طوسی را با چه رنگ‌هایی ست کنیم

طوسی را با چه رنگ‌هایی ست کنیم

طوسی یکی از آن رنگ‌های جذابی است که طرف‌داران بسیاری دارد. عده زیادی از ما حداقل یک دست لباس طوسی را خریداری کرده و از آن استفاده می‌کنیم. این رنگ، قابلیت ست شدن با چندین رنگ متنوع را دارد. حتماً تابه‌حال ست شدن رنگ طوسی با صورتی را دیده‌اید. چقدر ظاهر جذابی را به وجود می‌آورد و در عین حال چقدر چشم‌نواز به نظر می‌رسد! اگر یک مانتو طوسی را خریداری کرده‌اید اما نمی‌دانید آن را در چه استایلی باید به کار ببرید و چه رنگ‌هایی را می‌توانید با آن ترکیب کنید پیشنهاد می‌کنیم ادامه مقاله را از دست ندهید. نکات مفیدی را در ارتباط با ست شدن رنگ‌های متفاوت با رنگ طوسی برایتان در ادامه مقاله آورده‌ایم.

طوسی و صورتی

طوسی را با چه رنگ‌هایی ست کنیم

حتماً ترکیب طوسی و صورتی را دیده‌اید. این دو رنگ تناسب خوب و زیبایی را با یکدیگر به نمایش در می‌آورند. بانوان می‌توانند از بلوز و دامن طوسی و صورتی برای به نمایش گذاشتن یک استایل جسور بهره بگیرند. هنگام انتخاب این دو رنگ سعی کنید از طیف رنگ‌های دیگر استفاده نکنید. طوسی و صورتی هر دو به شکلی مستقل، جذابیت استایل را کامل می‌کنند. هنگام استفاده از این دو رنگ احتیاجی به افزایش جذابیت توسط رنگ‌های دیگر نیست. می‌توانید سایه‌های متفاوت طوسی را با سایه‌های متفاوت صورتی ترکیب کرده تا ظاهر شیکی را ایجاد کنید.

طوسی و سبز

طوسی را با چه رنگ‌هایی ست کنیم

از جمله رنگ‌های جذابی که بهتر است آن را با طوسی یا خاکستری در استایل خود امتحان کنید سبز است. ترکیب طوسی و سبز برای خانم‌های میان‌سال و مسن فوق‌العاده به نظر می‌رسد. می‌توانید از طرح‌های راه‌راه یا چهارخانه این دو رنگ در استایل خود استفاده کنید. یک بلوز چهارخانه سبز در کنار یک دامن خاکستری و طوسی استایل جذابی را برای شما به وجود می‌آورد. می‌توانید صندل‌های زرد خردلی را با این ترکیب به کار ببرید تا جذابیت استایل شما افزایش پیدا کند.

طوسی و بنفش

طوسی را با چه رنگ‌هایی ست کنیم

اگر می‌توان طوسی و خاکستری را با صورتی ترکیب کرد چرا نتوان آن را با بنفش در استایل به کار برد؟ بنفش یکی از آن رنگ‌هایی است که تطابق خوبی را با طوسی از خود نشان می‌دهد. بنفش‌ها در سایه‌های متنوعی موجود هستند. می‌توانید بنفش روشن و ملایم را با طوسی تیره در استایل خود ترکیب کنید تا تعادل جالبی را به نمایش بگذارید. یک دامن طوسی را با بلوز آستین بلند بنفش استفاده کنید. همچنین می‌توانید از صندل‌های سبز و کیف مشکی به عنوان اکسسوری‌های جذاب در این استایل بهره ببرید. اگر بیشتر به رنگ بنفش علاقه‌مندید می‌توانید از لباس‌های یکسره بنفش همراه با کاپشن‌های بلند طوسی نیز استفاده کنید. این استایل فوق‌العاده راحت شما را برای ورود به فصل زمستان آماده خواهد کرد. ترکیب این استایل همراه با بوت یا نیم بوت‌های اسپرت طوسی رنگ در منحصر به منحصر به فرد کردن شما تأثیرگذار است.

طوسی و مشکی

طوسی را با چه رنگ‌هایی ست کنیم

در ترکیب رنگ‌های متفاوت با طوسی، مشکی نیز بی‌بهره نمانده است. همان‌طور که می‌دانید مشکی را می‌توان با رنگ‌های متفاوت دیگری به کاربرد. این رنگ قابلیت‌های ویژه‌ای را از خود نشان می‌دهد. ظاهر جذاب و جدیدی را از شما به نمایش می‌گذارد. برای افزایش دلربایی ظاهر طوسی می‌توانید آن را با مشکی در استایل خود ترکیب کنید. استایل‌های رسمی و نیمه‌رسمی در ترکیب این دو رنگ بسیار ویژه خواهند شد. یک مانتو طوسی را با شلوار، کیف و کفش مشکی به کار ببرید. همچنین می‌توانید به جای مانتو از بارانی‌های بهاری یا پاییزی نیز استفاده کنید. در این استایل پیشنهاد می‌کنیم رنگ دیگری را جایگزین کنید. بگذارید جذابیت طوسی و مشکی باقی بماند. اکسسوری‌های پر زرق و برق را کنار بگذارید تا ظاهر معمولی را برای رفتن به گشت و گذار در خیابان و خرید به وجود بیاورید.

طوسی و زرد

طوسی را با چه رنگ‌هایی ست کنیم

به کار بردن دو رنگ طوسی و زرد مانند به کار بردن دو رنگ طوسی و صورتی مشهور است و محبوبیت دارد. حتماً تابه‌حال دکوراسیون و طراحی داخلی خانه را با ترکیب‌های طوسی و زرد دیده‌اید. زرد، رنگ پرانرژی است که می‌تواند خنثی بودن طوسی را تا حدی به تعادل برساند. ترکیب این دو، استایل را متعادل خواهد کرد. می‌توانید آن را برای فصل‌های پاییز و بهار در لباس‌های خود به کار ببرید. پوشیدن شلوار طوسی را همراه با یک کت زرد در یک استایل اسپرت به شما پیشنهاد می‌کنیم. می‌توانید برای زیر کت از تاب‌های نخی به رنگ خنثی مانند سفید یا مشکی بهره بگیرید. این استایل با صندل‌های تابستانی مشکی شما را فوق‌العاده خواهد کرد.

طوسی و قرمز

طوسی را با چه رنگ‌هایی ست کنیم

ترکیب هر دو رنگ طوسی و قرمز در یک استایل کلاسیک، جذابیت شما را دوچندان خواهد کرد. قرمز از جمله رنگ‌هایی است که هنگام ترکیب شدن با مشکی، ظاهر درخشانی را به نمایش می‌گذارد. حال فرض کنید در کنار آن، طوسی یا خاکستری نیز به کار برده شود. این استایل چقدر منحصر به فرد می‌شود. در روزهای سرد سال یک بلوز بافتنی قرمز را به تن کنید. از اینکه یک دامن چهارخانه طوسی را به کار ببرید نترسید! جسور باشید و آن را با پوتین‌های مشکی چرمی همراه کنید. چقدر این استایل شما را زیبا خواهد کرد. پیشنهاد می‌کنیم اکسسوری‌های ظریف مانند یک گردنبند باریک و بلند را در این استایل جای دهید. همچنین هنگام استفاده از کیف نیز به رنگ مشکی توجه کنید. به کار بردن رنگ‌های دیگر جذابیت سه رنگ طوسی، قرمز و مشکی را در این استایل، کاهش خواهد داد.

طوسی و شلوار جین

طوسی را با چه رنگ‌هایی ست کنیم

حتماً می‌دانید که شلوار جین از جمله شلوارهایی است که در استایل‌های متفاوت قابلیت استفاده شدن دارد. می‌توانید ماهیت شلوار جین را مانند رنگ‌های خنثی بدانید! لباس‌هایی با رنگ طوسی را می‌توانید با شلوار جین همراه کنید. در این استایل ترکیب رنگ‌های دیگر در صورتی که هماهنگی کامل با رنگ آبی، طوسی و خاکستری داشته باشند بلامانع به نظر می‌رسد. شلوارهای جین در انواع متفاوتی موجود هستند. برای آن که ظاهر بی نقصی را به نمایش بگذارید باید تمام لباس‌ها و اکسسوری‌های انتخابی را در یک سبک تعیین کنید. به‌عنوان‌مثال برای ایجاد یک ظاهر غیررسمی می‌توانید تیشرت و شلوار جین را به کار ببرید. تیشرت باید ترجیحاً رنگ‌های ملایم مانند آجری و نارنجی داشته باشد. یک کت چهارخانه طوسی خاکستری را همراه با این استایل به کار ببرید تا ظاهر شما کمی جسور، غیررسمی و راحت به نظر برسد. می‌توانید با استفاده از این ظاهر با دوستانتان به خرید، گردش و تفریح بروید.

طوسی با طوسی

طوسی را با چه رنگ‌هایی ست کنیم

 

طوسی یا همان خاکستری در سایه‌های متنوعی موجود است. هنگامی که بخواهید رنگ طوسی را به صورت یکسره در استایل خود به کار ببرید و رنگ دیگری را با آن ترکیب نکنید می‌توانید سایه‌های متنوع طوسی را با طوسی به کار ببرید. به طور مثال استفاده از یک کت طوسی تیره در کنار یک شلوار طوسی روشن همراه با اکسسوری‌هایی به رنگ خاکستری یک استایل کامل را برای شما به نمایش در می‌آورد. در به کار بردن سایه‌های متفاوت طوسی، رنگ دیگری را ترکیب نکنید تا همچنان جذابیت این رنگ باقی بماند.

طوسی و سفید

طوسی را با چه رنگ‌هایی ست کنیم

سفید مانند مشکی ماهیت خنثی دارد. می‌توانید آنها را با رنگ طوسی به کار ببرید. به کار بردن طوسی و سفید جذابیت طوسی را در استایل افزایش خواهد داد. هنگامی که می‌خواهید یکی از لباس‌های خود را که رنگ طوسی دارد، جذاب‌تر نشان دهید می‌توانید سایر اجزا استایل خود را به رنگ سفید انتخاب کنید. در این صورت درخشش لباس طوسی شما افزایش خواهد یافت و تمرکز به سمت آن لباس حرکت می‌کند. طوسی را با مشکی و سفید ترکیب کنید. برای این انتخاب باید رنگ سفید و مشکی را در کنار یکدیگر قرار داده و رنگ طوسی را بالاتر از آن‌ها به صورت لایه بندی در استایل به کار ببرید. می‌توانید یک کت طوسی، تاپ سفید و شلوار مشکی را در استایل نیمه رسمی در روزهای گرم سال انتخاب کنید.

طوسی و نقره‌ای

طوسی را با چه رنگ‌هایی ست کنیم

رنگ‌های شاین دار به تنهایی آن‌قدر جذابیت دارند که احتیاجی نیست از رنگ‌های روشن در کنار آنها برای افزایش جذابیت استایل استفاده کنید. رنگ نقره‌ای را می‌توانید با رنگ‌های خنثی مانند طوسی در استایل خود ترکیب کنید. در این صورت هنگامی که با این استایل به یک مهمانی یا پارتی بروید نگاه‌ها را به سمت خود جلب خواهید کرد! می‌توانید آن لباسی که نیاز به جلب توجه بیشتر دارد به رنگ نقره‌ای انتخاب کرده و سایر اجزا را در رنگ طوسی انتخاب کنید. انتخاب یک تاپ پولکی نقره‌ای در کنار یک دامن طوسی جذابیت شما را افزون می‌کند!

طوسی و عنابی

می‌توانید طوسی و عنابی یا طوسی و آجری را نیز امتحان کنید. ترکیب طوسی و عنابی برای فصل پاییز غوغا می‌کند. پیشنهاد می‌کنیم یک کت طوسی را در کنار یک بلوز عنابی و دامن کوتاه طوسی در استایل خود به کار ببرید. طوسی و عنابی برای یک جشن و میهمانی دو رنگ فوق‌العاده به نظر می‌رسند. اگر تصمیم گرفتید از لباس‌های یکسره به رنگ طوسی استفاده کنید حتماً انتخاب اکسسوری‌های عنابی را فراموش نکنید.

سخن آخر

امیدواریم با توجه به نکاتی که در ارتباط با ترکیب طوسی و رنگ‌های متفاوت در این مقاله برایتان آورده‌ایم بتوانید استایل‌های زیبایی را با استفاده از رنگ طوسی ایجاد کنید. طوسی از جمله رنگ‌های جذابی است که می‌توانید آن را یک رنگ همه کاره بدانید. لباس‌هایی با کاربرد زیاد را به رنگ طوسی انتخاب کنید تا بتوانید آن را در استایل‌های گوناگون به کار ببرید. پیشنهاد می‌کنیم حداقل یک کت، یک بلوز و یک شلوار طوسی رنگ را در کمد خود داشته باشید تا بتوانید آنها را در کاربرد گسترده استایل‌ها جای دهید.

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها