دنیای پوشیدنی و مد و فشن

در اولین قرار با یک خانم چی بپوشیم؟

قرار‌های اول همیشه یک تجربه بسیار پر استرس هستند که برای افراد به وجود می‌آید. در این زمان آدرنالین خون بالا می‌رود و فشار زیادی روی فرد است که شاید نتوان به راحتی آن را کاملا رفع کرد. شاید اولین چیزی که شما را نگران می‌کند، سبک پوشیدن لباس در قرار اول است. حال اگر مخاطبتان یک خانم باشد، حساسیت بیشتری باید به خرج داد. خانم ها نکات ظریفی را در حین قرار مد نظر قرار می‌دهند که شاید برای مردان چندان با‌اهمیت نباشد. لذا بهتر است قبل از اولین قرار نکاتی را رعایت نمود که از چشم یک خانم دور نخواهد ماند.

اگر می‌خواهید یک تجربه دیدار و قرار خوب داشته باشید لازم است دانش خود را در مورد لباس پوشیدن افزایش دهید و این کار یکی از موارد پر اهمیت در اولین قرار با یک خانم است که باید رعایت کرد. از همین رو در این مطلب قصد داریم به شما بگوییم که در اولین قرار با یک خانم چی بپوشید و چی نپوشید! با ما همراه باشید.

پوشیدن تی‌شرت‌های دارای عبارت غریب و خنده‌دار ممنوع

اگر شما از مردانی هستید که لباس‌های خود را از یک بازار و مرکز توریستی تهیه می‌کنید، بهتر است دست نگه دارید و در اولین قرار این کار را نکنید. پوشیدن تی‌شرت‌هایی که دارای شعار یا تصویری روی سینه هستند، چندان برای یک قرار جذاب نخواهند بود. به خصوص آنکه عباراتی بی‌معنی و گاها خنده‌دار روی آن نوشته شده باشد. این قانون در قرار‌های مختلف نیز وجود دارد و استفاده از این نوع تی‌شرت به نوعی وحشتناک خواهد بود. بنابراین اگر می‌خواهید هنگام قرار با یک خانم، نظر وی را به سوی خود جلب کنید بهتر است حداقل از تی‌شرت‌های ساده‌تر استفاده کنید.

وجود عبارات و نوشته‌های زیاد روی یک لباس چشم افراد را اذیت خواهد کرد و بنابراین بهتر است عبارات کوتاه‌تری روی آن درج شده باشد. همچنین اگر می‌خواهید در واقعیت نیز به نوعی حس شوخ طبعی را داشته باشید، این به لباس پوشیدن شما ربطی ندارد و باید شخصیت خود را شوخ طبع و جذاب کنید.

چه چیزی باید در اولین قرار پوشید؟

هدف اصلی مردان در اولین قرار خود با یک خانم، جلب نظر وی است. شاید برای برخی این تصور به وجود آید که نوع لباس پوشیدن اهمیتی در این مورد ندارد اما باید بیان کرد که اصلی‌ترین بخش جذب یک نفر، نوع تیپ مردان است. تیپ مردان شخصیت آن‌ها را نشان می‌دهد و خانم‌ها این دو را با یکدیگر کاملا مرتبط می‌دانند و در این باره قضاوت خواهند کرد.

بهتر است به جای تی‌شرت‌های دارای شعر و چاپی از پیراهن با یک رنگ ملایم مثل آبی استفاده کرد. در این میان برای جلوگیری از بیش از حد ساده بودن می‍توان از پیراهن‌های با خطوط ظریف آبی و سفید نیز بهره برد که کاملا انتخابی هوشمندانه خواهد بود.

نحوه جوراب پوشیدن

شاید بسیار بحث برانگیز باشد که چطور پوشیدن جوراب می‌تواند در اولین قرار با یک خانم تاثیر‌گذار باشد. اما واقعیت این است که مردان با این اشتباه در انتخاب نوع جوراب، میزان رضایت قلبی خانم ها را کاهش می‌دهند. شما ممکن است از یک جوراب مردانه مچی استفاده کنید که مسلما چندان زیبا به نظر نمی رسد. استفاده از جوراب‌های تمیز و روشن بسیار عاقلانه‌تر از جوراب‌های چند بار استفاده شده می‌باشد. همچنین جوراب‌هایی که دارای ساق بلند‌تر هستند برای این کار مناسب‌تر است. امروزه پوشیدن جوراب در برخی از انواع کفش چندان معقول به نظر نمی‌رسد و بنابراین این سوال که چه چیزی بپوشیم را باید بر حسب شرایط بررسی کرد.

کفش شما بهترین گزینه برای انتخاب نوع جوراب است. به طور مثال اگر شما در صدد استفاده از یک کت و شلوار هستید بهتر است از جوراب‌های با رنگ روشن و ساق بلند استفاده کنید. همچنین برای شلوار‌هایی که قد کوتاه دارند و چند سالیست که مد شده اند می توان کفش را بدون پوشیدن جوراب استفاده کرد.

همچنین اگر در مکانی قرار دارید که لازم است کفش خود را دربیاورید و یا احتمال آن وجود دارد، بهتر است جوراب‌های تمیزی را استفاده کنید که بدون بو و هر گونه کثیفی هستند. اگرچه این مورد برای مردان چندان اهمیت ندارد اما باید بدانید که خانم‌ها در اولین قرار به کوچکترین جزئیات دقت می‌کنند.

