فریم‌های محبوب و ترند عینک در سال 2019

اکسسوری‌ها با هر فصل، طرح و رنگ جدیدی به خود می‌گیرند و اگر شما جزء افرادی هستید که به جزئیات در استایلتان اهمیت می‌دهید قطعا از این موضوع هرگز غافل نیستید. اکثر افرادی که با توجه به تغییرات دنیای مد استایل خود را در هر فصل به روز می‌کنند در قسمتی از کمد اتاقشان جایگاه ویژه‌ای را نیز به اکسسوری‌هایشان اختصاص داده‌اند. در این میان عینک‌ها علاوه بر اینکه یکی از اکسسوری‌هایی هستند که استایل شما تکمیل خواهند کرد برای حفاظت چشم‌هایتان نیز به آن‌ها احتیاج خواهید داشت. البته در دهه‌ی های گذشته به عینک، این اکسسوری محبوب خیلی بیشتر از گذشته اهمیت داده شده است و با یک گردش در سطح شهر متوجه خواهید شد که انواع فریم‌های مختلف و چشم‌گیر از برندهای مختلف به بازار عرضه شده‌اند که در یک آن می‌توانند استایل شما را زیر و رو کنند.

امسال هم همانند سال‌های گذشته، فریم‌های عینک بسیاری در دنیای مد جای باز کردند که به سرعت نیز مورد توجه و علاقه‌ی مردم واقع شده‌اند و خبر خوش برای دوست داران استایل وینتج و قدیمی این است که بار دیگر سبک فریم‌های قدیمی وارد دنیای مد شدند. در ادامه با این مقاله‌ی بپوش‌رو با ما همراه باشید تا با آپدیت جدید مدل‌های فریم آشنا شوید و کمد اکسسوری‌های خود را به روز رسانی کنید.

در ابتدا باید در مورد رنگ‌های جدید و ترند عینک‌ها صحبت کنیم. امسال فریم‌هایی نظیر گربه‌ای، ندسی و باریک بیشتر از سایر فریم‌ها چشم‌گیر و مرود توجه قرار گرفته‌اند. اگر شما نیز از طرفداران اکسسوری‌های رنگی هستید امسال خبرهای بسیار خوبی برای شما داریم. اکثر فریم‌های عینک در رنگ‌های پررنگ و جیغ به دنیای مد معرفی شده‌اند اما بیشتر از هر رنگ دیگری، تناژ قرمز و عینک‌هایی با فریم طلایی توجه‌ها را به سمت خود کشاندند.

امسال ترندهای بسیاری در این زمینه داریم. علاوه بر رنگ‌های ذکر شده رنگ‌های تیره و ترکیبات طرح‌دار که باعث ایجاد تضاد با رنگ پوست شما شود نیز بسیار طرفدار پیدا کرده‌اند. در این میان عینک‌های شیشه‌ای دارای فریم‌هایی با رنگ قرمز، قهوه‌ای، مشکی، صدفی و بی‌رنگ از محبوبیت بسیار بالایی در بین افراد به ویژه جوانان برخوردار هستند.

1. عینک‌هایی با فریم بی‌رنگ

امسال، عینک‌هایی با فریم بی‌رنگ از محبوبیت بسیار ویژه‌ای برخوردارند. پلاستیک بی‌رنگ به کار رفته در این نوع فریم‌ها به طراحان مد این قدرت را داده تا بتوانند طرح ذهنی خود را به هر صورتی که می‌خواهند در بیاورند. فریم‌های بی‌رنگ علاوه براینکه با هر استایلی به راحتی ست می‌شوند، از جذابیت خاصی نیز برخوردارند. البته باید این نکته را ذکر کرد که ورژن رنگی این نوع فریم‌ها برای استایل‌های جسورانه و با اعتماد به نفس قطعا انتخاب بهتری خواهد بود. در ادامه شاهد انواع مختلف عینک با فریم بی‌رنگ هستید.در این میان شایان ذکر است که این نوع فریم‌های بی‌رنگ هم برای خانم‌ها و هم برای آقایان مناسب است. اگر استایل شما به خودی خود، از رنگ‌های پررنگ تشکیل شده است، سعی کنید از رنگ‌های ملایم‌تر فریم‌های عینک شیشه‌ای استفاده کنید. اگر هم علاقه‌مندید تا فریم عینکتان را در مرکز توجه قرار دهید توصیه‌ی ما به شما این است که آیتم‌های دیگر را از رنگ‌های ملایم استفاده کنید در غیر این صورت استایل شما افراطی و زننده خواهد بود.

همان‌طور که در بالا اشاره کردیم، مهم‌ترین نکته در مورد این سبک عینک‌ها این است که محدودیت جنسیتی ندارد به همین دلیل این امکان به شما داده می‌شود تا از فریم‌های اورسایز و بزرگ این سبک عینک‌ها نیز در استایل روزانه‌یتان استفاده کنید. اگر رنگ پوست سفیدی دارید به شما توصیه می‌کنیم از فریم عسلی این عینک استفاده کنید تا استایلتان را به بهترین شکل ممکن تکمیل کنید.

2. عینک‌هایی با فریم صورتی چرک

رنگی که امسال Pantone به عنوان رنگ سال معرفی کرده است، مرجانی می‌باشد و در این میان صورتی چرک از جمله رنگ‌هایی است که به مرجانی بسیار نزدیک استبه همین دلیل هم در این مدت کوتاه از طرفداران بسیار زیادی برخوردار شده است، این رنگ گرم به شما حس تازگی خواهد داد. با استفاده از چنین فریم رنگی به سرعت توجه‌ها به سمت خود جلب خواهد شد. اگر قصد استفاده از این رنگ اکسسوری به عنوان فریم عینکتان را دارید، به شما توصیه می‌کنیم تا سایر آیتم‌های لباس خود را با رنگ‌های خنثی و ملایم تکمیل کنید تا عینکتان در مرکز توجه قرار گیرد.

 

 

3. عینک‌هایی با فریم خاص و متفاوت طرح لاک لاکپشت

این طرح به سرعت یکی از فریم‌‌های محبوب و خاص سال شناخته شد و طرفداران بسیار زیادی نیز پیدا کرده است. اگر شما از جمله افرادی هستید که می‌خواهید تمام تمرکز استایلتان را روی فریم عینکتان بگذارید این فریم قطعا برای شما طراحی شده است. به خاطر داشته باشید که این نوع فریم در حال حاضر در رنگ‌های مختلفی در فروشگاه‌ها عرضه شده است پس می‌توانید به راحتی طبق سلیقه‌ی خودتان رنگ این عینک را با لباستان ست کنید و از ناهماهنگی رنگی آن هیچ نگرانی نداشته باشید. یکی دیگر از راه‌های ست کردن فریم عینکتان با رنگ موهایتان است، پس می‌توانید در این بین رنگی که بیشترین هماهنگی را با رنگ موهایتان دارد، خریداری نمایید. در ادامه چند رنگ از این مدل را به شما نشان داده‌ایم.

در این میان رنگ سفید فریم‌های طرح لاک لاکپشت بسیار جذاب و خیره‌کننده هستند به طوری که ظاهر متفاوتی را به شما خواهند دارد و کاری می‌کنند تا هماننند یک ستاره بدرخشید. اگر تنها یک بار از این سبک فریم‌ استفاده کنید دیگر هرگز آن را رها نخواهید کرد.

 

4. عینک‌هایی با طرح پلنگی

عینک‌های طرح پلنگی از جمله فریم‌هایی هستند که به سرعت جلب توجه خواهند کرد و بیشتر مناسب استایل‌های جسور و افراد با اعتماد به نفس زیاد می‌باشد. اگر قصد دارید با این طرح، استایل خاص و متفاوت داشته باشید توصیه‌ی ما به شما این است که سعی کنید از عینک‌های مدل گربه‌ای با فریم طرح پلنگی استفاده کنید. این مدل یکی از جذاب‌ترین ترکیب‌های استایلتان خواهد بود به طوری‌که همه افراد به سرعت متوجه این انتخاب جسورانه خواهند شد.

 

 

 

5. عینک‌هایی با فریم فلز طلایی

یکی از بهترین ترندهای فریم عینک، عینک‌های فلزی طلایی رنگ هستند که تغییر اساسی به استایل شما خواهند داد. ممکن است در ابتدا فکر کنید به دلیل سادگی که در فریم این سبک عینک‌ها وجود دارد، خیلی باعث تغییر نخواهند شد اما در واقع جزء اولین آیتم‌هایی است که توجه‌ها را به خود جلب خواهد کرد.

 

 

6. فریم‌های سبک قدیمی و وینتج با رنگ‌هایی نظیر قهوه‌ای روشن، بژ و کاراملی

این سبک فریم‌ها بار دیگر وارد دنیای مد شدند. سادگی و خنثی بودن این سبک عینک‌ها برای استایل‌های مینیمال انتخاب بسیار خوبی خواهد بود

 

 

 

 

 

7. عینک‌هایی با فریم قرمز

امسال عینک‌هایی که دارای فریم قرمز، صورتی و بنفش هستند خیلی در میان جوانان مورد توجه قرار گرفته شده‌اند و عمدتا هم این سبک فریم‌ها برای بانوان طراحی شده است. این رنگ‌های جذاب شاد و خیره کننده به عنوان یک آیتم جالب توجه در استایل شما تلقی خواهد شد که به آن رنگ و روی تازه‌ای می‌دهد. در حال حاضر عینک‌های اورسایز و شیشه‌ای که رنگ قرمز دارند از جمله فریم‌های شیک و به روز شناخته شده‌اند.

در این میان اگر می‌خواهید استایل خود را کمی بامزه‌ و دوست‌داشتنی‌تر کنید بهتر است از فریم‌های صورتی رنگ استفاده کنید که البته بیشتر از همه برای خانم‌های جوان به ویژه اگر دانشجو هستند، مناسب است. اگر می‌خواهید از عینک‌تان به عنوان یک آیتم جالب توجه استفاده کنید به شما توصیه می‌کنیم از فریم‌های گربه‌ای صورتی رنگ برای استایل دانشگاهی خود استفاده نمایید.

مدل‌های ترند و محبوب عینک

 

 

1. عینک‌های مربعی شکل و اورسایز مدل دهه‌های 70 و 80 میلادی

لنزهای مربعی شکل هیچ‌گاه از مد خارج نمی‌شوند و همیشه طرفداران خاص و پر و پاقرص خود را حفظ می‌کنند. امسال نیز بار دیگر شاهد این سبک عینک‌ها در صنعت مد هستیم که با ظاهر خاص خود به یکی از آیتم‌های جدید و شیک تبدیل شده است. با ترکیب یک عینک با لنز مربعی، شلوار جین فاق بلند، تی‌شرت و صد البته یک روسری شیک، می‌توانید دوباره استایل مختص به دهه‌ی 70 را برای خود زنده کنید.

 

2. عینک‌های سبک و باریک فلزی

عینک‌های دایره‌ای شکل برای صورت‌های مربعی و مستطیلی فرم بسیار مناسب هستند. شما به راحتی می‌توانید این مدل عینک‌ها را با هر استایل و لباسی ست کرده و حتی در هنگام کار و دفتر تجاری خود نیز از آن استفاده کنید تا ظاهری باهوش و البته شیک‌تری داشته باشید. عینک‌های فلزی جدیدا به یکی از ترندهای بسیار محبوب تبدیل شده‌اند به گونه‌ای که افراد با هر سن و موقعیت شغلی به راحتی این سبک عینک را به عنوان عضو تکمیل کننده‌ی استایل خود انتخاب می‌کنند.

 

 

3. عینک‌های خلبانی ورزشی

تب و تاب عینک‌های سبک خلبانی امسال هم ادامه دارد و هنوز هم طراحان صنعت مد روی این مدل عینک‌ها سرمایه‌گذاری می‌کنند. در حال حاضر عینک‌های خلبانی ورزشی در دو فریم فلزی و رنگی برای مردم وارد بازار شده است. اما باید توجه داشته باشید که عینک‌های خلبانی ورزشی جدید کاملا با سری‌های قبلی آن متفاوت است، وجود جزئیات منحصر به فرد و فرم و رنگ این عینک‌ها باعث خاص‌تر شدن،شیک‌تر و البته به روزتر شدن آن شده است. در حال حاضر هم بانوان و هم آقایان می‌توانند از این مدل عینک‌ها برای خاص‌تر شدن استایل روزانه‌ی خود استفاده کنند.

4. عینک‌های دایره‌ای

عینک‌های دایره‌ای در حال حاضر برای خانم‌ها و آقایانی است که علاقه‌مندند به طور کل استایل خود ار تغییر دهند! شاید باورتان نشود اما ظاهر شما با استفاده از عینک‌های دایره‌ای فرم به طور  کل دستخوش تغییرات عمده‌ای خواهد شد. علاوه بر زیبایی و سادگی موجود در این سبک عینک‌ها، استفاده از آن‌ها باعث می‌شود تا استایل شما خلاقانه‌تر به نظر بیاید. اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که استایل جسورانه دارند و از اکسسوری‌هایی نظیر عینک برای هرچه برجسته شدن آن استفاده می‌کنید، توصیه‌ی ما به شما این است که سعی کنید در هنگام خرید حتما مدل‌های اورسایز و بزرگ عینک‌های دایره‌ای را نیز امتحان نمایید.

 

5. عینک‌های گربه‌ای به سبک قدیمی و وینتج

عینک‌های شیشه گربه‌ای امسال از محبوبیت بسیاری برخوردارند و تقریبا کمتر کسی پیدا می‌شود که این سبک عینک خاص را دوست نداشته باشد. در حال حاضر بانوان از این مدل عینک در تمامی محیط‌‌ها حتی در هنگام کار و محیط‌های تجاری نیز استفاده می‌کنند پس کاربرد و استفاده از آن محدود به موفعیت مکانی و زمانی خاصی نمی‌شود و شما همیشه می‌توانید عینک‌های گربه‌ای شکل وینتج خود را به چشم بزنید.

 

 

 

 

6. عینک‌های کلاب مستر

این عینک‌ به دلیل طراحی خاص و همچنین باریک خود هنوز هم طرفداران خود را دارد و بانوان و آقایان زیادی از آن استفاده می‌کنند. نکته‌ی جالب این است که شما هم می‌توانید به عنوان تکمیل کننده‌ی استایل و هم به عنوان آیتم کاربردی از این سبک عینک‌ها استفاده کنید. در حال حاضر مدل‌های متفاوتی از سبک کلاب مستر در مغازه‌ها وجود دارد و برندهای بسیار زیادی روی طرح‌های متفاوتی از این نوع کار می‌کنند که شما می‌توانید با توجه به سلیقه و نوع استفاده‌ی خود، این مدل عینک‌ را خریداری کنید. البته توصیه‌ی ما به شما این است که بیشتر در محیط‌های مطالعه و تجاری از عینک‌های کلاب مستر استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *