دنیای پوشیدنی و مد و فشن

مدل‌های جدید کفش زنانه که در سال 1398 محبوب خواهند بود

کفش‌ها همیشه جایگاه خاصی در استایل زنانه دارند و خانم‌های شیک پوش همیشه سعی می‌کنند با انتخاب مدل‌های جدید کفش زنانه استایل جذاب‌تر و به روزتری برای خود بسازند. کفش‌های زنانه هم مثل دیگر اجزای دنیای مد و لباس، ترند و مدل مخصوص خود را دارند و در هر سال و حتی هر فصل، مدل‌های جدید کفش زنانه معرفی می‌شوند تا خانم‌های خوش سلیقه و اهل مد بتوانند استایل خود را با آن‌ها به روز کنند. اما چیزی به شروع سال جدید باقی نمانده است و اگر هنوز خرید عید خود را انجام نداده‌اید بهتر است مدل‌های جدید کفش زنانه را بشناسید تا انتخاب بهتری داشته باشید. در این مقاله از بپوش رو شش مدل از مدل‌های جدید کفش زنانه را که در سال 1398 محبوب و پرطرفدار خواهند بود به شما معرفی خواهیم کرد.

مدل‌های جدید کفش زنانه که در سال 1398 محبوب خواهند بود

فارغ از این که چه لباس‌هایی به تن دارید همیشه این کفش‌ها هستند که هویت استایل شما را شکل می‌دهند. مثلا استایلی که با کفش کتانی کامل شده باشد تفاوتی اساسی با استایلی دارد که در آن از کفش کالج استفاده شده است. اگر اهل تنوع هستید و می‌خواهید چیزهای جدیدی را امتحان کنید سال جدید سال خوبی برای شما خواهد بود چون در این سال مدل‌های جدید کفش زنانه متنوع‌تر و جذاب‌تر از گذشته هستند که در عین حال از اصول استایل کلاسیک هم دور نیستند. فراموش نکنید که یک کفش مد روز، زیبا و چشمگیر می‌تواند نقطه کانونی استایل شما باشد. چنین کفشی استایل شما را ارتقاء می‌دهد و آن رنگ و روح تازه‌ای می‌بخشد به شرطی که جسارت و سلیقه کافی برای امتحان چیزهای تازه و متفاوت را داشته باشید.

کفش‌های پنجه مربعی

فرم پنجه کفش تاثیر زیادی در شکل کلی و استایل کفش دارد. پنجه کفش می‌تواند گرد، باریک یا مربعی باشد، مدل گرد مدل کلاسیک پنجه کفش است که تقریبا فرم طبیعی پنجه پا را دنبال می‌کند، این مدل همیشه مد روز است و در کفش‌های راحتی و رسمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما کفش‌های پنجه مربعی همان طور که از نامشان پیداست در قسمت پنجه فرم زاویه دار و مشابه مربع پیدا می‌کنند. این کفش‌ها در دهه‌های قبل محبوب بودند اما در سال‌های گذشته به فراموشی سپرده شدند. در حال حاضر کفش‌هایی که پنجه مربعی شکل دارند دوباره به دنیای مد بازگشته‌اند و شما می‌توانید از آن‌ها در سال جدید استفاده کنید.

مدل‌های جدید کفش زنانه که در سال 1398 محبوب خواهند بود

البته مدل‌های جدیدی که با این فرم پنجه وارد بازار شده‌اند با مدل‌های قدیمی تفاوتی اساسی دارند، کفش‌های پنجه باریک قدیمی، زاویه‌های تند و تیزی دارند اما مدل‌های جدید، مدرن‌تر شده‌اند و زوایای آن‌ها ملایم‌تر و گردتر است در نتیجه می‌توانند انتخابی عالی برای استایل روزمره یا رسمی باشند. این مدل پنجه را می‌توان در تمام کفش‌های زنانه، از بوت و کالج گرفته تا صندل و دمپایی مشاهده کرد.

مدل‌های جدید کفش زنانه که در سال 1398 محبوب خواهند بود

صندل‌های پنجه باریک

یکی دیگر از مدل‌های پنجه کفش، مدل پنجه باریک یا نوک تیز است و همان طور که از نامش پیداست این مدل کفش در قسمت پنجه حالتی کشیده و نوک تیز پیدا می‌کند. کفش‌هایی که چنین فرمی دارند باعث می شوند پاهای شما کشیده‌تر به نظر برسد و با خطای دید، قد شما بلندتر دیده خواهد شد. در نتیجه اگر به کفش‌های پاشنه بلند علاقه‌ای ندارید می‌توانید از کفش‌های تخت پنجه باریک که اتفاقا مد روز هم هستند استفاده کنید.

مدل‌های جدید کفش زنانه که در سال 1398 محبوب خواهند بود

چند سال پیش کفش‌هایی وارد دنیای مد شدند که به کفش‌های یقه هفت معروف شدند. این کفش‌ها پنجه‌های باریک و نوک تیزی دارند و در قسمت بالای پنجه نیز با فرمی شبیه به حرف V انگلیسی شکل می‌گیرند. در حال حاضر این مدل از کفش‌های زنانه بسیار محبوب و پرطرفدار شده‌اند و اگر به دنبال یک مدل کفش جدید به خصوص برای فصل بهار هستید صندل‌های پنجه باریک یقه هفتی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

مدل‌های جدید کفش زنانه که در سال 1398 محبوب خواهند بود

مدل‌های جدید کفش زنانه با طرح پوست حیوانات

اگر از دنبال کنندگان ترندهای جدید مد و فشن برای سال جدید بوده باشید احتمالا می‌دانید که طرح پوست حیوانات مثل طرح پلنگی، گورخری، پوست ماری، ببری و … در حال حاضر در دنیای مد حرف اول را می‌زنند. این ترند تنها به لباس‌ها محدود نمانده است و کفش‌های زنانه نیز با این طرح‌ها و رنگ‌ها تولید می‌شوند. پس اگر از علاقمندان و طرفداران طرح‌های پوست حیوانات هستید این کفش‌ها بهترین گزینه برای شما خواهند بود.

مدل‌های جدید کفش زنانه که در سال 1398 محبوب خواهند بود

وقتی صحبت از طرح پوست حیوانات می‌شود طرح پلنگی طرحی است که در ذهن‌ها تداعی می‌شود اما این طرح‌ها تنوع بالایی دارند و هر سلیقه‌ای هم که داشته باشید می‌توانید یک طرح پوست حیوانات یا یه اصطلاح انیمال پرینت برای خودتان پیدا کنید. اگر هم جزو افرادی هستید که جرات و جسارت کافی برای استفاده از انیمال پرینت در استایل خود را ندارید استفاده از کفش‌های طرح‌دار بهترین راه برای شروع این کار است.

مدل‌های جدید کفش زنانه که در سال 1398 محبوب خواهند بود

صندل‌های الهام گرفته از مدل دمپایی

اصولا دمپایی‌ها در دنیای مد چندان جدی گرفته نمی‌شوند و چه از نظر زیبایی و چه از نظر راحتی نمی‌توان به آن‌ها به چشم یک کفش نگاه کرد. اما دمپایی‌ها منبع الهام طراحان برای طراحی کفش‌های مدل جدید بوده‌اند و این کفش‌های مدل جدید را می‌توان همه جا پوشید بدون آن که زیبایی استایل شما به هم بخورد و یا راحتی و امنیت پاهای شما به خطر بیفتد. صندل‌های مدل جدید الهام گرفته شده از دمپایی جزو این مدل‌ها هستند که می‌توانند بهترین گزینه برای فصل تابستان سال آینده باشند. این صندل‌ها بسیار راحت و کاربردی هستند و پاها را خنک نگه می‌دارند. در میان این مدل‌ها، صندل‌هایی که فرمی شبیه به دمپایی لاانگشتی دارند محبوب‌تر از مدل‌های دیگر هستند.

مدل‌های جدید کفش زنانه که در سال 1398 محبوب خواهند بود

کفش‌های پاشنه بلند با پاشنه مخروطی و هرمی

اگر تجربه پوشیدن کفش‌های پاشنه بلند را داشته باشید می‌دانید که راه رفتن با این کفش‌ها اصلا ساده نیست. حفظ تعادل روی سطحی که مساحت کمی دارد بسیار دشوار است و هرچه سطح پاشنه کوچک‌تر باشد این کار دشوارتر خواهد شد. به همین دلیل بسیاری از خانم‌ها به پوشیدن کفش پاشنه بلند علاقه‌ای ندارند و ترجیح می‌دهند با کفش‌های تخت یا کفش‌هایی که پاشنه متوسطی دارند پیاده روی کنند. اما پوشیدن کفش پاشنه بلند مزایای زیادی دارد از جمله این که قد شما بلندتر به نظر می‌رسد و اندام شما ظریف‌تر و زیباتر دیده می‌شود پس به این سادگی از این کفش‌ها نگذرید و در عوض از کفش‌هایی استفاده کنید که پاشنه‌های قطوری دارند، پاشنه‌هایی که با فرم مخروطی و هرمی، سطح مقطع بزرگی دارند و حفظ تعادل و راه رفتن با آن‌ها بسیار ساده است.

مدل‌های جدید کفش زنانه که در سال 1398 محبوب خواهند بود مدل‌های جدید کفش زنانه که در سال 1398 محبوب خواهند بود

کفش‌های برش‌دار از مدل‌های جدید کفش زنانه

و اما آخرین مدل از مدل‌های جدید کفش زنانه کفش‌های برش دار است، این کفش‌ها با کفش‌های کلاسیکی که می‌شناسید و تمام سطح پا را پوشش می‌دهند تفاوت دارد. این کفش‌ها در قسمت‌هایی مثل پشت پا یا بغل پا و یا قسمت پنجه، باز هستند و پاها را نشان می‌دهند. کفش‌های پشت باز در این میان محبوب‌ترین نوع کفش‌های زنانه برای سال 2019 هستند که در بهار و تابستان می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. بوت‌های جلوباز یا بغل باز هم می‌توانند برای هوای گرم و معتدل انتخاب مناسبی باشند و حتی می‌توان در مهمانی‌ها هم از آن‌ها استفاده کرد. پس اگر به این مدل‌های جدید و جذاب علاقمند هستید می‌توانید با تهیه کردن آن‌ها، استایل خود را در سال نو، به روز و زیبا کنید. البته اگر می‌خواهید با این کفش‌ها، خوش تیپ‌تر به نظر برسید و دچار اشتباه مد نشوید همراه با آن‌ها جوراب نپوشید.

مدل‌های جدید کفش زنانه که در سال 1398 محبوب خواهند بود مدل‌های جدید کفش زنانه که در سال 1398 محبوب خواهند بود

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع The Every Girl

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.