دنیای پوشیدنی و مد و فشن

کفش های تابستانی زنانه که می‌توانید برای محیط کار هم بپوشید

تابستان در راه است و یک استایل زیبای تابستانی قبل از هر چیز به کفش های تابستانی نیاز دارد. کفش های تابستانی با کفش‌های دیگر فصل‌ها تفاوت اساسی دارند به طور مثال شما می‌توانید بوت‌های زمستانی خود را در بهار و پاییز هم بپوشید اما برای تابستان این کار غیرممکن خواهد بود. اما برای امسال کدام مدل‌های کفش های تابستانی مد روز خواهند بود؟ در این مقاله از بپوش رو شش مدل رایج کفش های تابستانی را که امسال مد روز هستند به شما معرفی خواهیم کرد. این کفش‌ها به اندازه کافی راحت و خنک هستند و در عین حال رسمی بودن و سطح بالا بودن این اجازه را به شما می‌دهد که در موقعیت‌های جدی مثل محیط کار نیز از آن‌ها استفاده کنید.

کفش های تابستانی ویژگی‌های خاصی دارند که هم کاربرد و هم استایل آن‌ها را تحت الشعاع قرار می‌دهد. به طور مثال یک کفش تابستانی مناسب، باید خنک باشد و هوا در آن جریان پیدا کند تا پاها گرم نشوند و عرق نکنند. این ویژگی نه فقط در متریال بلکه در استایل کفش نیز اثرگذار است به طور مثال یک صندل یا دمپایی همیشه گزینه بهتری برای پوشیدن در تابستان است تا این که بخواهید کتانی بپوشید. کفش‌های جلوباز یا پشت باز هم مانند صندل جریان هوای مناسب در پاها برقرار می‌کنند و انتخابی عالی برای تابستان هستند.

اما وقتی صحبت از صندل و دمپایی و … می‌شود همه به کفش‌های روزمره و راحتی فکر می‌کنند که برای پوشیدن در محیط‌های جدی مناسب نیستند، در هر صورت شما در فصل تابستان هم باید در محیط کار و دیگر محیط‌های رسمی حاضر شوید و برای این منظور به کفش های تابستانی مناسب نیاز خواهید داشت. خوشبختانه مدل‌های جدیدی که این روزها از کفش‌های خنک تابستانی ارائه شده است به اندازه کافی رسمی و شیک هستند در حدی که می‌توان در محیط کار هم از آن‌ها استفاده کرد. ما این مدل‌ها را در شش دسته کلی دسته بندی کرده‌ایم که در ادامه آن‌ها را به شما معرفی خواهیم کرد و به شما خواهیم گفت که چه استایلی برای این کفش‌ها مناسب است.

کفش‌های پاشنه بلند جلو بسته

کفش های تابستانی زنانه که می‌توانید برای محیط کار هم بپوشید

کفش‌های پاشنه بلند کلاسیک‌ترین مدل کفش‌های زنانه هستند که هر خانمی حتما حداقل یک جفت از آن‌ها را در کمد لباس‌های خود دارد. کفش پاشنه بلند جلوبسته یک انتخاب کلاسیک و رسمی است که برای فصل تابستان نیز بسیار مناسب است چون بیشتر قسمت‌های روی پا را پوشش نمی‌دهد و در صورتی که جنس داخل و رویه آن مناسب باشد هرگز احساس گرما نخواهید کرد. البته مدل‌هایی هم از این کفش‌ها وجود دارند که قسمت پهلوهای آن باز است و به خنک‌تر ماندن پاها کمک می‌کند. کفش پاشنه بلند را می‌توان با جوراب یا بدون جوراب پوشید اما اگر قصد حضور در یک موقعیت رسمی را دارید حتما از جوراب شیک و مناسب استفاده کنید. ترکیب این کفش‌ها هم با شلوار جین و لباس‌های نیمه رسمی و هم با شلوار پارچه‌ای بلند و لباس‌های رسمی زیبا و عالی خواهد بود. البته به خاطر داشته باشید زمانی که قرار است مدت طولانی راه بروید و سر پا بایستید این کفش‌ها گزینه مناسبی نخواهند بود.

صندل‌های پاشنه بلند

کفش های تابستانی زنانه که می‌توانید برای محیط کار هم بپوشید

وقتی صحبت از کفش های تابستانی می‌شود همیشه نام صندل در این میان می‌درخشد. اما بیشتر خانم‌ها ذهنیت خوبی نسبت به صندل ندارند و تصور می‌کنند صندل تابستانی یک کفش دم دستی و غیررسمی است. اما با مدل‌هایی که این روزها مشاهده می‌شود صندل‌ها به خصوص نوع پاشنه بلند آن‌ها در استایل خانم‌های شیک پوش جای خود را پیدا کرده‌اند. صندل پاشنه بلند را در مدلی انتخاب کنید که پاشنه‌های قطور دارد، با این کار زحمت راه رفتن با پاشنه‌های بلند نیز کمتر خواهد شد. همیشه بحث بر سر این که صندل باید با جوراب پوشیده شود یا خیر، داغ بوده است. اگر نپوشیدن جوراب مشکلی برای شما ایجاد نمی‌کند به خصوص اگر بندهای صندل به اندازه کافی ضخیم است، می‌توانید از آن صرفنظر کنید اما بهتر است بدانید که در حال حاضر بسیاری از ستارگان مد، همراه با صندل از جوراب‌های زیبا هم استفاده می‌کنند.

