شلوار جاگر چیست استایل مناسب با شلوار جاگر

شلوار جاگر چیست استایل مناسب با شلوار جاگر

مد و ترند همواره در حال تغییر هستند. گاهی اوقات لباس‌های تنگ و گاهی اوقات لباس‌های گشاد و راحت مد یا ترند می‌شوند. چندی است که شلوارهای جاگر ترند شده‌اند. این شلوار به صورت‌های مردانه، زنانه و دخترانه گاهی اوقات در استایل‌های بچه‌گانه نیز تولید می‌شود. شلوارهای جاگر استفاده‌های بسیار متنوع و گسترده‌ای دارند و در انواع متفاوت استایل‌های رسمی، اسپرت یا نیمه رسمی مورد استفاده قرار می‌گیرند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که یک شلوار جاگر را علاوه بر منازل می‌توانید در بیرون برای تفریح و یا پیک نیک نیز به کار ببرید. در ادامه مقاله قصد داریم به توضیحات بیشتری در ارتباط با شلوارهای جاگر بپردازیم. اگر شما هم نمی‌دانید چه لباس‌هایی را می‌توانید با این شلوارها ست کنید و یا کفش مناسب با این شلوارها چگونه است، می‌توانید با ما همراه باشید. پاسخ سؤال‌هایتان را در این مقاله بیابید.

شلوار جاگر چیست

اولین شلوارهای جاگر شلوارهایی بودند که از پارچه‌های پنبه‌ای عرق‌گیر ساخته شدند و در قسمت مچ پا جمع می‌شدند. یعنی حالتی مخروطی در قسمت مچ پا به وجود می‌آوردند. شلوارهای جاگر گاهی اوقات در این قسمت پا دارای کش هستند؛ کش‌هایی که دور مچ پا را می‌پوشانند و می‌توانند شلوار را در این ناحیه تنگ کنند. در واقع نوعی تضاد بین تنگی و گشادی در شلوار جاگر وجود دارد. در قسمت کمر و مچ پا این شلوار، تنگ می‌شود. همین تضاد می‌تواند زیبایی دوچندانی را برای شما فراهم کند. اولین شلوارهای جاگر، عرق گیر بودند. آنها طوری ساخته شده بودند که به هنگام دویدن، عرق و رطوبت را به راحتی جذب و دفع کنند.

شلوار جاگر را در چه استایل‌هایی به کار ببریم

شلوار جاگر مصارف بسیار متنوع و گسترده‌ای دارد. می‌توانید آن را در استایل‌های متفاوت به کار ببرید. در ادامه چند مورد از استایل‌های پر کاربرد شلوار جاگر را برایتان آورده‌ایم.

استایل اسپرت و ورزشی

شلوار جاگر چیست استایل مناسب با شلوار جاگر

ازآنجاکه استفاده از شلوار جاگر بسیار راحت است، اغلب افراد ورزشکار ترجیح می‌دهند در فصول سرد سال هنگام ورزش در هوای آزاد این شلوار را به کار ببرند. شلوار جاگر ورزشی، راحتی فوق‌العاده‌ای را برای مصرف کننده فراهم می‌کند. این شلوار حاوی کشی در بالای کمر است که می‌تواند اندازه کمر را فیکس کند. افراد با سایزهای متفاوت می‌توانند از شلوار جاگر فری سایز استفاده کنند. شلوار جاگر ورزشی با استفاده از کراپ یا تیشرت‌های راحت ورزشی به کار برده می‌شود.

شلوار جاگر چیست استایل مناسب با شلوار جاگر

اغلب، شلوار جاگر ورزشی را با استفاده از کفش‌های ورزشی یا کتانی به کار می‌برند. همچنین اگر از شلوار جاگر برای ورزش‌های سبک مانند پیلاتس در باشگاه استفاده می‌کنید، می‌توانید جوراب‌های مچی سفید را با آن به کار ببرید تا استایل متفاوت و ویژه‌ای را هنگام ورزش از خود به نمایش بگذارید. اگر در ذهنتان سؤال ایجاد شده که با استفاده از شلوار جاگر ورزشی چه کیف‌هایی را می‌توانید به کار ببرید؟ می‌توانیم بگوییم که در این استایل ورزشی، انواع متفاوت کیف‌های اسپرت مانند ساک‌های دستی باشگاه، کوله‌پشتی‌های کوچک دخترانه و کوله‌پشتی‌های بزرگ اسپرت قابل استفاده هستند.

شلوار جاگر چیست استایل مناسب با شلوار جاگر

همچنین اگر تصمیم گرفتید شلوار جاگر ورزشی را در فضای آزاد برای ورزش‌هایی مانند تنیس به کار ببرید، می‌توانید از کلاه آفتاب‌گیر هم رنگ شلوار جاگر نیز استفاده نمایید تا استایل جذاب و منحصر به فردی را ایجاد کنید. شلوارهای جاگر ورزشی در قسمت باسن و ران، شل و گشاد هستند. برشی که در این قسمت از شلوارهای جاگر ایجاد شده است، می‌تواند باسن و ران‌های شما را بزرگ‌تر از اندازه واقعی نشان دهد و این مورد، برای افرادی که از باسن و ران لاغر برخوردار هستند یک مزیت قابل توجه به حساب می‌آید.

استایل رسمی

شاید عده زیادی از شما نمی‌دانستید که شلوارهای جاگر در استایل‌های رسمی هم کاربرد دارند. شاید به علت فرم این شلوارها تنها فکر می‌کردید که آنها قابل استفاده برای ورزش، منازل و تفریح هستند. در حالی که این‌گونه نیست. انواع شلوارهای جاگر را می‌توانید در استایل‌های رسمی با لباس‌های دیگر به کار ببرید. اگر تصمیم گرفتید در استایل‌های رسمی از شلوار جاگر استفاده کنید، می‌توانید بلوزهای آستین بلند ساده و رسمی را همراه با آن به کار ببرید و همچنین استفاده از یک کت ترنچ یا پالتو بلند همراه با این بلوز و شلوار بسیار ایده‌آل به نظر می‌رسد.

می‌توانید از کیف‌های زنانه رسمی و چرم نیز در کنار این استایل استفاده کنید. شلوارهای جاگر به علت فرم خاصی که دارند، می‌توانند اندام را به صورت ساعت شنی نشان دهند. آنها در قسمت کمر، کش پهنی داشته و می‌توانند کاملاً این قسمت را به صورت تنگ جلوه دهند. در افرادی که اندام مستطیل شکلی دارند، استفاده از شلوارهای جاگر در استایل‌های آن‌ها بسیار توصیه می‌شود؛ چرا که می‌تواند اندام آنها را تا حد زیادی به ساعت شنی نزدیک کند.

استایل خیابانی

برای استایل‌های خیابانی، رنگ و ظاهر روشنی که می‌خواهید در استایل‌هایتان وجود داشته باشد را در نظر بگیرید. اگر می‌خواهید ظاهر شما چشم‌نواز باشد، پیشنهاد می‌کنیم که به سراغ رنگ‌های تند بروید. از جمله رنگ‌های امسال برای زمستان می‌توانیم به رنگ‌های جواهری، بنفش سلطنتی، آبی یاقوت کبود، قرمز شرابی، فیروزه‌ای، سبز جنگلی، زرد خردلی، صورتی تیره، خاکستری زغالی و برای بهار، خاکستری کبوتری اشاره کنیم. همچنین تمام تناژهای رنگ قهوه‌ای برای امسال بسیار شیک به نظر می‌رسند. این قهوه‌ای‌ها شامل قهوه‌ای شکلاتی، شنی، قهوه‌ای روشن، شتری، بژ، خاکی و کرم می‌شوند. اگر به رنگ‌های ظریف علاقه دارید، رنگ‌های سبز ملایم، خاکستری تیره و قهوه‌ای برای شلوارهای جاگر مناسب هستند.

در استایل‌های خیابانی می‌توانید شلوارهای جاگر را همراه با بالاتنه‌های متنوع به کار ببرید. استفاده از کفش‌های پاشنه بلند یا تخت و ورزشی هر دو برای شلوارهای جاگر در استایل‌های خیابانی زیبا به نظر می‌رسد. بسته به بالاتنه‌ای که برای این شلوار انتخاب می‌کنید می‌توانید کفش و کیف مورد نظر را با آن ست نمایید.

اگر تصمیم گرفتید در فصول سرد سال از شلوار جاگر برای استایل خیابانی بهره بگیرید، می‌توانید ژاکت‌های پشمی و بلند را برای بالاتنه استفاده کنید. این ژاکت‌ها تناسب بسیار خوبی با شلوار جاگر از خود نشان می‌دهند. همچنین می‌توانند بدن شما را در برابر سرمای شدید محافظت کنند. برای این استایل زمستانه نیز استفاده از بوت یا نیم بوت‌های پاشنه کلفت توصیه می‌شود.

هودی و جاگر

یکی از استایل‌هایی که کاربرد بسیار گسترده‌ای در فصول سرد سال دارد، جاگر و هودی است. اغلب ست هودی و جاگر را دختران نوجوان به علت راحتی و زیبایی خاص به کار می‌برند. همان‌طور که می‌دانید هودی نیز مانند جاگر، گشاد و راحت است.

استفاده از ست هودی و جاگر برای افراد راحت طلبی که به دنبال استایل شیک و راحت هستند، بسیار مناسب به نظر می‌رسد. افراد پلاس سایز و یا دارای اضافه وزن می‌توانند برای پوشاندن اضافه وزن خود در فصول سرد سال از هودی و جاگر استفاده کنند.

شلوار جاگر چیست استایل مناسب با شلوار جاگر

 

این استایل در رنگ‌های متفاوتی موجود است. اما افراد پلاس سایز بهتر است هودی و جاگر رنگ تیره را برای خود انتخاب نمایند. اگر تصمیم گرفتید این استایل را امتحان کنید، حتماً کفش‌های ورزشی همرنگ با هودی و جاگر را انتخاب نمایید تا تطابق رنگ‌ها در این استایل به خوبی رعایت شود.

استایل بهاری با جاگر

شلوار جاگر چیست استایل مناسب با شلوار جاگر

در فصل‌هایی مانند بهار که هوا معتدل است اما گاهی اوقات امکان بارش باران و سرد شدن ناگهانی هوا وجود دارد، استفاده از جاگر، تاپ و یک کاپشن، سویشرت یا کت برای زاپاس بسیار ایده‌آل به نظر می‌رسد. از آنجایی که جاگر در قسمت پایین کمر گشاد می‌شود، می‌توانید همراه با آن یک تاپ تنگ دوبنده را به کار ببرید.

این استایل از بالا تنگ و از پایین کمی گشاد می‌شود و مانند استایلی که در قبل ذکر کردیم، نوعی تضاد را به وجود می‌آورد. می‌توانید کت یا کاپشن خود را همرنگ با جاگر انتخاب کنید. برای تاپ نیز از رنگ‌های خنثی کمک بگیرید. استفاده از صندل‌های تابستانی و بهاری پاشنه بلند در این استایل جایگاه خوبی را به نمایش می‌گذارد.

این استایل نیمه رسمی به نوعی ترکیبی از لباس‌های کلاسیک و اسپرت است. برای زیباتر شدن ظاهر خود در این استایل می‌توانید موهایتان را دمب اسبی و یا بالای سر خود به صورت گوجه‌ای ببندید. استفاده از یک عینک دودی نیز به زیباتر شدن شما در این تیپ ویژه کمک می‌کند.

استایل برای مهمانی با جاگر

این شلوار همه جا پوش در استایل‌های مهمانی نیز کاربرد دارد. از آنجایی که شلوار جاگر علاوه بر راحتی از زیبایی خاصی برخوردار است، می‌توانید آن را همراه با یک شومیز یا تاپ آستین افتاده و یک کت برای میهمانی به کار ببرید. استفاده از یک کیف دستی برای زیر بغل در کنار این استایل به زیباتر شدن شما کمک می‌کند.

هر مدل کفشی که برای میزبانی استفاده می‌کنید، در این استایل جای می‌گیرد. از کفش‌های نوک تیز و پاشنه بلند گرفته تا صندل‌های روباز و پشت بلند همگی در این استایل جای می‌گیرند. بهتر است برای مهمانی کیف و کفش خود را در این استایل به‌صورت ست انتخاب کنید. می‌توانید آن‌ها را در رنگ عکس‌های خاصی مانند بژ انتخاب نمایید. موهای باز و آرایش ملایم این استایل را جذاب‌تر از قبل خواهد کرد.

استایل دیگری که در فصل تابستان همراه با شلوار جاگر برای میهمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد، تیشرت آستین کوتاه، اکسسوری‌های پر زرق و برق مانند گردنبند جواهرات و شلوار جاگر است. همراه با این استایل می‌توانید از یک کیف دوشی بند بلند که از بندهای زنجیری و براق برخوردار است کمک بگیرید. همچنین کفش‌های پاشنه بلند و کلاسیک در این استایل نمای ویژه‌ای را به وجود می‌آورند. برای تطابق بیشتر تیشرت با این استایل می‌توانید جنس آن را حریر یا لینن انتخاب کنید.

کراپ و جاگر

شلوار جاگر چیست استایل مناسب با شلوار جاگر

همان‌طور که می‌دانید کراپ به لباس‌های نیم‌تنه‌ای می‌گویند که تنها بالاتنه و بالای شکم را در قسمت شانه‌ها می‌پوشاند. کراپ‌ها برای ورزش، در فصول گرم سال در استایل‌های ساحلی و استایل‌های روزمره کاربرد بسیاری دارند. می‌توانید کراپ و جاگر اسپرت را با یکدیگر به کار ببرید. از آنجایی که این استایل جزو خانواده استایل‌های اسپرت و ورزشی قرار می‌گیرد، بهتر است از کفش‌های ورزشی و تخت برای آن استفاده کنید.

شلوار جاگر چیست استایل مناسب با شلوار جاگر

اگر تصمیم گرفتید کراپ و جاگر را همرنگ و با رنگ‌های خنثی انتخاب کنید، برای اینکه استایل خود را از حالت ساکن در بیاورید، اکسسوری‌های براق را در کنار آن جای دهید. استفاده از طلاهای زرد یا رزگلد در کنار کراپ و جاگر مشکی، خاکستری یا طوسی بسیار ایده‌آل به نظر می‌رسد.

جاگر و کت‌های بلند

شلوار جاگر چیست استایل مناسب با شلوار جاگر

در فصل پاییز و زمستان می‌توانید جاگر را در استایل‌هایی که حاوی کت‌های بلند هستند به کار ببرید. پالتوها یا بارانی‌های بلند همراه با شلوارهای جاگر قابل استفاده هستند. همان‌طور که در قبل نیز اشاره کردیم، جاگرها با جنس‌های متفاوت تولید می‌شوند. جاگرهایی که همراه با کت‌های بلند مورد استفاده قرار می‌گیرند با پارچه‌های ضخیم دوخته می‌شوند. استفاده از کفش پاشنه بلند و کراپ همراه با پالتوهای بلند زمستانی، استایل شیک و فوق‌العاده‌ای را برای شما به وجود می‌آورند.

علاوه بر کت‌های بلند زمستانی برخی از کت‌های بلند هستند که در میهمانی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. این کت‌ها از پارچه‌های نازک‌تری نسبت به کت‌های زمستانی برخوردار هستند و معمولاً قد آنها تا زیر خط باسن می‌رسد. می‌توانید این کت‌های مهمانی را همراه با تاپ، شومیز یا بلوزهای تنگ و شلوارهای جاگر به کار ببرید. همراه با این استایل نیز کفش‌های مهمانی پاشنه بلند عروسکی و به طور کلی کلاسیک مورد استفاده قرار می‌گیرد.

جاگر و قرارهای دوستانه

شلوار جاگر چیست استایل مناسب با شلوار جاگر

شلوار جاگر چیست استایل مناسب با شلوار جاگر

فرض کنید در شرایطی هستید که می‌خواهید به یک قرار دوستانه برای اولین بار بروید. انتخاب لباس در قرارهای اول، سخت به نظر می‌رسد. شما تمایل دارید لباس‌های راحتی را انتخاب کنید که از ظاهر شیک و فوق‌العاده‌ای برخوردار هستند. علاوه بر آن، بتوانند فرم بدن شما را زیبا جلوه دهند. در این مورد می‌توانید شلوارهای جاگر را امتحان کنید.

این شلوارها در قرارهای اولیه باید با لباسی جذاب به کار بروند. به طور مثال می‌توانید شلوار جاگر را همراه با تاپ و یک کاپشن کوتاه شیک به کار ببرید. از آنجایی که جاگر کمی ظاهر ساده‌ای دارد، بهتر است آن را همراه با لباسی که از ظاهر ویژه‌ای برخوردار است به کار ببرید. به طور مثال می‌توانید یک لباس شاین دار را همراه با جاگر به تن کنید.

شلوارهای جاگر را با چه کفش‌هایی به کار ببریم

شلوار جاگر چیست استایل مناسب با شلوار جاگر

احتمالاً تا اینجای مقاله در ارتباط با کفش‌های به کار رفته همراه با شلوارهای جاگر برایتان کمی ایهام ایجاد شده باشد. برای برطرف شدن این ایهام می‌توانیم بگوییم که شلوارهای جاگر با تمام کفش‌ها قابل استفاده هستند. حتی می‌توانید آنها را با بوت یا نیم بوت‌های کلاسیک نیز به کار ببرید. بسته به نوع استایل خود باید کفش متناسب را انتخاب کنید. حتماً می‌دانید که در استایل‌های ورزشی استفاده از کفش پاشنه بلند همراه با شلوار جاگر نامناسب و نامتقارن به نظر می‌رسد. اما به طور کلی این مطلب حائز اهمیت است که شلوار جاگر با تمام کفش‌ها همخوانی و تناسب دارد.

شلوار جاگر چیست استایل مناسب با شلوار جاگر

سخن آخر

حتماً تا اینجای مقاله شناخت درستی از شلوار جاگر کسب کرده‌اید. استایل‌های متنوعی را با این شلوار برایتان معرفی کردیم تا بتوانید از آنها الهام بگیرید. به طور کلی این شلوار، شلوار بسیار راحتی است و ظاهر زیبایی را به نمایش می‌گذارد. همچنین می‌تواند فرم بدن شما را تا حد زیادی جذاب کند. پیشنهاد می‌کنیم چند رنگ و چند جنس متفاوت از این شلوار را در کمد خود داشته باشید تا بتوانید در شرایط گوناگون استایل‌های متفاوت را از خود به نمایش بگذارید.

شلوار جاگر چیست استایل مناسب با شلوار جاگر

شلوار جاگر چیست استایل مناسب با شلوار جاگر

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها