دنیای پوشیدنی و مد و فشن

کتانی های جدید Reebok دوستدار محیط زیست

آیا تابه‌حال در مورد استفاده از ذرت برای درست کردن کتانی شنیده بودید؟ در حال حاضر کمپانی Reebok قصد ساختن کتانی­هایی از جنس ذرت را دارد. با توجه به اظهارات این کمپانی، کتانی‌های جدیدی که از ذرت ساخته شده­‌اند هیچ آسیبی به محیط زیست وارد نمی‌کنند.

Reebok، سری جدیدی از کتانی‌های تجدید پذیر و قابل بازیافت خود را به بازار عرضه کرده است. این کتانی‌ها از نخ و ذرت ساخته شده‌اند و در واقع این کمپانی با این کار سعی بر مقابله با اثرات مخرب نفت به‌کاربرده شده در کفش‌های بسیاری از ورزشکاران داشته است.

ابتکار جدید کمپانی Reebok با نام Cotton + Corn به‌جای تکیه بر پلاستیک‌های مصنوعی و کف‌پوش‌های فومی، طراحی جدیدی که تنها از ذرت استفاده‌شده را روانه‌ی بازار کرده است. بله منظور از این ذرت دقیقاً همان ذرت خوراکی است!

همان‌طور که از نام این ابتکار انتظار می‌رود، قسمت بالایی پای این کفش 100% از نخ تولید می‌شود. این بدان معناست که 75 درصد کل این کتانی بر پایه‌ی سازگاری با محیط زیست ساخته شده است.

علاقه‌­مندان می‌توانند این کتانی‌های 95 دلاری را به صورت آنلاین سفارش داده و با این کار اطمینان حاصل کنند که بسته بندی این محصول هم به صورت 100 درصد قابل بازیافت خواهد بود. همان‌طور که می‌دانید، این فقط اولین محصول سری Cotton + Corn از این کمپانی بوده است و در ماه‌های آینده می‌توانیم شاهده لباس­های قابل بازیافت دیگر از Reebok باشیم.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع studentedge
مطالب مرتبط

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.