دنیای پوشیدنی و مد و فشن

لباس های پلنگی را در سال جدید به این روش بپوشید

لباس های پلنگی جزو لباس‌هایی هستند که از گذشته‌های دور محبوب خانم‌ها بوده‌اند و هنوز هم از محبوبیت آن‌ها کاسته نشده است. اما هر کسی جسارت پوشیدن لباس های پلنگی را ندارد و این تصور وجود دارد که این لباس‌ها مخصوص استایل و سبک خاصی هستند. جالب است بدانید که طرح پلنگی و دیگر طرح‌های پوست حیوانات جزو سبک‌های پرطرفدار در سال‌های اخیر بوده است و لباس های پلنگی در سال 1398 بسیار محبوب و مد روز خواهند بود. پس اگر می‌خواهید این لباس‌ها را به استایل خود اضافه کنید بهتر است این مقاله را مطالعه کنید، ما در این مقاله از بپوش‌رو نکات مهمی را که باید درباره لباس های پلنگی بدانید بیان خواهیم کرد و به شما خواهیم گفت که این لباس‌ها را در سال جدید چطور باید بپوشید.

لباس های پلنگی را در سال جدید به این روش بپوشید

طرح پلنگی طرح محبوب سال 1398

اگر جزو علاقمندان به طرح پلنگی و لباس‌ها و اکسسوری‌های پلنگی هستید سال 1398 از نظر مد و فشن سال خوبی برای شما خواهد بود چون این لباس‌ها و اکسسوری‌ها در سال آینده محبوبیت بسیار بالایی خواهند داشت و شما می‌توانید از انواع اکسسوری‌ها اعم کیف یا کفش پلنگی، مانتو، کت، پالتو، لباس مجلسی و بلوز و دامن و شلوار پلنگی نیز استفاده کنید. این طرح یکی از محبوب‌ترین طرح‌ها در میان طرح‌های پوست حیوانات (انیمال پرینت) است چون تطبیق پذیری بالایی دارد و یک طرح کلاسیک به شمار می‌رود. طرح پلنگی کلاسیک زمینه‌ای غیریکدست در رنگ‌های قهوه‌ای، کرم یا بژ دارد که با خال‌های مشکی ریز یا درشت پوشیده شده است. اما لباس های پلنگی چه ویژگی‌هایی دارند و در خرید آن‌ها به چه نکاتی باید توجه کرد؟ استایل صحیح لباس‌های پلنگی برای موقعیت‌های مختلف چیست؟ در ادامه این مقاله، به این سوالات پاسخ خواهیم داد.

نکاتی برای خرید لباس های پلنگی

برای این که با لباس های پلنگی خود شیک پوش و خوش لباس شوید در گام اول باید لباس‌های درست و مناسبی انتخاب کنید. خرید لباس های پلنگی به آن سادگی‌ها هم که به نظر می‌آید نیست و شما باید چند نکته را هنگام خرید مد نظر داشته باشید:

  • اگر جسارت کافی در انتخاب لباس‌های متفاوت و چشمگیر را دارید می‌توانید به جای طرح‌های پلنگی در رنگ‌های معمول سراغ رنگ‌های فانتزی بروید. یک بلوز با طرح پلنگی در رنگ صورتی می‌تواند بسیار زیبا و منحصر به فرد باشد و شما را جذاب‌تر نشان دهد. البته همان طور که گفتیم این مورد به سلیقه و سبک شخصی شما بستگی دارد.
  • اگر سراغ رنگ‌های خنثی و کلاسیک در طرح پلنگی بروید این تضمین برای شما وجود دارد که لباس‌های شما هرگز از مد نخواهد افتاد و تا سال‌ها می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. رنگ‌های خانواده زرد، کرم، قهوه‌ای، بژ، سفید و حتی نارنجی جزو این دسته هستند خرید لباس های پلنگی در این رنگ‌ها یک سرمایه گذاری محسوب می‌شود.
  • طرحدار بودن یک لباس (اعم از پلنگی و …) می‌تواند ایرادات طراحی و دوخت آن را بیشتر نمایان کند. پس حتما به محل دوخته شدن قطعات مختلف لباس توجه کنید تا مطمئن شوید که طرح لباس به درستی روی این دوخت‌ها هماهنگ شده باشد.
  • مثل هر لباس دیگری، لباس های پلنگی هم زمانی به خوبی روی تن شما خواهند نشست که کاملا اندازه انتخاب شده باشند. پس لباس پلنگی خود را اندازه انتخاب کنید و در صورت نیاز برای اندازه کردن، آن را به خیاط بدهید.
  • توجه داشته باشید که طرح پلنگی روی لباس‌ها تنوع بسیار زیادی دارد و علاوه بر رنگبندی، ابعاد طرح، تیرگی و روشنی و عوامل دیگر نیز می‌توانند دست شما را در انتخاب، بازتر کنند.
  • هرگز از لباس‌هایی که از پوست واقعی حیوانات تهیه شده‌اند استفاده نکنید و با حیوانات مهربان باشید.

لباس های پلنگی را در سال جدید به این روش بپوشید لباس های پلنگی را در سال جدید به این روش بپوشید لباس های پلنگی را در سال جدید به این روش بپوشید لباس های پلنگی را در سال جدید به این روش بپوشید

استایل لباس های پلنگی

یکی از ویژگی‌های خاص لباس های پلنگی تطبیق پذیر بودن آن‌ها است. بیشتر افراد تصور می‌کنند این طرح فقط برای استایل خاصی مناسب است اما ما به شما نشان خواهیم داد که در هر موقعیتی می‌توانید از لباس‌ها و اکسسوری‌های پلنگی خود استفاده کنید. شما می‌توانید به طرح پلنگی به چشم یک طرح خنثی و ساده نگاه کنید که تطبیق پذیری بالایی دارد. این لباس را با هر رنگ لباسی می‌توان ترکیب کرد و استایلی متفاوت برای موقعیت‌های مختلف ساخت.

اگر می‌خواهید با لباس‌های پلنگی خود، استایلی رسمی و مناسب موقعیت‌های جدی بسازید استایل تکرنگ را به شما توصیه می‌کنیم. در این ترکیب، شما از لباس‌های همرنگ و در رنگ‌های خنثی مثل مشکی، سرمه‌ای، توسی، کرم و … استفاده می‌کنید و با یک اکسسوری طرح پلنگی مثلا کیف یا کفش استایل خود را کامل می‌کنید. در نظر داشته باشید که ست کردن کیف و کفش و اکسسوری‌ها در طرح پلنگی، ظاهر جذابی نخواهد داشت و بهتر است تنوع و خلاقیت بیشتری به خرج بدهید.

لباس های پلنگی را در سال جدید به این روش بپوشید

دامن میدی هم جزو لباس‌هایی است که با طرح پلنگی بسیار زیبا می‌شود و اگر می‌خواهید استایلی خانمانه اما موقر و نیمه رسمی داشته باشید می‌توانید از این دامن استفاده کنید. دامن پلنگی راه همراه با یک بلوز ساده و اکسسوری‌های ساده بپوشید و استایل نیمه رسمی و جذاب خود را کامل کنید.

لباس های پلنگی را در سال جدید به این روش بپوشید

وقتی صحبت از لباس‌های پلنگی می‌شود کمتر کسی به شلوار پلنگی فکر می‌کند. اما این مدل شلوارها هم با ترکیب لباس مناسب، می‌توانند جذاب باشند و استایل شما را زیباتر کنند. شلوار پلنگی را همراه با لباس‌های سطح بالا و ساده مثل یک کت چرم، کفش  رسمی چرم و یک مانتوی ساده بپوشید و استایل رسمی و زیبای خود را بسازید.

لباس های پلنگی را در سال جدید به این روش بپوشید

اگر قصد رفتن به یک مهمانی آخر هفته را دارید لباس های پلنگی می‌توانند بهترین انتخاب برای شما باشند. این انتخاب لزوما مخصوص خانم‌هایی نیست که استایل ظریف و زنانه را می‌پسندند بلکه خانم‌های اهل لباس‌های راحت و اسپورت نیز می‌توانند با یک تیشرت یا بلوز پلنگی، یک شلوار جین و اکسسوری‌های ساده ترکیب لباس‌های خود را کامل کنند.

لباس های پلنگی را در سال جدید به این روش بپوشید

لباس های پلنگی می‌توانند لباس‌های بیرون از منزل شما باشند کما اینکه طرح پلنگی در مانتو و پالتو نیز محبوبیت زیادی دارد. اگر می‌خواهید برای خرید آخر هفته یا یک گردش در داخل شهر، بیرون بروید مانتو یا پالتوی پلنگی (بسته به شرایط آب و هوایی) انتخاب مناسبی است. این لباس را همراه با شلوار کیف، کفش کتانی راحت و اکسسوری‌های مناسب دیگر همراه کنید و گردشی شیک داشته باشید.

لباس های پلنگی انتخابی مناسب برای مجالس و قرار هستند. اگر برای یک قرار مهم آماده می‌شوید و یا قصد رفتن به یک مهمانی نسبتا رسمی را دارید یک لباس پلنگی شیک به همراه کفش پاشنه بلند و کیف مجلسی می‌تواند استایل شما را برای این موقعیت کامل کند.

لباس های پلنگی را در سال جدید به این روش بپوشید

اکسسوری‌های پلنگی لزوما محدود به کیف و کفش نیستند و چیزهای کوچک دیگری که چندان جلب توجه نمی‌کنند هم می‌توانند در این طرح انتخاب شوند مثل هدبند و اکسسوری مو. اگر از سادگی استایل خود چندان راضی نیستید می‌توانید با چنین اکسسوری‌هایی آن را جذاب‌تر کنید و در یک مهمانی یا دورهمی دوستانه، به زیباترین شکل حاضر شوید. این نکته برای خانم‌هایی که شجاعت کافی برای استفاده از لباس های پلنگی اصلی را ندارند بسیار مفید خواهد بود.

لباس های پلنگی را در سال جدید به این روش بپوشید

لباس های پلنگی حتی در منزل هم کاربرد دارند و شما می‌توانید لباس‌های راحتی خود مثل بلوز و شلوار و لباس خواب را نیز در این طرح زیبا تهیه کنید.

لباس های پلنگی را در سال جدید به این روش بپوشید

منبع The Every Girl
مطالب مرتبط
به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.