تیپ شاخص افراد

اگرچه استفاده از هر تیپ در یک مکان و قرار مناسب است اما لازم است بدانید که مردان در اولین قرار بهتر است یک تیپ کلاسیک مردانه داشته باشند. در واقع شما به مصاحبه شغلی نخواهید رفت بلکه یک قرار عادی با یک خانم است که هیجان زیادی نیز برای آن دارید. استفاده از کراوات که از ساعت 9 صبح آن را سفت بسته‌اید تنها می‌تواند دستپاچگی و کلافگی را برای شما به ارمغان بیاورد. لذا بهتر است آن را طوری ببندید که احساس راحتی با آن کنید.

همچنین اگر قرارتان بعد از ساعات کاریست بهتر است در فرصتی به خانه بازگردید و تیپ خود را تغییر دهید. استفاده از یک تیپ متفاوت و در عین حال کلاسیک یک ترفند و زرنگی است که افراد در اولین قرار با خانم باید به آن توجه کنند.

ایجاد تغییرات کوچک در یک تیپ رسمی بهترین راه حل است. به طور مثال پوشیدن یک تی‌شرت شاید بهتر از پیراهن باشد که همراه یک کت تک و شلوار جین شخصیتی متفاوت از شما می‌سازد. جایگزینی تی‌شرت به جای پیراهن به شما شخصیتی بهتر می‌بخشد و نداشتن کراوات نشان می‌دهد که شما چندان نگران این قرار نیستید.

حذف استرس شما با یک تیپ کلاسیک مردانه از بهترین گزینه‌ها برای یک قرار با خانم‌هاست زیرا که خانم‌ها ترجیح می دهند تا در برخورد اول راحت تر با مردان صحبت کنند که نوع تیپ و شخصیت آن‌ها در آن موثر است.

ترفند‌های ناب برای کیف

اگر تیپ رسمی و بسیار سخت‌گیرانه را در اولین قرار خود با یک خانم برگزیده‌اید، بهتر است آن را با کیف رسمی تکمیل کنید. این روش اگرچه خوشایند خانم‌ها نیست اما بهتر از شلخته بودن و بدون کیف راه رفتن خواهد بود.

مردان بر این امر واقفند که ترجیح زنان برای نوع لباس و تیپ چگونه است و لذا باید متناسب با هر تیپ و لباس، کیف مورد نظر را انتخاب کرد. همچنین مکانی که در آن قرار دارید نیز از اهمیت وافری در انتخاب کیف برخوردار است. شاید بهتر است هنگام قرار با یک خانم در پارک از یک کوله پشتی ساده استفاده کنید که بهتر از یک کیف رسمی خواهد بود.

امتحان کردن مورادی مختلف برای ایجاد جذابیت همیشه کارساز است و می تواند ذهن یک خانم را در اولین قرار به شما معطوف کند.

انتخاب یک عطر یا ادکلن متضاد

گاها تعداد زیادی از تبلیغات تلویزیونی را دیده‌ایم که مردی را نشان می‌دهد که از ادکلن خاص و کاملا متفاوتی استفاده می‌کند. همه افراد تمایل دارند تا از عطر‌های با بوی خاص و متفاوت استفاده کنند اما نگاه به مخاطب اهمیت بیشتری در این بین دارد. اگر بیش از حد به عطر‌های تلخ و یا بسیار شیرین علاقه دارید توصیه می‌شود تا در اولین قرار از عطر ملایم‌تری استفاده کنید.

این احتمال وجود دارد که مخاطب شما حساسیت داشته باشد و مسلما سرفه و تقلا برای نفس کشیدن در اولین قرار مورد پسند نیست. بنابراین اگرچه لازم است که برای خوشبو بودن از عطر یا ادکلن استفاده کنید اما زیاده‌روی در آن تاثیری معکوس خواهد داشت. این روش به شما کمک می‌کند تا در اولین قرار، یک خانم شما را به چشم یک نجیب‌زاده اصیل ببیند.

همواره باید عطری را انتخاب کرد که با آن راحت بوده و حداقل خودتان از رایحه آن لذت ببرید. برای عطر زدن بهتر است آن را روی مچ دست و روی گردن خود بزنید تا با نبض شما، رایحه آن در هوا پخش شود.

اکسسوری‌های همراه

بسیار جذاب است که شما از ساعت‌های مختلف در اولین قرار استفاده کنید. استفاده از ساعت با طرح‌های عجیب و غریب چندان خوشایند خانم‌ها نمی‌باشد و بهتر است اولین قرارتان را با یک خانم با ساعت‌های ساده و مارک دار سپری کنید.

مسلما شما دوست ندارید در اولین قرار یک زن از شما دوری کند و از شما فراری شود لذا بهتر است از اکسسوری‌های پر زرق و برق استفاده نکنید. به جای لوازم جانبی بسیار زیاد و بدون استفاده تنها از مورادی مانند ساعت مچی، جواهرات ساده با رنگ های کلاسیک و فلزی استفاده کنید که بیش از پیش بر جذابیت شما خواهد افزود.

استفاده از نکات ظریفی که بیان شد در اولین قرار با یک خانم گاها پر اهمیت است و چشم پوشی از آن تبعات منفی خواهد داشت. بهتر است به جای انتخاب‌های متفاوت و عجیب و غریب در اولین قرار ساده‌تر باشید تا جذابیت بیشتری در ظاهر خود حفظ کرده باشید.

منبع fashionbeans
به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.