دمپایی‌های پاشنه بلند

کفش های تابستانی زنانه که می‌توانید برای محیط کار هم بپوشید

این مدل کفش‌ها که می‌توان آن‌ها را صندل پاشنه بلند پشت باز هم نامید یکی از مدل‌های محبوب و پرطرفدار امروزی است که آیکن‌ها و ستارگان مد علاقه خاصی به آن نشان داده‌اند. با چنین کفش‌هایی هم قد شما بلند به نظر خواهد رسید و هم راه رفتن در روزهای گرم تابستانی کار ساده‌ای خواهد بود به شرطی که پاشنه‌های دمپایی شما به اندازه کافی ضخیم و قطور باشد. مثل هر دمپایی و صندل دیگری، با پوشیدن این کفش های تابستانی جوراب‌های شما مشخص خواهد بود. اگر این امکان وجود دارید که دمپایی پاشنه بلند را بدون جوراب بپوشید این کار را انجام دهید در غیر این صورت سعی کنید از مدل دیگر کفش های تابستانی استفاده کنید چون پوشیدن کفش جلوباز همراه با جوراب به خصوص جوراب نازک، ظاهر چندان جالبی نخواهد داشت.

کفش‌های تخت جلوبسته

کفش های تابستانی زنانه که می‌توانید برای محیط کار هم بپوشید

پوشیدن کفش تخت همیشه یک مزیت محسوب می‌شود، راه رفتن با چنین کفشی بسیار آسان است و شما دچار درد مچ پا و فشار در کف پا نخواهید شد و می‌توانید مدت‌های طولانی به پیاده روی خود ادامه دهید. اما پوشیدن کفش تخت لزوما به معنای تیپ سطح پایین یا قد کوتاه نیست، کفش‌های تخت بسیاری وجود دارند که شیک و سطح بالا هستند و با فرم خاص خود، خطای دیدی به وجود می‌آورند که پاهای شما را بلند و کشیده نشان می‌دهد. کفش‌های تخت جلوبسته که به جای پنجه گرد، پنجه باریک دارند دارای این ویژگی هستند و با مدل‌های متنوع و بی‌شمار خود، نیاز شما را در فصل تابستان برطرف خواهند کرد. اگر خنک ماندن برای شما اهمیت زیادی دارد می‌توانید از کفش‌های تختی که قسمت پهلو یا پشت آن نیمه باز است استفاده کنید. این کفش‌ها هم با لباس‌های رسمی و هم لباس‌های غیررسمی هماهنگ و زیبا خواهد شد.

دمپایی‌های جلوبسته

کفش های تابستانی زنانه که می‌توانید برای محیط کار هم بپوشید

اگر به ترندهای فشن در سال‌های اخیر توجه کنید ظهور یک عنصر متفاوت بیش از هر چیز دیگری توجه را به خود جلب می‌کند و آن کفش‌های پشت باز یا دمپایی‌های جلوبسته است. این کفش‌های تخت بسیار راحت و خنک هستند و استایل آن‌ها نیز بسیار سطح بالا به نظر می‌رسد. پس اگر دوست دارید در عین راحت بودن و خنک بودن، سطح بالا به نظر برسید و برای موقعیت‌های رسمی آماده شوید این کفش‌ها بهترین انتخاب برای شما است. دمپایی‌های جلوبسته را می‌توان بدون جوراب یا با جوراب هم پوشید و این کار تاثیری در استایل شما به وجود نخواهد آورد. این کفش‌ها  تطبیق پذیری بالایی نیز دارند و می‌توان همراه با شلوار جین یا شلوار پارچه‌ای از آن‌ها استفاده کرد.

دمپایی‌های تخت

کفش های تابستانی زنانه که می‌توانید برای محیط کار هم بپوشید

این مورد شاید عجیب‌ترین و غیرقابل باورترین مدل از کفش های تابستانی باشد که در حال حاضر مد روز شده است. اما کسی که تجربه راه رفتن با دمپایی را در یک روز گرم تابستانی داشته باشد می‌داند که پوشیدن آن‌ها چقدر باعث راحتی و خنکی پاها خواهد بود. اما دمپایی لزوما نباید زشت و دمده باشد، در حال حاضر دمپایی‌های بسیار شیک و زیبایی به دنیای مد وارد شده‌اند که نظر هر کسی را به خود جلب می‌کنند. واضح است که در یک محیط رسمی نباید دمپایی تحت را بدون جوراب بپوشید. اما بهتر است از جوراب‌هایی استفاده کنید که تقریبا همرنگ و هم شکل دمپایی هستند تا استایل شما منظم‌تر و جمع و جور‌تر به نظر برسد. همراه با دمپایی از لباس‌هایی استفاده کنید که استایل شیک و سطح بالایی دارند تا تعادل لازم در میان لباس‌های شما برقرار شود.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع The Every Girl
مطالب مرتبط
1 دیدگاه
  1. Azita می‌گوید

    باسلام قصد خریدکفش دارم از سایت شما وجوددارد؟
    لطفا راهنماییی بفرمایید

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.