استایل بهاری بر اساس ماه تولد شما در سال جدید

استایل بهاری بر اساس ماه تولد شما در سال جدید

یکی از اصول شیک پوشی این است که شما باید بر اساس فصل و شرایط آب و هوایی لباس بپوشید، مثلا استایل بهاری را در فصل بهار و لباس‌های زمستانی را در فصل زمستان مورد استفاده قرار دهید. اما کدام لباس بهاری و با چه ترکیبی برای شما مناسب است؟ این سوالی است که بسیاری از خانم‌ها در انتخاب استایل بهاری از خودشان می‌پرسند و پاسخ دقیق و محکمی برای آن پیدا نمی‌کنند. یک راه ساده برای انتخاب استایل بهاری این است که به ماه تولد خود توجه کنید. بله، ماه تولد شما می‌تواند راهنمای مناسبی برای انتخاب لباس باشد. در این مقاله از بپوش‌رو استایل بهاری شما را بر اساس ماه تولدتان به شما معرفی خواهیم کرد تا در بهار سال جدید، شیک پوش و خوش لباس باشید.

فشن و طالع بینی از موضوعات مورد علاقه اکثر مردم است و وقتی این دو موضوع با هم ارتباط پیدا می‌کنند جذابیت آن‌ها افزایش می‌یابد. واضح است که چنین مطالبی صرفا جنبه سرگرمی دارند و در کنار آن می‌توانند با پیشنهاد استایل و ترکیب لباس‌های متنوع، کار شما را برای انتخاب لباس ساده‌تر کنند. پس اگر یکی از ترکیباتی که در این مقاله پیشنهاد می‌شود مورد پسند و سلیقه شما بود فارغ از ماه تولد خود می‌توانید آن را برای استایل بهاری خود انتخاب کنید.

استایل بهاری متولدین فروردین

قبل از هر چیزی تولدتان را تبریک می‌گوییم. افرادی که در اوایل بهار به دنیا آمده اند روحیه شاد و بانشاطی دارند و همیشه سعی می‌کنند پیشرو، مستقل و شجاع باشند. متولدین فروردین همیشه دوست دارند اولین کسی باشد که لباس‌های جدید و مد روز را امتحان می‌کند تا ریسک پذیری و تنوع طلبی خود را در انتخاب لباس نشان دهند. پس اگر متولد این ماه هستید ترندهای جدید فصل بهار همان چیزی است که برای سال جدید به آن نیاز دارید، طرح‌های پوست حیوانات مثل پلنگی و پوست ماری، گوشواره‌های فلزی بزرگ و بلوزهای چین دار را بپوشید و از شیک پوشی خود لذت ببرید.

استایل بهاری بر اساس ماه تولد شما در سال جدید

استایل بهاری متولدین اردیبهشت

همه متولدین اردیبهشت را به صبوری می‌شناسند. آن‌ها در هر چیزی زیبایی و شکوه می‌بینند و افرادی مثبت اندیش هستند که می‌توانند بهترین دوست شما باشند. این افراد لباس‌های کلاسیک را بیشتر می‌پسندند اما کمی زرق و برق و جذابیت هم چیز بدی نیست پس اگر متولد اردیبهشت هستید و می‌خواهید در فصل بهار استایل زیبایی داشته باشید سراغ لباس‌هایی بروید که در عین کلاسیک بودن کمی درخشش و جذابیت هم داشته باشند به طور مثال یک لباس شب مشکی و ساده با کیف و کفش مشکی انتخاب کنید و با کمربند پلنگی و جواهرات طلایی آن‌ها را کامل کنید.

استایل بهاری بر اساس ماه تولد شما در سال جدید

استایل بهاری متولدین خرداد

پیدا کردن یک خردادماهی درونگرا و غیراجتماعی کار ساده‌ای نیست، این افراد همیشه سعی می‌کنند کاملا به روز باشند و ظاهری موجه و سطح بالا از خود ارائه دهند. این اصل شامل لباس پوشیدن متولدین خرداد هم می‌شود، آن‌ها به صحبت کردن در مورد موضوعات مختلف از جمله جدیدترین ترندهای مد و فشن، علاقه زیادی دارند و همیشه سعی می‌کنند جدیدترین ترندهای مد و لباس را دنبال کنند. البته آن‌ها به این ترندها وفادار نمی‌مانند و خیلی سریع سراغ سبک و مدل جدیدی می‌روند. پس اگر متولد خرداد هستید حتما لباس‌های مدل جدید مثل کفش کالج صورتی، کلاه فدورا و … را به استایل خود اضافه کنید.

استایل بهاری بر اساس ماه تولد شما در سال جدید

استایل بهاری متولدین تیر

متولدین تیرماه افرادی بسیار عاطفی و مهربان هستند و شما به راحتی می‌توانید آن‌ها را احساساتی کنید. این افراد بیشتر با وجه رمانتیک و احساسی شخصیت خود شناخته می‌شوند اما در زیر این پوسته مهربان و احساساتی، یک شخصیت بسیار خلاق و البته مرموز هم وجود دارد که کمتر به چشم می‌آید. به همین دلیل متولدین تیر ماه به پوشیدن لباس‌های رنگارنگ و شاد علاقه زیادی دارند پس اگر متولد این ماه هستید در سال جدید رنگ‌های نو و تازه‌ای را به استایل خود اضافه کنید، رنگ‌هایی که برای فصل بهار هم کاملا مناسب هستند مثل زرد و قرمز و صورتی.

استایل بهاری بر اساس ماه تولد شما در سال جدید

استایل بهاری متولدین مرداد

متولدین مرداد دوست دارند مرکز توجه باشند و به همین دلیل از پوشیدن لباس‌هایی که رنگ‌های تند و شاد دارند و نظرها را به خود جلب می‌کنند هراسی ندارند. متولد مرداد ازمتفاوت بودن ترسی ندارد و سعی می‌کند با لباس‌های جالب و خاص، استایل و سلیقه متفاوت خود را به رخ بکشد. این افراد همه جا را مثل یک نمایش مد برای خود می‌بینند پس باید انتظار داشته باشید که در بهار سال جدید هم با لباس‌هایی مد روز و جذاب ظاهر شوند مثل بلوزهای مجلسی آستین پفی و اکسسوری‌های پرزرق و برق و جذاب.

استایل بهاری بر اساس ماه تولد شما در سال جدید

استایل بهاری متولدین شهریور

متولدین شهریور افرادی کمال گرا هستند و همیشه دوست دارند بی‌نقص باشند. این افراد به جزئیات توجه خاصی دارند و همیشه منظم و بابرنامه هستند. همین سبک و سلیقه را می‌توان در انتخاب لباس متولدین شهریور هم مشاهده کرد، آن‌ها لباس‌هایی را ترجیح می‌دهند که دوخت یکدست و خطوط تمیزی داشته باشند و ساده و در عین حال کلاسیک و سطح بالا به نظر برسند. اگر متولد شهریور هستید بهتر است در بهار سال جدید به جای رنگ‌های تیره و تکراری کمی جسارت به خرج دهید و وسراغ رنگ‌هایی بروید که شادتر و متنوع‌تر هستند.

استایل بهاری بر اساس ماه تولد شما در سال جدید

استایل بهاری متولدین مهر

در شخصیت متولدین مهر، رمانتیک بودن و احساساتی بودن بیش از هر جنبه دیگری خودنمایی می‌کند. این افراد به زیبایی و شکوه و کامل بودن علاقه خاصی دارند و سعی می‌کنند این موارد را در استایل خود نیز نشان دهند. اگر متولد مهر هستید سراغ لباس‌هایی بروید که رنگ‌های موقر اما شاد دارند مثلا رنگ صورتی هزاره که یک رنگ نسبتا خنثی است می‌تواند بهترین انتخاب برای لباس‌های بهاری متولدین مهر باشد. برای این که استایل شما از تعادل خارج نشود می‌توانید اکسسوری‌های متنوع و جذابی هم به آن اضافه کنید مثل عینک آفتابی و جواهرات ساده.

استایل بهاری بر اساس ماه تولد شما در سال جدید

استایل بهاری متولدین آبان

متولدین آبان را بیشتر به مرموز بودن و اسرار آمیز بودن می‌شناسند که کمتر کسی از کار آن‌ها سر در می‌آورد. وقتی نوبت به انتخاب لباس می‌رسد متولدین آبان سراغ گزینه‌های مشخصی می‌روند و چندان به تنوع در استایل خود علاقه‌ای ندارند. آن‌ها عادات خاصی در لباس پوشیدن خود دارند و ترکیب‌هایی را انتخاب می‌کنند که از نتیجه دادن آن مطمئن هستند. اگر متولد آبان هستید در سال جدید وقت آن رسیده که عادات قدیمی خود را در لباس پوشیدن کنار بگذارید و لباس‌های تازه‌ای را به ترکیب استایل خود اضافه کنید.

استایل بهاری بر اساس ماه تولد شما در سال جدید

استایل بهاری متولدین آذر

متولدین آذر افرادی رویا پرداز هستند و بیشتر اوقات را در دنیای ذهن خود سیر می‌کنند اما سلیقه آن‌ها در لباس پوشیدن کمی پیچیده است. نماد این ماه، آتش است و متولدین آذر به همین دلیل افرادی ماجراجو هستند که از نشان دادن شخصیت واقعی و استایل شخصی خود هراسی ندارند. آن‌ها همیشه لباس‌های محبوب خود را همراه با لباس‌هایی که مد روز و شیک هستند ترکیب کرده و استایل خاص خود را می‌سازند. اگر متولد آذر هستید امسال می‌توانید با لباس‌های خاص و کلاسیک در رنگ‌های خنثی اما شیک استایل خود را کامل کنید.

استایل بهاری بر اساس ماه تولد شما در سال جدید

استایل بهاری متولدین دی

متولدین دی ماه همیشه شیک و سطح بالا هستند و لباس‌هایی را انتخاب می‌کنند که ساده و بدون طرح و کلاسیک باشند. جواهرات ظریف و کوچک متولدین دی ماه را بسیار هیجان زده می‌کند و آن‌ها ترجیح می‌دهند استایل شلوغ و پرزرق و برقی نداشته باشند اما در عین حال شیک و جذاب به نظر برسند. لباس‌هایی که برای استایل بهار متولدین دی ماه توصیه می‌شود یک کت جین در رنگ روشن، یک مانتوی راه راه در رنگ روشن و دیگر اکسسوری‌هایی است که می‌تواند این استایل زیبا را کامل کند.

استایل بهاری بر اساس ماه تولد شما در سال جدید

استایل بهاری متولدین بهمن

متولدین بهمن بیشتر به خاطر شخصیت شوخ طبع، خلاق و پرهیجان خود شناخته می‌شوند. لباس پوشیدن یکی از تفریحات مورد علاقه متولدین بهمن است، آن‌ها لباس‌هایی را انتخاب می‌کنند که در آن احساس خوبی داشته باشند، رنگ لباس‌ها مورد علاقه آن‌ها باشد و اندازه و فرم لباس نیز هماهنگ با اندام آن‌ها باشد. اگر متولد بهمن هستید توصیه می‌کنیم در بهار سال جدید سراغ طرح‌های نسبتا ساده اما شاد و جذاب بروید مثل طرح‌های راه راه رنگی و آن‌ها را با لباس‌های متنوع در رنگ‌های دلخواه خود ترکیب کنید.

استایل بهاری بر اساس ماه تولد شما در سال جدید

استایل بهاری متولدین اسفند

متولدین اسفند انسان‌های آرام و خونسردی هستند چون نماد ماه تولد آن‌ها آب است. آن‌ها به راحتی با همه چیز وفق پیدا می‌کنند و مانند آبی هستند که جریان پیدا می‌کند و آرام می‌گیرد. این به معنای آن است که متولدین اسفند در لباس پوشیدن و استایل بهاری خود انعطاف پذیر هستند اما لباس‌هایی را ترجیح می‌دهند که قبل از هر چیز دیگری، راحت باشند. راحت بودن مهم‌ترین اصل برای یک اسفندماهی است بنابراین لباس‌هایی مثل یک شلوار جین راسته، یک پلیور شیک اورسایز و یک بارانی می‌تواند بهترین انتخاب برای استایل بهاری متولدین این ماه باشد.

استایل بهاری بر اساس ماه تولد شما در سال جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *