راهنمای خرید کیف

راهنما انتخاب کیف

به طور کلی استفاده از کیف برای آقایان و بانوان نه تنها به زیباتر شدن استایل آنها کمک می‌کند، بلکه باعث می‌شود استایل آنها جامع و کامل به نظر بیاید. حتی زیباترین استایل‌ها نیز در صورت نداشتن کیف به نوعی ناقص حساب می‌شوند. کیف‌های متنوعی وجود دارند که هر کدام از آنها جهت کاربرد خاصی خریداری می‌شوند. بانوان و آقایان هر کدام در هر سنی که قرار دارند نوع خاصی از کیف را برای هدفی خاصی خریداری می‌کنند. به طور مثال نوجوانان دبیرستانی چه پسر باشند یا دختر، از کوله پشتی برای مدارس خود استفاده می‌کنند. استفاده از کوله پشتی برای بچه‌های مدرسه‌ای نیز بسیار رایج است. البته دختران در سنین کودکی برای مهمانی نیز معمولاً کیف‌هایی را در نظر می‌گیرند. با افزایش سن نوع کیف‌های مورد استفاده تغییر می‌کند. حتماً می‌دانید که یک خانم مسن هرگز از کوله‌پشتی استفاده نخواهد کرد. افراد مسن ترجیح می‌دهند اغلب کیف‌های دستی یا دوشی را استفاده کنند. در این مقاله قصد داریم نکات مهمی را در ارتباط با خرید کیف آقایان و خانم‌ها برایتان بیان کنیم. اگر قصد خرید کیف را دارید، می‌توانید چند دقیقه از وقت خود را صرف مطالعه این مقاله کنید.

چه کیف‌هایی استایل مردان را جذاب‌تر می‌کنند

راهنمای انتخاب کیف

وقتی صحبت از کیف آقایان می‌شود، در ذهن بسیاری از افراد تنها کوله پشتی یا کیف‌های سامسونت نقش می‌بندد. در حالی که آقایان نیز مانند خانم‌ها می‌توانند از انواع متفاوت کیف‌ها برای جذاب‌تر شدن استایلشان بهره بگیرند. برندهای معتبر و معروف دنیا کیف‌های بسیار زیبایی را برای آقایان طراحی می‌کنند. این کیف‌ها با سبک‌های متنوع و در رنگ‌های بسیار جذاب روانه بازار می‌شوند. آقایان با توجه به نوع مراسم هدف، می‌توانند کیف موردنظرشان را خریداری کنند. در ادامه چند مدل از کیف‌های مردانه پر طرف‌دار را برایتان معرفی می‌کنیم. معرفی این کیف‌ها به انتخاب شما کمک بسیاری می‌کند.

The Tote Bag

راهنما انتخاب کیف

این کیف قابلیت‌های بسیار ویژه‌ای دارد. همچنین می‌توانید بسیاری از وسایل مورد نیاز خود از جمله لپ‌تاپ‌های کوچک، تبلت و گوشی تلفن همراه، کتاب یا وسایل جانبی دیگر را در این کیف جای دهید. بند آن باعث می‌شود که شما بتوانید به راحتی آن را حمل کنید. بسیاری از آقایان ترجیح می‌دهند این کیف را برای بردن به محل کار انتخاب کنند. همچنین اگر قرار است برای محل کار خود ظرف غذا حمل کنید، می‌توانید با انتخاب این کیف ظرف غذای خود را به طور کامل در آن جای دهید. علاوه بر کاربردهای گسترده‌ای که برای این مدل از کیف مردانه برایتان شرح دادیم، همان‌طور که در عکس مشاهده می‌کنید این کیف از ظاهر ویژه و بسیار شیکی نیز برخوردار است. استفاده از آن می‌تواند استایل مردانه را بسیار زیباتر از آنچه که هست نشان دهد. اندازه این کیف برای سفرهای کوتاه بین شهری نیز بسیار ایده آل به نظر می‌رسد.

The Duffel Bag

راهنما انتخاب کیف

همان‌طور که از ظاهر این کیف‌ها پیداست آنها را برای سفرهای بین شهری، رفتن به باشگاه‌های ورزشی متفاوت و قرار دادن لباس‌های ورزشی در آن به کار می‌برند. حتماً استفاده از این کیف یا به زبان ساده‌تر یک ساک کوچک بسیار راحت‌تر از حمل یک چمدان برای سفرهای کوتاه است. همچنین وزن آن کمتر بوده و می‌توانید به راحتی آن را در مکان‌های متفاوت با خود حمل کنید. آقایان می‌توانند یک کیف را در کنار استایل رسمی، نیمه‌رسمی و اسپرت حمل کنند. این کیف دارای دو بند دستی و بند بلند دوشی است. اگر از در دست گرفتن آن خسته شده‌اید، می‌توانید با استفاده از بند بلند، کیف را به روی شانه‌های خود بیندازید.

The Messenger Bag

راهنما انتخاب کیف

این مدل از کیف‌ها که به کیف‌های پیام رسان پستچی معروف شدند، بر خلاف کیف‌های شل، ظاهر مستطیل شکلی دارند که به آن نظم خاصی بخشیده است. اغلب، این کیف‌ها را به خاطر ظاهر جمع و جور خریداری می‌کنند. برخی از آنها آن‌قدر مقاوم هستند که می‌توانید لپ تاپ یا تبلت خود را به راحتی در آنها قرار دهید. همچنین برخی از کیف‌های پیام رسان دارای قسمت‌های ضد ضربه هستند و می‌توانند لپ‌تاپ یا تبلت شما را در برابر ضربه محافظت کنند. آقایان می‌توانند کیف‌های پیام‌رسان را در کنار تیپ‌های متفاوت خود به کار ببرند. البته استفاده از این کیف‌ها در کنار استایل‌های رسمی توصیه نمی‌شود. این کیف‌ها شباهت زیادی به قاب‌های دوربین البته از نوع سایز بزرگ آن‌ها دارند.

The Folio

راهنما انتخاب کیف

این مدل از کیف‌ها ظاهر بسیار امروزی و شیکی دارند. اغلب آنها از نوع چرم بوده و می‌توانید به راحتی تبلت، دفترچه یادداشت، گوشی تلفن همراه، خودکار و برخی از لوازم جانبی دیگر را در آن جای دهید. حمل این کیف‌ها نسبت به کیف‌هایی که بند بلندی دارند، کمی سخت‌تر است. حتماً باید آنها را در دست گرفته یا زیر بغل خود جای دهید. استفاده از این کیف‌ها با استایل‌های رسمی بسیار شیک به نظر می‌آید. همان‌طور که از ظاهر این کیف‌ها پیداست، در صورتی که پاکت لازم برای حمل کاغذها را نداشتید می‌توانید به صورتی که کاغذها تا نشوند آنها را در این مدل از کیف‌ها جای دهید. بسیاری از آقایان این کیف را برای حمل مدارک خود نیز به کار می‌برند. حمل این کیف‌ها استایل رسمی آقایان را رسمی‌تر می‌کند.

کوله پشتی

راهنما انتخاب کیف

یکی از کیف‌های رایج که همگی ما با آن آشنایی داریم، کوله‌پشتی است. بسیاری از آقایان دانشجو یا پسران نوجوان ترجیح می‌دهند به جای استفاده از کیف دوشی، کوله پشتی را انتخاب کنند. کوله پشتی‌ها در انواع متفاوت چرم یا پارچه‌ای تولید می‌شوند. کوله پشتی‌های پارچه‌ای اگر برزنتی باشند از کیفیت قابل توجهی برخوردارند. کوله پشتی‌های چرمی نیز دارای نوعی ظرافت خاص و ویژه هستند. از آن‌جایی که کوله پشتی جزو پرمصرف‌ترین کیف‌های افراد متفاوت به حساب می‌آید، برندهای مشهور همواره برای تولید کوله پشتی‌های جدید با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. برخی از آنها ترجیح می‌دهند کوله پشتی‌هایی را با زیپ‌های مقاوم و تزیینات جذاب تولید کنند.

چه کیف‌های استایل بانوان را جذاب‌تر می‌کند

کیف‌های مجلسی

یکی از کیف‌هایی که اغلب بانوان در مراسم‌ها آن را به دست می‌گیرند، کیف‌های مجلسی هستند. اغلب کیف‌های مجلسی بند دارند و یا حاوی حلقه‌ای هستند که بانوان آن را مانند انگشتر به دست می‌کنند و یا اصلاً گیره نداشته و بانوان کیف را به طور مستقیم به دست می‌گیرند. البته کیف‌های مجلسی دارای تزئینات خاصی هستند. کمتر بانویی پیدا می‌شود که کیف مجلسی ساده را بپسندد. کیف‌های مجلسی یک اکسسوری جذاب برای استایل‌های مهمانی به حساب می‌آیند.

راهنما انتخاب کیف

کیف‌های دوشی

راهنما انتخاب کیف

کیف‌های دوشی از جمله کیف‌هایی هستند که به دلیل داشتن بند بلند استفاده بسیار گسترده‌ای دارند. استفاده از این کیف‌ها بسیار ساده است. خانم‌ها می‌توانند آن را به صورت زاویه‌دار یا صاف روی شانه‌های خود قرار دهند. در این صورت دستان آنها آزاد است و می‌توانند به انجام کارهای لازم بپردازند. کیف‌های دوشی با انواع متفاوت چرم، پارچه‌های پشمی و یا چرم مصنوعی تولید می‌شوند. حتماً می‌دانید که کیف‌های‌دوشی که از جنس چرم هستند، قیمت بالاتری دارند و علاوه بر آن، ظاهر این کیف‌ها می‌تواند بر زیباتر شدن استایل شما بیفزاید. کیف‌های دوشی در دو نوع کلاسیک و اسپرت در بازار موجود هستند.

راهنما انتخاب کیف

راهنما انتخاب کیف

کوله پشتی

راهنما انتخاب کیف

همان‌طور که در بالا نیز اشاره کردیم، کوله‌پشتی علاوه بر آقایان برای بانوان نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته با این تفاوت که کوله‌پشتی‌های مورد استفاده برای بانوان اغلب در رنگ‌های روشن با ظاهری دخترانه تولید می‌شوند. همچنین بسیاری از بانوان ترجیح می‌دهند جاسوئیچی‌های عروسکی یا فانتزی را برای زیباتر شدن کوله پشتی به زیپ آن ببندند.

راهنما انتخاب کیف

کیف‌های بند کوتاه

راهنما انتخاب کیف

از دیگر کیف‌های مورد علاقه بانوان می‌توانیم به کیف‌های بند کوتاه اشاره کنیم. اغلب بانوان این کیف‌ها را در پشت آرنج خود قرار می‌دهند. کیف‌های بند کوتاه، توسط برندهای بسیار مشهور نیز تولید می‌شوند. گاهی برخی از این کیف‌های بند کوتاه به شهرت بسیار زیادی می‌رسند. از میان آن‌ها می‌توانیم به کیف‌های بند کوتاه مایکل کورس اشاره کنیم.

راهنما انتخاب کیف

راهنما انتخاب کیف

سخن آخر

به انتهای مقاله رسیدیم. سعی کردیم که در این مقاله نکات خلاصه و مفیدی را در ارتباط با خرید کیف‌های مردانه و زنانه برایتان بیان کنیم. همان‌طور که پس از مطالعه این مقاله متوجه شده‌اید، کیف‌های زنانه و مردانه در انواع متفاوتی تولید می‌شوند. خرید کیف کاملاً به هدف شما بستگی دارد. کیف‌هایی که برای اداره یا محل کار خریداری می‌شوند کاملاً با کیف‌های مهمانی متفاوت هستند. کیف‌ها در سایزهای متفاوت و جنس‌های گوناگون تولید می‌شوند. در انتها باز هم تاکید می‌کنیم که خرید کیف کاملاً وابسته به هدف است. با توجه به هدف می‌توانید کیف متناسبی را خریداری کرده و از خرید خود اطمینان حاصل کنید.

راهنما انتخاب کیف

راهنما انتخاب کیف

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها