این استایل‌ها هیچ جایگاهی ندارد. اگر کفش‌های کتانی را انتخاب کردید، پیشنهاد می‌کنیم یک پاپوش را به جای جوراب استفاده نمایید. هر لباس راحت و زیبایی که دوستش دارید را می‌توانید در ساحل به تن کنید.

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها